Eveline, Volume Celebrities Mascara (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maskara Volume Celebrities to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna potęguje pogrubienie i wydłużenie.
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.
- Olejek Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilża, uelastycznia i wzmacnia rzęsy.
Regularne używanie tuszu Volume Celebrities doda rzęsom witalności i elastyczności. Po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
- Elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Świetna mascara, która cudownie pogrubia i wydłuża rzęsy :)

Od pewnego czasu bardzo polubiłam tusze od Eveline Cosmetics. Ta wpadła w moje ręce z polecenia szwagierki, która używa ten tusz od dłuższego czasu. Kupiłam go w drogerii Rossmann w promocyjnej cenie za niecałe 9 złotych.

Tusz Volume Celebrites posiada odpowiednią konsystencę. Dzięki silikonowej szczoteczce w kształcie klepsydry aplikacja produktu jest niezwykle łatwa i przyjemna. Tusz pięknie pokrywa wszelkie włoski nawet te malutkie. Z natury mam dosyć długie rzęsy, jednak bez tuszu są praktycznie niewidoczne. Mascara pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Są cudownie uniesione i rozdzielone. Produkt nie skleja rzęs więc spokojnie można nałożyć kolejną warstwę. Posiada ładny kolor głębokiej czerni. Trwałość mascary jest fantastyczna. Tusz nie kruszy się i nie osypuje. Wytrzymał nawet bardzo deszczową pogodę, w cieplejsze dni również daje sobie świetnie radę. Co ciekawe w składzie tuszu zawarto serum odbudowujące. Na razie nie widzę rezultatów jego działania. Być może potrzeba na to więcej czasu. Jak na razie używam go na przemian z innym ulubionym tuszem. Produkt jest łagodny dla moich oczu, nie powoduje podrażnień. Mimo tego iż jest trwałym produktem, nie ma problemu z jego zmyciem. Wystarczy płyn micelarny aby dokładnie usunąć kosmetyk. Posiada neutralny dla nosa zapach. Opakowanie w kolorze jasnego złota wygląda bardzo elegancko. Produkt wyróżnia się na półce wśród pozostałych tuszy.

Podsumowując, ten tusz okazał się kolejną kosmetyczną perełką : ) Daje świetny efekt uniesionych, wydłużonych i pogrubionych rzęs, w naturalny sposób. Niska cena, ale świetna jakość. Polecam :)

Bardzo delikatny efekt

Sprawia wrażenie luksusowego. Nie ma problemu zakręcaniem tuszu lub wydobyciem odpowiedniej porcji kosmetyku.

Szczoteczka:
Silikonowa, w kształcie klepsydry. Nabiera się na nią odpowiednio małą ilość tuszu. Szczoteczka, przez swój kształt, nie dociera do wszystkich rzęs. Malowanie nią rzęs jest raczej niewygodne.

Konsystencja:
Nie jest tłusta ani wodnista. Tusz od początku ma odpowiednią konsystencję. Trochę taką jakby już trochę wysechł.

Efekt:
Raczej delikatny, dzienny. Rzęsy są trochę wydłużone, lekko zagęszczone. NIe zauważyłam jednak efektu pogrubienia.

Za tą cenę taka jakość!!

Tusz kosztuje naprawdę grosze. W drogeriach stacjonarnych mniej niż 20zł, w internetowych ledwo ponad 10zł. A używam go już naprawdę od lat i jestem bardzo zadowolona. Wystarczy kilka razy przeciągnąć szczoteczką i rzęsy są pięknie wydłużone, nie sklejają się. Za taką cenę efekt jest po prostu wow. Nie brudzi, nie kruszy się, daje dosyć naturalny, ale widoczny efekt.

kocham

Dziękuję marce Eveline za ten produkt. Jest rewelacyjny. Używam go już od bardzo dawna i nie zamieniłabym na żaden inny. Świetny produkt za niewielkie pieniądze. Zawsze jak poznam kogoś to pada pytanie czego używam do rzęs i czy są to moje naturalne :D Jeśli się przyłoże do makijażu to efekt jest naprawdę piorunujący. Wydłuża, podkręca i nadaje przyjemny czarny odcień moim rzęsom. Jeszcze dodam, że szczoteczka jest świetnie dobrana i idealnie sie jej używa.

Wydłuża i pogrubia rzęsy!

Rewelacyjna i bardzo tania mascara do rzęs w czarnym kolorze, która zdecydowanie wydłuża i pogrubia rzęsy. Produkt nie pozostawia grudek, nie osypuje się pod okiem po zaschnięciu i bardzo ładnie wyczesuje rzęsy.
Posiada eleganckie i złote opakowanie. Szczoteczka jest silikonowa - najlepiej taka się dla mnie sprawdza. Używam jej od 2 miesięcy i nie zasycha bardzo szybko oraz jest wydajna. Wygodnie można malować nią rzęsy.
Można ją dostać w popularnych drogeriach, na promocji w cenie nawet 9.99 zł!
Polecam!

Tusz do rzęs Eveline

Pierwszy plus- cena. Jest to moje któreś opakowanie z kolei. Stacjonarnie kupuję go w drogerii za około 12zł. Szczoteczka jest dość długa, nie do końca jest dla mnie wygodna aczkolwiek daje rade. Rzęsy są wydłużone, lekko pogrubione i podkręcone. Chyba nie znalazłam jeszcze bubla wśród tuszy do rzes z Eveline! Efekt na codzień jest zadowalający. :) Co ważne, tusz mnie nie uczulił. Nie osypuje się w ciągu dnia. Warto go przetestować.

Jest rewelacyjny

Tusze Eweline jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.Zawsze kupuję je "w ciemno ",bez zapoznania się z opiniami w internecie. Tak było i tym razem. Stojąc przed szafą Eweline wpadł mi w oko ten tusz.W pięknej złotej buteleczce.Dowiedziawszy się o zawartości serum odbudowującego tym szybciej znalazł się w moim koszyku.Posiada specjalnie wyprofilowaną,silikonową szczoteczkę,którą możemy pokryć rzęsy od nasady po końce.Po przetestowaniu,z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tusz spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wydłuża,pogrubia i zagęszcza rzęsy.Nie skleja ich przez co możemy dokładać kolejne warstwy. Nie osypuje się i nie kruszy. Nie odbija się na górnej powiece. Ma mocno czarny kolor.Jak dla mnie tusz idealny.Jest bardzo wydajny i nie wysycha w buteleczce.Mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

Jak zwykle Eveline daje radę :)

Tusz mam od 2 tygodni i jak zawsze jestem zadowlona z efektu jaki daje tusz od Eveline. Tusze od nich nie są drogie a dają ładny efekt jak i trwałość. Tusz Volume Celebrities zapakowany jest w ładne eleganckie złote opakownie. Szczoteczka tuszu jest mi już znana bo jak dobrze pamiętam to już w jakimś ich tuszu się pojawiła, ale nie pamiętam nazwy. Kształt szczoteczki pozwala na dobre rozdzielenie rzęs , ich podkręcenie oraz wydłużenie i dociera nawet do najmniejszych włosków. Szczoteczka też bardzo elastyczna, zrobiona z miękkiego silikonu , więc nie drapie po powiekach , jak niektóre sztywne silikonowe szczoteczki. Pigment tuszu czarny ,ale nie jest to bardzo intesywna czerń. Tusz na rzędach robi efekt bardzo dobry , przy 2 warstwach ( prawie zawsze daje 2 warstwy ) mam już piękny wachlarz rzęs , bez sklejenia ,grudek, są ładnie pogrubione i wydłużone. Tusz ma bardzo dobrą trwałość, nie kruszy się z biegiem czasu na rzęsach , nie rozmazuje. Zmywa się go bez problemowo więc pand pod oczami nie mamy:). Co do odżywiania rzęs, tu się nie wypowiem ponieważ na codzień używam odżywki, też z Eveline, więc efektu odżywianie z tuszu nie zauważyłam , ale stosuje go też niezbyt długo bo 2 tyg., może po dłuższym stosowaniu efekt się pojawi.

fenomenalna

Maskara spełnia praktycznie wszystkie obietnice producenta, wydłuża, pogrubia, daje efekt pięknych, ciemnych rzęs, odbudowania nie zauważyłam. Tusze Eveline nigdy mnie nie zawiodły i uważam, że stosunek jakości do ceny jest fenomenalny. Polecam

Lubię

Tusz bardzo wydłuża rzeczy i wygadają na gęste. Nie skleja ich i nie osypuje się. Można nim uzyskać efekt sztucznych rzęs. Szczoteczka jest silikonowa. Jedynym minusem jest to ze odbija za na powiekach.
Jest średnio wydajny bo po około miesiącu już nie sprawdza się tak świetnie.

taki sobie

Przede wszystkim do zakupu zachęciła mnie szczoteczka - silikonowa która bardzo mi odpowiada.
Co do samego tuszu nie jest jakiś wybitny, ale nie jest też zły.
Ładnie wyciąga rzęsy oraz je rozdziela.
Niestety kruszy się po 8/9 godzinach.
Na pewno nie ma tych wszystkich olejków pielęgnacyjnych itp. o których zapewnia producent.

Mrs Grudka*

Tusz od razu oczarował mnie swoim opakowaniem, ponadto skuszona opiniami na Wizażu, zdecydowałam się na zakup.

O MNIE
Moje rzęsy określilabym jako normalne. Nie wypadają jakoś za bardzo, są widoczne, ale jak u każdego wymagają podkreślenia. Od tuszu oczekuję łatwej aplikacji bez sklejania i grudek,  ładnego efektu wydłużenia i podkręcenia oraz trwałości bez efektu pandy. Lubię nakładać małą ilość tuszu jednorazowo i dłużej z nim pracować, dlatego kluczowa jest dla mnie szczoteczka oraz bardziej "mazista" konsystencja produktu

OPAKOWANIE
Cudowne! Chyba najładniejsze jakie widziałam!  Całe srebrne, błyszczące do tego w przepięknym klepsydrowym, kobiecym kształcie- kocham! Całości dopełniają czarne napisy w zakręconej czcionce plus jakieś esy floresy wytłoczone przy nakrętce. Super wygląda w łazience i lubię po niego sięgać.

WNĘTRZE
Preferuję szczoteczki z włosia, ta taka nie jest ale o dziwo dobrze się nią pracuje. Tusz koloru czarnego, trochę szybko wysycha, dlatego ważne aby przed otworzeniem go zamieszać zawartość.

STOSOWANIE
Najpierw zalotka. Potem tusz mieszam szczoteczką przed wyjęciem, czasem chusteczką zbieram nadmiar produktu. Nakładam najczęściej jedną warstwę, starannie tuszując i podkręcejąc każdą rzesę.

DZIAŁANIE/EFEKT
Tutaj mam pewne zastrzeżenia. Znam dwa rodzaje tuszów: te które grudkują (najczęstsza grupa) oraz te które się mażą ( takie wolę, rzadki okaz, taki był m.in. Rimmel Extra Lash w starej wesji). Ten jest typowo grudkowy z osypem dookoła oka. Jak pisałam, lubię długo tuszować oczy a tutaj konsystencja nie do końca na to pozwala. Produkt często skleja rzęsy, mimo wcześniejszego zbierania nadmiaru.
Samą szczoteczką dobrze mi się operuje, na końcu przydałaby się jednak taka z włosiem do rozdzielenia.
Mimo grudkowania i osypywania się widocznego z bliska w lustrze, z daleka rzęsy wyglądają imponująco: ładnie pokręcone, wydłużone. Tusz jest trwały w ciągu dnia nic się z nim nie dzieje, nie odbija się na skórze, nie wykrusza. Jak na grudkowy tusz przystało, zmywa się w postaci drobinek, trochę muszę czasu poświęć aby w całości go usunąć i nie zaprószyć do oczu.

*Gdyby ten tusz kroczył po czerwonym dywanie, miałby pewnie ksywę "Mrs Grudka". Z resztą, z celebrytą ma wiele wspólnego: nie pozbawiony wad, ale zdaje się tym nie przejmować i roztacza dookoła blask idealności. Jak to celebrytom wiele się wybacza, daję 4 gwiazdki, będę próbować innych ale pewnie jeszcze się spotkamy...