Floslek, Skin Care Expert, Sphere-3d Night Repair (Nocna maska aktywnie regenerująca koenzym Q10)

Całonocna, aksamitnie kremowa maska regenerująca z koenzymem Q10 przeznaczona jest do pielęgnacji skóry dojrzałej oraz prewencyjnie, w celu opóźnienia momentu pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Wskazana również do cery wymagającej natychmiastowego odżywienia, przesuszonej i szorstkiej np. po lecie lub sezonie zimowym oraz wokół oczu.

Produkt wegański. Przebadany dermatologicznie.

Nocna maska aktywnie regenerująca, koenzym Q10, Skin Care Expert, Floslek

Maskę otrzymałam w prezencie
Opakowanie to elegancka biała smukła tubka o pojemności 50 ml.
Maska ma ładny delikatny zapach, gęstą, treściwą konsystencję, dobrze nawilża, wygładza, odżywia, regeneruje i uelastycznia skórę.
Maskę stosuję dwa razy w tygodniu, nakładam na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, co prawda producent zaleca nałożenie grubszej warstwy ja nie nakładałam niezbyt grubej warstwa ale moim zdaniem odpowiednią ilość kosmetyku do wchłonięcia się w około 20 -25 minut, myślę że ilość maski każdy musi dopasować indywidualnie.
Podsumowując to dobra maska, skóra po zabiegu jest przyjemnie nawilżona, wygładzona i zregenerowana, przywraca ładny zdrowy wygląd skóry.
Serum z koenzymem Q10 z tej serii zostaje moim faworytem , ale zarówno krem jak i maska dobrze sprawdziły się przy mojej cerze mieszanej a razem tworzą zgrane trio. Polecam!