Pojemność 90 szt

Pierwsze oznaki starzenia skóry zaczynają się wiele lat wcześniej, niż sądziłaś. Skóra staje się mniej sprężysta z uwagi na znaczny spadek funkcji organizmu do produkowania kolagenu.
Promieniowanie UV, zanieczyszczenia, mikrouszkodzenia naskórka, stres i nieodpowiednia pielęgnacja to okoliczności, które są nieuniknione, prawda? Możesz je ograniczyć i będzie to świetna profilaktyka, jednak Twoja skóra potrzebuje konkretnego działania.

Od wewnątrz - nie miejscowo.

Suplement diety z kolagenem rybim od marki Twój Cel To, jest ratunkiem dla zmęczonej i suchej skóry, która traci sprężystość. Stosuj profilaktykę z kolagenem, która pozwoli Ci uchronić skórę przed wczesnymi oznakami starzenia.

Popraw kondycję swojej skóry dzięki obecności naturalnej witaminy E, kwasu hialuronowego i koenzymu Q10 w suplemencie diety.

Koktajl młodości od Twój Cel To jest profilaktyką, którą musisz wdrożyć właśnie teraz.
W trosce o “wiek” Twojej skóry. Zacznij dzisiaj!

Skuteczność:

Ochrona dla mojej wrażliwej skóry

Wygodne opakowanie z zamknięciem. Czytelna instrukcja. Nienachalny zapach produktu.
Suplement Wieczna Młodość delikatnie wpłynął na poprawę stanu cery. Zauważyłam mniejszą skłonność do podrażnień mojej atopowej skóry, lepszą tolerancję na negatywne czynniki zewnętrzne. Zależy mi na większym nawilżeniu skóry od wewnątrz dlatego zdecyduje się na kolejne opakowanie.
W moim odczuciu suplement zwiększył odporność mojej skóry.

bez szału

zauważyłam lepszy stan mojej skóry natomiast bez efektu wow. Wolałabym tyle kasy zainwestować w pielęgnację bo efekt chwilowy, po skończeniu opakowania znowu wszystko wraca do normy

Efekt widoczny po miesiącu

Włosy zdecydowanie mniej wypadają i mam wrażenie, ze są bardziej lśniące. Na paznokciach nie widziałam efektu ale dla samych włosów warto je brać.
Przez pierwszy miesiąc nie widziałam efektów, dopiero później zobaczyłam na szczotce mniej włosów, ze zdecydowanie mi urosły.

Super krem w pigułce

Po covidzie moja twarz była zmęczona i zwiotczała. Suplementy pomogły mi odzyskać jej stan przed chorobą. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam. Na pewno kupię kolejne opakowanie by obserwować dalsze efekty.

Sama nie wiem

Opakowanie na plus i w zasadzie na tym koniec. Preparat trzeba przyjmować najlepiej 3 razy dziennie lub 3 tabletki na raz. Nie dało się tego zrobić jako jedna tabletka? Efektu narazie nie widzę, ale stosuje dalej.

Brak zauważalnych efektów

Po pierwsze minus to duże kapsułki i ich duża ilość. Przy codziennym stosowaniu to za wiele. Nie zauważyłam praktycznie żadnej zmiany/poprawy w wyglądzie swojej skóry. Raczej produkt nie zdał egzaminu.

Twój cel to młodość

Świetne suplementy poprawiające urodę. Odbudowa, naprawa i odżywienie skóry jest jednoznaczne z lepszym samopoczuciem. Świetne składniki Idealnie dobrane. Mam cerę mieszaną skłonna do podrażnień. Po zastosowaniu seri nic się nie pojawiło więc plus ????

Jak najbardziej polecam

Tak jak już pisałam stan mojej skóry oraz oraz włosów i paznokci znacznie się poprawił. Cera z szarej i ziemistej zmieniła się w promienną i zdrową.
Z pewnością będę wracała do wiecznej młodości

Twój Cel to, Wieczna młodość

Skuteczność nawet ok. Kondycja skóry zauważalnie się poprawiła, tj. cerę mam dość problematyczną, po miesięcznym stosowaniu występowało mniej zmian skórnych, stała się bardziej promienna i odżywiona.

ciężko powiedzieć

Jak w tytule, trudno wskazać że poprawa wyglądu zależy tylko od tych tabletek. W ciągu kilku mc stosowania, zmienia się pielęgnacja, np. krem czy tonik, odstawiamy z menu jakiś produkt.

Ogółem wobec produktu nie miałam oczekiwań jakiś konkretnych. Zażywałam, dobrze się je przełyka, nie stają w gardle. Zamknięte w fajnym, ekologicznym opakowaniu. Jakie wrażenia ???
Jak napisałam, trudno zdecydowanie powiedzieć że ładniejsza, jędrniejsza skóra to efekt zażywania tabletek czy tego, że zwiększyłam objętość pitej wody w ciągu dnia i zrezygnowałam z gazowanych napojów.

Nie polecam

Po dłuższym czasie stosowania tych suplementów nie zauważyłam wyraźnych rezultatów w postaci poprawienia się kondycji skór. Uważam, że wszystkie potrzebne składniki i minerały obecne w produktach można dostarczyć sobie w diecie, a codzienne zażywanie kilku pastylek jest kolejnym zbędnym obowiązkiem. Ponadto tabletki "Wieczna młodość" były bardzo duże i trudne do przełknięcia. Codziennie należy zażywać po 3 tabletki, więc mimo tego, że opakowanie jest dosyć pojemne, to wystarczy tylko na 3 miesiące. Przy cenie 90zł uważam, że to zupełnie nieopłacalne.

Nie zachwycił

Podobnie jak suplementy z biotyną, te tabletki również nie zadziałały. Podobnie myślę, że potrzebuję więcej czasu, albo efekty nid są u mnie zauważalne. Suplementy stosowałam według zaleceń producenta. Podoba mi się opakowanie, jest ekologiczne. Tabletki łatwo się łyka.

Kapsułki wypełnione darem młodości

U mnie produkt sprawdziłem się w 100 %
Skóra ma zdecydowanie więcej blasku niż przed rozpoczęciem mojej serii z Twój cel to.
Przed tą serią skóra wyglądała na zmęczoną, poszarzałą, aktualnie jest znaczna poprawa, również w moim samopoczuciu.
Kapsułki dość dużych rozmiarów, ale robią cuda.
Opakowanie ekologiczne. Serdecznie polecam