Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Ilirija, Prolab, Shampoo Anti Dandruff (Szampon przeciwłupieżowy)

Ilirija, Prolab, Shampoo Anti Dandruff (Szampon przeciwłupieżowy)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 24,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Prolab efektywnie likwiduje ciężkie formy uporczywego łupieżu i zapobiega jego odnawianiu się. Zawiera także witaminę B5 czyli pantenol, który przenika do włókna włosa działając jednocześnie odżywczo i relaksująco na skórę głowy. Pantenol jest również naturalnym regeneratorem i nawilżaczem, przez co wnikając do włókna włosa sprawia, że staje się on grubszy i silniejszy. Cieniutka warstwa na powierzchni włosa odżywia jego warstwy i chroni wewnętrzną część kory włosa, zapobiega łamaniu się włosów i wzmacnia nadając im objętość. Włosy są naturalnie nawilżone. Użyte w szamponie Prolab substancje są neutralne dla naturalnej mikroflory zdrowej skóry głowy. Dzięki temu pełnią podwójną rolę - pielęgnują włosy i skórę głowy oraz jednocześnie, usuwając łupież. Szampon został przetestowany dermatologicznie. Oprócz bezpieczeństwa, wysokiej skuteczności i powszechnej dostępności w aptekach i sklepach kosmetycznych dodatkowym atutem stosowania szamponu Prolab jest jego przystępna cena, co niewątpliwe jest istotne w przypadku konieczności przeprowadzania regularnej, efektywnej kuracji.
Składniki aktywne: Pochodne siarki, dziegci, thioxolon, kwas salicylowy, oktopiroks, climbazol, olejek z drzewa herbacianego, piryton cynku.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

nie, nie, nie

Stosowałam ten szampon codziennie przez ok 20 dni, każdorazowo trzymając pianę na głowie kilka minut. Przez pierwsze kilka dni łupież rzeczywiście jakby zniknął, skóra głowy była zdecydowanie czystsza. Niestety później mimo dalszego stosowania łupież wrócił. Jedna gwiazdka za konsystencję. Reszta niestety wszystko na minus.

Używam tego produktu od: miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  40
  recenzji

  361
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  10
  recenzji

  419
  pochwał

  9,32

 3. 3

  0
  produktów

  114
  recenzji

  80
  pochwał

  8,74

Zobacz cały ranking