Eveline, Volume Celebrities Mascara (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Maskara Volume Celebrities to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna potęguje pogrubienie i wydłużenie.
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.
- Olejek Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilża, uelastycznia i wzmacnia rzęsy.
Regularne używanie tuszu Volume Celebrities doda rzęsom witalności i elastyczności. Po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
- Elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Faktycznie dobry

Lubię tusze Eveline, gdyż są dobre i tanie. Recenzowany ma świetnie wyprofilowaną szczoteczkę,ktora dokładnie pokrywa wszystkie rzęsy kolorem. Po jej nałożeniu te są długie, delikatnie podkręcone, a ich objętość podwojona.Tusz się nie osypuje w ciągu dnia, ani nie tworzy nieestetycznych grudek. Ładnie rozdziela rzęsy nie sklejajac ich przy tym. Eleganckie opakowanie ładnie się prezentuje, ale wisienką na torcie jest jego niska cena w stosunku do jakości.

Kocham!

Bez zawahania mogę powiedzieć, że to mój ulubiony tusz. Mam długie rzęsy, które raz na jakiś czas lubią się przerzedzić. Tusz pogrubia, wydłuża, a jednocześnie pielęgnuje, odbudowuje i regeneruje rzęsy. Kocham go, stosuję na codzień i od święta. Jest tani i świetny. Takie kosmetyki lubię.

Tusz Celebrities

Firma Eveline ma bardzo dobre tusze do rzęs. Stosuje je od bardzo dawna. Od pół roku zaczęłam używać właśnie tego ,,Volume Celebrities Mascara". Jest to jeden z moich ulubionych tuszy, po którego będę często sięgała.

świetna jakość w niskiej cenie!

To zdecydowanie mój ulubiony tusz do rzęs. Sprawia, że rzęsy są wyraźnie dłuższe oraz pogrubione. Jest do tego wydajny, korzystam już chyba z trzeciego opakowania! U mnie sprawdza się znakomicie, nie uczula.

Dobry tusz

Tusz godny swojej ceny. Mocno wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie tworzą się grudki i nie kruszy się, rzęsy są rozdzielone. Tani tusz, który jednak spełnią swoją rolę i można go polecić.

W porządku stosunek ceny do jakości

Testuję po kolei tusze Eveline, bo dużo jest pozytywnych opinii o nich, a są w bardzo korzystnej cenie. Tusz Volume Celebrities Mascara sprawdził się i jest przyzwoitym produktem, który można nabyć za dosłownie 10 zł. Silikonowa szczoteczka posiada kształt pozwalający dokładnie pomalować rzęsy, ładnie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy. Trzeba jednak powoli dokładać kolejne warstwy tuszu, ponieważ ma tendencję do sklejania rzęs w nieestetyczne 'pajęcze nogi'. Jest to fajny produkt na co dzień, można nim uzyskać naturalny efekt wydłużonych i podkreślonych rzęs minimalnym wysiłkiem (2-3 minuty). Zaletą jest głęboki odcień czerni. Podczas aplikacji często się odbija na powiece, szczególnie dolnej, jak za szybko zamkniemy oczy. Dolne rzęsy maluje się nim ciężko ze względu na budowę szczoteczki i odbijanie się na na powiece. Niestety w ciągu dnia nieco się osypuje. Wydajność produktu na plus, w porównaniu z innymi tuszami tej marki wolniej zasycha. Działania pielęgnującego na rzęsy nie odnotowałam, ale nie oczekiwałam takiego efektu po produkcie za 10 zł, który ma inne zadanie.

Cudo!

Najlepszy tusz jaki miałam. Używam go już od kilku lat i zawsze jak zdecyduje się sprawdzić coś nowego to zaraz wracam do tego. Szczoteczka jest po prostu idealna, nic dodać nic ująć, wyczesuje, pogrubia i wydłuża rzęsy, bardzo wygodnie się z nim pracuje, nie kruszy się i jest wydajny:)
A gdy tusz się skończy, szczoteczkę można umyć i używać do wyczesywania rzęs przed ich malowaniem lub wyczesywaniem brwi, polecam:)

Tusz Eveline

Tusz jest długotrwały, tani , nie kruszy się. Świetnie wydłuża rzęsy nie skleja ich. Używam już 3 lata i raczej nie zamienię na żaden inny. Produkt godny polecenia!

Początkowy efekt ok

Ogólnie nie mam zaufania do Eveline, ale ich tusze zbierają tyle pochwał, że postanowiłam się skusić.
W ładnym zgrabnym złotym opakowaniu mam schowaną giętką silikonową szczoteczkę. Szczoteczka wręcz wygina się przy wyciąganiu z opakowania i bałam się, że nie umaluję nią dobrze rzęs, bo się będzie giąć, ale było ok. Mam dość gęste rzęsy i wolę szczoteczki z włosiem, bo przez przerwy między sylikoniwymi ząbkami moje rzęsy łatwo się sklejają. Ta szczoteczka jednak świetnie rozczesuje rzęsy. Co mi się bardzo podoba to fakt, że na szczoteczce od samego początku wyciągamy odpowiednią ilość tuszu, nie jest oblepiona i nic się nie babrze. Tusz od samego początku ma odpowiednią konsystencję nie jest za rzadki, nie oblepia rzęs. Po wytuszowaniu rzęsy wyglądają pięknie- dobrze wydłużone, podkreślone, ale nie przesadnie pogrubione. To taki efekt naturalnie perfekcyjnych rzęs, który najbardziej lubię w tuszach. Jedyny fakt, który psuje moją radość z używania tego tuszu to jego trwałość. Po 4 godzinach tusz potwornie się osypuje i mam pod okiem mnóstwo czarnych okruchów. Jak dla mnie 4 godziny to bardzo szybko jak na tusz, zdecydowanie za szybko. Działania pielęgnacyjnego nie widzę, mozliwe, że za krótko go używam.
Zużyję to jedno opakowanie, ale dalej będę szukać ideału bardziej trwałego.

Rewelacyjna

Idealna, w ogóle nie skleja rzęs nawet gdy jest świeża, pogrubia i wydłuża a przy tym długo się utrzymuje. Ma głęboki czarny kolor. Jednym słowem; ideał. Polecam :)

genialny !!!!

Kiedyś na promocji w Rossmanie kupiłam go, skuszona promocyjną ceną. I okazał się strzałem w dziesiątkę.
Ma bardzo ładne opakowanie, świetną szczoteczkę (choć nie byłam do takiej przekonana). Głęboki czarny kolor. Tusz nie osypuje się, nie rozmazuje i nie odbija. Pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Od kiedy kupiłam go pierwszy raz, nie rozstaję się z nim.!
Wad brak. ;)

Niezbyt

To jest dla mnie taki tusz, który kupuje gdy np. jestem na wyjeździe i zapomniałam kosmetyczki. Nie jest mi żal wydać 10 zł ale i nie oczekuję niesamowitej jakości. Szybko wysycha i ściera się w ciągu dnia. Dla mao wymagających w sam raz.