Ziaja, Intima, Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym (stara wersja)

Codzienna higiena regenerująco-łagodząca. Płyn z kwasem laktobionowym do codziennej higieny okolic intymnych o zmniejszonej tolerancji na zmiany w śluzówce - podrażnienia. Wzmacnia czynność bariery naskórkowej. Wpływa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia naskórka. Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Ma kremową konsystencję, nie zawiera mydła i barwników. Jest delikatnie perfumowany.
Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.

Mnie podrażnia więc nie polecam

Do produktów tej marki mam mieszane uczucia, czasem coś jest ok a czasem wręcz odwrotnie.. A ten żel mi niestety nie służy. Robiłam kilka podejść, chciałam go zużyć, aby nie wyrzucać opakowania, ale nie będzie mi to dane. Nie jest to też tak, że robi mi wielką krzywdę krzywdę, ale po prostu nie dla mnie.

Lubię opakowanie dlatego, że jest duże i z pompką. Grafika minimalistyczna, gubi się w łazience i go nie widać, także super. A pompka jest bardzo wygodna przy takich produktach.

Mimo, że ma wodnistą konsystencję to dobrze pieni się, nie ma też jakiegoś ciężkiego zapachu, taki delikatny, przyjemny jest ten zapach.

Natomiast sam żel ma skład niezbyt dobry i nie wiem do końca co w nim powoduje to, że swędzą mnie miejsca intymne. Lekko podrażnia mnie i to mi daje spory dyskomfort w ciągu dnia. A bardzo zwracam uwagę na takie rzeczy, tym bardziej, że borykałam się z różnymi problemami i jestem po prostu wyczulona.

Także z jednej strony fajne opakowanie, dobrze się pieni, mega wydajny, ale niestety może uczulać, więc osobom z jakimikolwiek problemami nie polecam.

Dobry

Płyn umieszczony w plastikowej, dużej butelce o minimalistycznej dla Ziaji grafiki.
Produkt bardzo dobrze myje okolice intymne, jest wydajny, a dzięki dużej wielkości butelki starcza na długo. konsystencja biaława. Całkiem ładnie pachnie. Tani.
5/5

Nawet OK

Największym minusem jest skład - mógłby być lepszy. Działanie płynu jest OK - uczucie świeżości jest długotrwałe, przyjemna i lekka konsystencja. Płyn ma dużą pojemność - cena jest przy tym śmiesznie niska. Z braku innego płynu pod reką można z niego korzystać jednak myślę że nie jest to produkt do codziennego stosowania.

Dobry, ale czy najlepszy?

Płynu Ziaja Intima używałam zanim zmieniłam je na lepszy, moim zdaniem, model. Płyn odświeża, nie powodował żadnych problemów i jest dość wydajny. Ma delikatny zapach. Na plus wygodna butelka z pompką. Cena przystępna. Uważam natomiast, że producent mógłby popracować nieco nad składem kosmetyku. To był też powód, dla którego wyszukałam innej opcji, mogącej pochwalić się lepszym składem.

Mimo wszystko lubię.

Nie kupuję już tak często płynów tej marki, ale raz na jakiś czas lubię powrócić.

Uwielbiam butelkę - jest duża, z pompką.

Płyn nie podrażnia, dobrze myje, nic złego nie robi.

Kremowy = nie dla mnie

Kupiłam ten płyn w promocji. Byłam bardzo ciekawa produktu, który jest polecany przez rzesze kobiet. Jednak zawiodłam się na tym produkcie.

Zalety:
- butelka
- pojemność
- przyjemny zapach
- wydajność
- dobrze się pieni
- odświeża

Wady:
- niestety po dwóch tygodniach zaczął mnie podrażniać i spowodował swędzenie miejsc intymnych

Jednak wrócę do produktów w zielonych butelkach z białym koreczkiem. Kremowe ziajki nie są dla mojej skóry.

Bardzo lubię żele Ziaja do higieny intymnej. To jest jeden z najczęściej kupowanych przeze mnie żeli. I choć lubię testować nowości innych marek, to jednak zawsze wracam do tego sprawdzonego. Żel jest bardzo łagodny, nigdy nie czułam dyskomfortu podczas mycia. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne i higieniczne. Jednym słowem - idealny.

Mnóstwo zalet i jedna duża wada

Stosuje ten płyn od wielu miesięcy. Zawsze był to mój numer 1 . Nigdy nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, żadnego pieczenia. Mam wrażenie, że jest naprawdę łagodny. Uwielbiam też jego zapach, który zapewnia świeżość na cały dzień.
Wątpliwości pojawiły się u mnie kiedy zapoznałam się ze składem.... niestety nie wygląda on najlepiej i zaczęło budzić moje wątpliwości czy jego stosowanie jest aby na pewno bezpieczne.

Jestem zadowolona

Bardzo sobie cenię takie kosmetyki, ten płyn jest delikatny ale bardzo dobry. Konsystencja jest kremowa, wystarczy niewielka ilość płynu do umycia. Łagodzi podrażnienia, działa kojąco, pozostawia uczucie świeżości i komfortu na cały dzień. Aplikacja jest wygodna za pomocą pompki, która to ułatwia.

Delikatnie myje i odświeża.

Produkt znajduje się w dużym (500 ml) opakowaniu z pompką. Bez problemu znajdziecie go w większości drogerii w przystępnej cenie. Dozownik dobrze pompuje produkt. Z tyłu opakowania mamy wszystko dokładnie opisane informacje o produkcie. Szata graficzna opakowania wpada w moje gusta, gdyż jest klasyczna, prosta, nie da się jej nie lubić. Duży plus za cene takiego produktu około 8zł, jak również dostępność, możemy go dostać praktycznie w każdej drogerii jak i w aptece.

Płyn jest kremowy, w kolorze białym. Konsystencja dosyć rzadka.
Niewątpliwie płyn ten posiada zapach mydła kremowego, nie utrzymuje się od długo.
Daje cudowne uczucie świeżości oraz czystości w miejscach intymnych przez cały dzień. Delikatnie myje i odświeża. Nie wysusza, nie podrażnia również po depilacji.

Są to kosmetyki warte uwagi, mimo że zawierają SLS.

Jestem zadowolona

Plyn do higieny to ważny kosmetyk i lubię sięgać po te które się u mnie sprawdziły. Taka właśnie jest Ziaja.
Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne w użyciu i ilość produktu starcza naprawdę na bardzo długo. Dobrze myje, jest kremowy i fajnie się pieni. Daje poczucie świeżości. Nie wysusza i nie podrażnia.

Jestem zadowolona

Ziaja intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym Konsystencja kremowa którą bardzo przyjemnie się myje a zapach jest idealny jak dla mnie