Clarena, Sensitive Line, Sensitive Pearls (Perełki do skóry wrażliwej)

Clarena, Sensitive Line, Sensitive Pearls (Perełki do skóry wrażliwej)

Pojemność 30 szt

Łagodzące perły z żelem aloesowym przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwej i odwodnionej. Bogate w glikoproteiny, minerały, enzymy i nienasycone kwasy tłuszczowe działają kojąco, przeciwzapalnie, wspomagając układ odpornościowy skóry. Koktajl witamin i kwas foliowy niwelują wolne rodniki opóźniając procesy starzenia.
Preparat przywraca neutralne pH i minimalizuje skutki podrażnień skóry.
Substancje aktywne: ekstrakt z aloesu.
Sposób użycia: aplikować na zakończenie zabiegów łagodzących.

Super kosmetyk

Kosmetyczka poleciła mi te perełki po zabiegach kwasami i mikro dermabrazji do tego dochodziło oczyszczanie no cóż skóra była bardzo podrażniona ,cała czerwona. Już po 3 użyciach zauważyłam,że moja skóra szybciej się regeneruję i jest nawilżona . Po zastosowaniu całej 30 dniowej kuracji moja twarz była gładka,nawilżona. Polecam produkt jest warty swojej ceny. Jedna ampułka starcza na jedno użycie.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: zaczynam czwartę

zadowala

Kupiłam je kilka miesięcy temu, ale brakowało mi chęci na używanie tego kosmetyku. Przyszło lato, dużo podrażnień mimo stosowania filtrów ochronnych i moja skóra potrzebowała szybkiego ukojenia.

Kosmetyk jest dość tłusty, a jedna rybka starcza na jednorazowe nałożenie. Po zastosowaniu nie widziałam fajnych efektów, dopiero rano skóra była gładka i ukojona, bez zaczerwień. Zaznaczam, że stosowałam tylko jako kurację nocną plus czasami przed nałożeniem maskę z tej samej serii i wtedy tworzyły efekt nie do pobicia.

Ten kosmetyk bardzo dobrze nawilżał, a moja buźka była gładka i jedwabista w dotyku. Olejek bardzo szybko się wchłaniał mimo, że jak to olejek jest tłusty.

Więcej nie kupie ponieważ oprócz wrażliwości występującej na mojej twarzy jest też dość silny rumień i mam roszerzeone naczynia krwionośne, aczkolwiek kosmetyk bardzo dobry dla skóry wrażliwej.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:kończę 1