Avon, Naturals, Key Lime & Passion Flower Volumizing Shampoo (Szampon dodający objętości włosom cienkim `Limetka i passiflora`)

Pełnia objętości do włosów cienkich. Szampon dodaje włosom objętości, przywraca im energię i lekkość. Nadaje miękkości i puszystości.

Cena: 6,50zł / 250ml
/s/

niestety...

Avonowe szampony są dość dobre, jednak słyszałam co nieco niedobrego o szamponach z linii "naturals", ale ja - jak to ja, musiałam się przekonać na własnej skórze i włosach, jak to faktycznie jest.

Jego plusy:
* zapach - cudowny świeży, aż do wypicia zapach limetki, można się uzależnić!
i tylko to.

Bardzo się zawiodłam. Szampon miał dodać włosom objętości, ale nie dodał. Nic - używałam go na przemian z Schaumą pomarańczową - i uwierzcie mi Drogie Panie, iż po Schaumie do włosów normalnych czułam więcej objętości na głowie, niż po tym. Przykre.
Konsystencja lejąca, nie jest zbyt gęsty.
Za bardzo się nie pieni i nie czuję uczucia "świeżości".
więcej go nie zamówię, bo ani nie dodaje objętości ani nie oczyszcza.
Tut mir Leid

Ilość zużytych opakowań: jeszcze używam - normalne opakowanie 400ml

OK

Szampon ten przedewszystkim ma piekny zapach:)
Dobrze sie pieni i dobrze domywa włosy. Niezauwazyłam jednak by zwiekszał ich objetsoc. Jest tani i wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

może być

Plus za zapach i, jak zwykle w przypadku szamponów Avon, dobre pienienie się. Myje dobrze, ale nie zwiększa objętości. Mimo to nie żałuje jego kupna, chociaż był to zapewne ostatni raz.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Taki sobie

Podstawowym plusem tego szamponu jest śliczny zapach, włosy po umyciu są miękkie i gładkie, nie przesuszone, dodaje im objętości, ale też szału z tym nie ma :)
Minusem jest wydajność- trzeba naprawdę sporo go nałożyć aby ładnie się pienił. Cena- około 7zł za 250ml- nie jest to dużo,no ale szampon nie jest za dobry.

Używam tego produktu od: roku na zmianę z innymi szamponami
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świeżość

Pachnie jak ten poprzedni z limetką i passiflorą. Zapach jest cudowny i to mi wystarcza. Dobrze oczyszcza, objętości nie dodaje. Cena przystępna. Włoski są miłe w dotyku i błyszczące,ani się nie puszą, ani nie są oklapnięte. Jak dla mnie, bardzo w porządku.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo lubię

Szampon ogólnie oceniam jako dobry. Dobrze myje , nie plącze , nie wzmaga przetłuszczania się włosów, nie spowalnia ( i tak myję codziennie) , przepięknie swieżo pachnie , konsystencja akurat - nie za rzadka , nie za gęsta , nie przesusza włosów ( choc po nim i tak uzywam odzywkę) , delikatnie unosi włosy , ale ni robi "SZOPY " . Generalnie lubię do niego wracąć . W promocji mozna kupic za ok 5 zł co moim zdaniem równiez wpływa na plus. Za tę cenę polecam chociaż na wypróbowanie . :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

dodaje tylko chwilowo objętości

:)zapach orzeżwiającej limonki
:)dodaje objętości
:)nie plącze jakoś nadmiernie
:)świetnie się pieni
:)jest gęsty

:(włosy po kilku godzinach... oklapują, czar objętości znika niestety:(

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Kiepski

Plusy:
- ładnie pachnie
- cena

Minusy:
- konsystencja
- wydajność
- nie dodaje objętości włosom
- włosy po nim szybko się przetłuszczają

Niestety dla mnie jest to jeden z gorszych szamponów... Jest zbyt rzadki przez co mało wydajny. włosy po nim nie wyglądają świeżo i są lekko oklapnięte.
NIE POLECAM!

Zwykły szampon :)

Kupiłam przez Wizaż oczywiscie :-D rewelacji nie ma, ale zużyłam bez bólu. Jeśli chodzi o objętość, to lekko może coś podnosi, sprawia, że włosy są lżejsze, ale w zasadzie nic mocno widocznego. Jeśli ktoś szuka prawdziwej objętości, to będzie zawiedziony. Dla mnie szampon jak szampon, dobrze myje, nie pogarsza kondycji włosów, choć ich nie wzmacnia. Może być ;-)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

zwykły szampon

Szampon bardzo przyjemnie pachnie, świeżo i delikatnie. Faktycznie, ładnie się pieni i myje włosy. Ale jakiegoś sukcesu co do zwiększania objętności nie zauważyłam. Dla bardziej wymagających to niedosyt. Mnie ogólnie całokształt odpowiadał.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Suuuuper!

Mam cieknie włosy, które bardzo, ale to bardzo szybko się przetłuszczają.
Jednak ten szampon naprawdę działa na nich cuda.

+ wydajny
+ cena
+ super zapach
+ świeżość naprawdę długo utrzymuje się na włosach

Ilość zużytych opakowań: trzy

Fajny szampon

Zakochałam się w jego zapachu, świeży, cytrusowy naprawdę wspaniały. Myślałam że włosy będą po nim wysuszone, ale myliłam się gdyż wcale nie są. Dobrze się pieni, dobrze myje. Czego więcej chcieć od szamponu? Dla mnie szampon ma myć, dobrze się pienić i nie wysuszać włosów. A ten ma jeszcze taki zapachh co do dodawania objętości to nie wiem ale i tak jest fajny:) Z tej serii lubię właśnie ten i mandarynkowy

Używam tego produktu od: Miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: 1 i raczej będzie więcej