Grazette, Crush 6, Pineapple Wonder Mask (Ananasowa maska do włosów farbowanych)

Intensywna ananasowa maska dla włosów farbowanych i suchych, dająca włosom ochronę termiczną, maksimum odżywienia, blask, gładkość i wilgotność. Odżywia włos od środka dzięki BeauPlexTM (kompleks 5 witamin: E, C, B3, B5, B6). Nakładać na umyte włosy, pozostawić na 1-5 min. a następnie dokładnie spłukać.
Dostępna w salonach fryzjerskich.

nabłyszczające, nawilżające, termoochronne, wygładzające
zapachowa
w słoiku
bogate
do włosów farbowanych

REWELACJA!!!

DOSKONAŁA MASKA!!! Najlepsza na rynku a wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne zarówno w sklepach jak i w hurtowaniach fryzjerskich. Tyle, że mam ogromny problem z jej kupieniem. Od 2 m-cy nigdzie nie mogę jej dostać. Przedstawiciel firmy Grazette twierdzi, że nawet w Szwecji jej nie maja bo musi najpierw przyjechać z Afryki (?!). Rzekomo jest w niej jakis trudno dostępny tajemniczy składnik (afrykański)i dlatego produkcja i dystrybucja jest aktualnie utrudniona. Ja mam włosy rozjasnione, z natury sianowate i suche, po tej maseczce są jak jedwab! A nawet sam jedwab nie sprawia, żeby zrobiły sie gładziutkie.
Tak więc maseczka bez 2 zdań REWELACJA!!!

Używam tego produktu od:2,5 roku