Soraya, Korygujący make-up z kolagenem SPF10

Soraya, Korygujący make-up z kolagenem SPF10

Miękka tubka kryje ultra nowoczesny fluid który kryje wszelkie niedoskonałości i perfekcyjnie wyrównuje cerę. Dzięki zawartości kolagenu morskiego oraz witaminy E i B5 doskonale pielęgnuje skórę. Gwarantuje nieskazitelny wygląd przez cały dzień. Przetestowany dermatologicznie. W kilku wersjach kolorystycznych

Cena: 13,20zł / 30ml
/s/

Polubiłam go:)

Mam odcień "jasny beż"-kolorek identyczny co w pozostałych podkładach tej firmy w tubkach. Kolor jest na tyle jasny że mogę go stosować i nic nie odcina się na szyi. Nie tworzy smug i plam, łatwo się rozprowadza. Bardzo dobrze kryje rozszerzone pory, czy drobne zanieczyszczenia skóry, zaczerwienienia. Rzeczywiście wyrównuje kolor cery jak obiecuje producent. NIe zapycha, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Fakt że strefy T nie matuje na długo ale nie mam dużych problemów tej sferze. Do tego miękka tubka dzięki której łatwo się go wydobywa. No i jest tani-kupiłam go za 13,2zł w osiedlowej drogerii. Pasuje mi!
Warto go kupić za te pieniądze.Dobry produkt jak się ma trochę mniej pieniędzy albo chce się zaoszczędzić. Jakość bardzo dobra, kolor śliczny.Jeszcze go kupię.

EDIT: muszę z przykrością odjąć jedną gwiazdkę. Używam go od 2 tyg. i już prawie go kończę a przecież zwykle płynne fluidy wystarczały mi na 3 miesiące i tak dużo go znowu nie nakładam. Myślę że tak w 3 tyg-miesiąc go wykończę.

Używam tego produktu od:tygodnia??
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1