Shiseido, Urban Environment UV Protection Cream Plus SPF 30

Shiseido, Urban Environment UV Protection Cream Plus SPF 30

Tradycyjne, tłuste kremy z wysokimi filtrami to już przeżytek. Krem nie musi być ciężki ani tłusty, żeby był skuteczny. Poza tym, w miejskim środowisku
wymagania są wyższe – poza promieniowaniem, krem powinien też walczyć z unoszącymi się w powietrzu i osiadającymi na skórze zanieczyszczeniami.
Shiseido Urban Environment UV Protection Cream Plus SPF30 dodatkowo nawilża skórę i ochrania przed oksydantami. Kremy są lekkie, dobrze się rozprowadzają, nie zostawiają lepkiej warstwy ani białych śladów. Doskonale sprawdzają się jako baza pod makijaż.

Cena: ok 150zł / 50ml
/s/

mozna wypróbowac

Moja cera nie jest wrazliwa na słonce, nie mam tendencji do piegów, plam czy opalania na czerwono. No ale chronie sie, chronię - kobieta rozważna nie moze się przyznac do nieuzywania filtrów - zwłaszcza, gdy nie ma juz 20 lat
Kupiłam, uzywam w sezonie letnim...Nie jest zły, ale i w zachwyt nie popadłam. Prawde mówiac - wyzej cenie kosmetyki do makijazu ze słonecznej linii shiseido ( kompakt i fluid - swietne!).
Cena do przyjecia, wydajnośc dobra. Wygodne opakowanie - miekka tuba. Lekki, przyjemny zapach.Krem dobrze sie rozsmarowuje, nie bieli, nie wałkuje sie. Nawilza i natłuszcza skóre. niestety - solidnie ja tez nabłyszcza...Moja normalna skóra swieci sie, jak latarnia, a ja wolałabym jej nie matowac makijazem ( latem ograniczam do minimum. Ideałem kremu z filtrami ( znam niestety tylko z SPF 15) jest dla mnie krem eisenberga - szarpnełam sie na wyzsze filtry, ale to juz pieśn przyszłego roku

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1