Milk Makeup, Color Chalk (Balsam do oczu, policzków i ust)

Milk Makeup, Color Chalk (Balsam do oczu, policzków i ust)

Pojemność 2,5 g

Wytłaczano-pudrowy pigment, który gładko rozprowadza się, dla uzyskania efektu wielowarstwowego krycia na powiekach, policzkach i ustach. Produkt jest w formie zdejmowanego opakowania i przenośnej tubie wielokrotnego użytku.

sypkie, w sztyfcie
pojedyncze

Kawałek kredy

Polskie rozwinięcie nazwy tego produktu jest bardzo myląca. Balsam? Naprawdę? Nastawiamy się na kolejny kremowy produkt z oferty Milk Makeup a tymczasem dostajemy... suchy kawałek kredy. Kreda owinięta jest papierkiem i wrzucona do małego pojemniczka, z którego musimy ją wytrząsnąć przed użyciem, nie ma opcji automatycznego wysuwania. Szczerze mówiąc, to bardziej upierdliwego patentu przy cieniach do powiek, jeszcze nie widziałam. Można się tym wynalazkiem upaćkać jeszcze przed makijażem bo papierek zabezpiecza kredkę tylko naokoło - góra i dół są otwarte. Może w takim razie pigment będzie się dobrze nakładał bezpośrednio na powiekę? A guzik. Sztyft jest za szeroki, trzeba użyć palca albo pędzelka. To co mnie podkusiło, żeby toto kupić? Otóż kolor. Kickball to jest tak piękne, nieoczywiste złoto, że wynagradza mi wszystkie niedogodności związane z użytkowaniem. Po prostu nie mogłam go nie mieć.