Fresh&Beauty, Morska sól do kąpieli `Perły i morskie minerały`

Fresh&Beauty, Morska sól do kąpieli `Perły i morskie minerały`

Poznaj sekret świeżości i piękna! Zanurz się w puszystej pianie i ciesz się piękną, zdrową skórą. Aromatyczna sól do kąpieli o relaksującym, świeżym zapachu bryzy morskiej doskonale pielęgnuje skórę oraz zapewnia cudowną świeżość i odprężenie.
Kąpiel błyskawicznie odświeża, uwalnia od stresu i usuwa zmęczenie oraz wycisza i relaksuje, wprowadzając w doskonały nastrój. Dodatkowo delikatna piana zmysłowo pieści ciało oraz otula świeżym zapachem bryzy morskiej, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, piękną i pachnącą.

Niestety nie za bardzo sie sprawdza

Producent zacheca nas do odprezajacej kapieli w wannie pelnej piany, ale.. niestety zaskakuje nas zupelny BRAK PIANY.. Ta sol morska sie wcale nie pieni, wiec producent nie wywiazuje sie z obietnic ;)

PLUSY
+ ogormna wydajnosc
+ tania
+ duze opakowanie
+ ladny zapach

MINUSY
- niewygodne opakowanie z zakretka, ktore ciezko odkrecic, nie mowiac o szarpaniu sie z nim mokrymi rekami
- sol barwi wode na niebiesko, przez co zostawia bladoniebieski osad na wannie
- nie pieni sie
- nie zauwazylam jakichs specjalnych efektow po jej uzyciu
- nie czuje sie odprezona ani relaksowana jak zapewnia producent

Niestety nie kupie wiecej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ( i nie wiem kiedy skonczę ze względu na wydajność i brak działania)

Niebieska woda

Dostałam tą sól w prezencie. Ucieszyłam się, bo myślałam, że to coś dla mnie, dlatego, że lubie takie produkty oraz wręcz uwielbiam relaksować się podczas kąpieli po ciężkim dniu. A tutaj ogromne zaskoczenie! Żadnej piany nie było, jak zapewniał producent, odprężona też niestety nie byłam... Jedynie co było, to bardzo niebieska woda... Dostałam go rok temu, ale jeszcze go trochę mam, bo niezbyt przypadł mi do gustu i nie mam ochoty go używać...

Plusy:
+ ładny zapach
+ dość duże, wydajne opakowanie,
+ niska cena,
Minusy:
- piany zupełnie brak,
- nie rozpuszcza się do końca,
- dziwna, niebieska woda,

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania