Avon, Foot Works, Lavender Foot Soak (Lawendowa kąpiel do stóp)

Avon, Foot Works, Lavender Foot Soak (Lawendowa kąpiel do stóp)

Gęsta, pienista formuła zawiera ekstrakt z lawendy i glicerynę. Odświeża i przynosi ulge zmęczonym stopom. Odżywia je, zmiękcza i energizuje.

/s/

Fajny

Lubię w nim kąpach swoje stopy. Płyn dobrze się pieni, zmiękcza skórę i paznokcie, pachnie bardzo ładnie, lekko lawendą. Uzywam go przed wszelkimi zabiegami na stopach i zawsze daje mi duży komfort.

Używam tego produktu od: półtora roku temu

Może być.

Przeważnie aż tak dbać o moje stopy mi się nie chce, by regularnie używać tego typu kosmetyków. Ograniczam się do codziennego nawilżania stóp. Po roku wreszcie zdołałam wykończyć tą kąpiel lawendową i mogę podzielić się opinią.
Plusy:
+ zmiękcza stopy, po moczeniu przez około 30 minut można łatwo usunąć twardy naskórek,
+ ładny zapach,
+ wydajny.
Minusy:
- trochę uciążliwe stosowanie, nie przepadam za tego typu kosmetykami, ponieważ trzeba siedzieć bezczynnie i moczyć nogi, do stosowania podczas kąpieli raczej się nie nadaje,
- słabo się pieni.
Ogólnie mówiąc kosmetyk trochę dla mnie zbędny. Nie mam problemu ze stwardniałymi i pękającymi piętami. Zwykły krem do stóp mi wystarcza. Kąpiel trafiła w moje ręce tylko dlatego, że była w zestawie z kremem do stóp lawendowym, więc zamówiłam ten komplet, bo wychodził taniej niż sam krem. Chyba tylko jakaś mega promocja mogła by mnie skusić do ponownego zakupu tej kąpieli do stóp.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zbędny bajer

Plusy:
- zmiękcza stopy
- przynosi ulgę zmęczonym stopom
- dość wydajny
- ładnie pachnie

Minusy:
- słabo się pieni
- cena

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości i po kilku użyciach stwierdziłam, że to zbędny bajer w mojej łazience. Zwykły płyn do kąpieli pieni się lepiej od niego, a jego cena jest zbyt wygórowana jak na taką ilość.

Relaksuje i zmiękcza skórę

Uwielbiam ten produkt. Doskonale spełnia swoje zadanie. Pięknie pachnie lawendą i przy okazji relaksuje. Zmiękcza skórę stóp i przygotowuje do dalszej pielęgnacji. Polecam szczególnie zimą - prawdziwa rozkosz dla stóp uwięzionych w kozakach cały dzień ;)

Jedyny minus to wydajność - lubię dodawać nieco więcej produktu i szybko się kończy..

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

fajny kosmetyk

Kupiłam go w zestawie z kilkoma innymi kosmetykami, które mnie bardziej interesowały.
plusy
-śliczny zapach
-bardzo się pieni
- zmiekcza skórę stóp
-wydajny
-cena
nie widze minusow, lecz mimo korzystnej ceny i tych plusów wolę dolać do kapieli stop zwykły żel pod prysznic.

Piękna lawenda

PLUSY:
- przepięknie pachnie
- odżywia, odświeża, wygładza i zmiękcza skórę stópek
- fajnie relaksuje
- ładnie się pieni

MINUSY:
- produkt jest niewydajny

Używam tego produktu od: marzec 2012

Fajna rzecz

Zacznijmy od tego, że dostałam go w zestawie lawendowym Avonu, który bardzo lubię.
Po pierwsze - kosmetyk umila swym lawendowym zapachem moczenie stópek. Dobrze się pieni i ogólnie stwarza namiastkę własnego SPA :)

Samo działanie - dobrze zmiękcza stopy, są przygotowane do dalszych zabiegów.
Dosyć wydajny, ja lubię go lać więcej niż przewidziane tylko dla zapachu.
Ogólne wrażenie - kosmetyk da kąpieli stóp to taka rzecz tylko dla przyjemności. Bo podobny efekt daje wymoczenie stóp w mydle.
Lubię i wykorzystałam do końca :) Polecam jak się ma okazję nabyć w zestawie za niewielką cenę.

myślę, że nie trzeba się rozpisywać.. daję 2+

Nie jest źle, ale żaden szał. ładnie pachnie i naprawdę dosyć tani, nie kupiłabym jednak tego ponownie, można równie dobrze kupić nawet zwykłą sól do kąpieli czy jakiś żel relaksacyjny i myślę, że efekt byłby podobny ;]

Używam tego produktu od: tygodnia

Fajny ale zbędny

Zalety:
gęsta konsystencja fioletowego żelu- przez co jest bardzo wydajny
bardzo dobrze się pieni-wystaczy kropla
piękny zapach
odświeża
delikatnie wygładza skórę i ją zmiękcza

Tak jak poprzedniczka uważam że efekt odswieżonych stóp można uzyskać po kąpieli ich w zwykłym żelu, dlatego nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 rok temu

całkiem dobry produkt jednak wg mnie zbyteczny w kosmetyczce

Kupiłam tą kąpiel z myślą o odświeżaniu sobie stóp w upalne letnie dni. Powiem tak kosmetyk sam w sobie jest dobry. Plusy:
-gęsta konsystencja przez co jest bardzo wydajny bo niewielka ilość starcza aby woda zaczęła się pienić
-piękny zapach podobnie jak kremu z tej serii taki odświeżający i kojący jednocześnie wg mnie idealny na lato
-w promocji za niewielkie pieniądze

Jednak wg mnie jest to bardziej bajer do stóp niż konieczny niezbędny absolutnie nie zastąpiony kosmetyk. Praktycznie wg mnie taki sam efekt czyli wymoczenia i umycia nóg można uzyskać wlewając do miski z wodą odrobinę płynu do kąpieli czy np żelu pod prysznic. Może ja aż takich wielkich problemów ze stopami nie mam i go nie doceniam tak bardzo. W każdym razie mogłabym się bez niego obejść. Ale nie żałuję zakupu bo kosmetyk jest całkiem fajnym umilaczem czynności mycia stóp :)

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Nie ma nic lepszego

+ bardzo łatwo i szybko można pozbyć się zrogowaciałego naskórka
+ stopy są miękkie i gładkie
+ śliczny, lawendowy zapach

Nawet jak zaniedbam stopy ta kąpiel pozwala mi je szybko i skutecznie uratować. Nie znalazłam tutaj żadnych minusów. Działanie opisane na butelczce w 100% zgadza się z rzeczywistością.

Ilość zużytych opakowań: w trkacie 2

dla mnie świetna!

Ogólnie lubię kosmetyki do stóp Avonu. Miałam wcześniej kąpiel z solą ale ta bardziej mi się podoba. Przyjemnie pachnie i daje uczucie odświeżenia. Miło mi się jej używa i na pewno będę do niej wracać :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy