Comoco, Skincare Diet, Naturalne serum przeciwzmarszczkowe

Comoco, Skincare Diet, Naturalne serum przeciwzmarszczkowe

Naturalne, wielozadaniowe serum z linii Comoco skincare diet jest idealną propozycją dla kobiet aktywnych, często podróżujących i takich, które uwielbiają aktywnie spędzać czas na zewnątrz. Serum to wielozadaniowy produkt do pielęgnacji twarzy, zapewniającego kompleksową ochronę podczas podróży czy aktywności fizycznej na zewnątrz, łagodząc podrażnienia, powstałe na skutek ekstremalnych warunków pogodowych, tak jak silne słońce, wiatr czy niskie temperatury.

serum
w butelce, z pompką
Struktura
lekkie
50 – 100ml

Rewelacja

Wypróbowałam serum naturalne Comoco ze względu na jego skład - a naturalny skład zdecydowanie do mnie przemawia oraz przeprowadzone badania dermatologiczne. Nie zawiodłam się - skóra jest rzeczywiście nawilżona i to czuc już po jednym użyciu. Nałożyłam na noc, a rano czulam, ze moja skóra jest inna, nawilżona i bez odczucia ściągnięcia. Dodatkowo mam problematyczna skórę z zaczerwienieniami, suchością w pewnych strefach, a w innych tłustą. Olejek idealnie się sprawdza w obu,ponieważ mimo tego, że silnie nawilża to nie zapycha skóry i jest lekki, nie lepi się i pięknie się wchłania. Nie podrażnia skóry, a zapach ma bardzo neutralny, ale to tez zasługa braku sztucznych wypełniaczy. Zdecydowanie polecam ten produkt, dodatkowo niesie on za sobą historię dwójki podróżników, którzy wypuscili serum bazując na swoich doświadczeniach danych olejów i ich własnej skórze. To musi wróżyć sukces i skuteczność tego produktu :)