Tutti Frutti, Opalizujący płyn do kąpieli `Granat i pitaya`

Tutti Frutti, Opalizujący płyn do kąpieli `Granat i pitaya`

Smakowity koktajl orzeźwiającego i pobudzającego granatu oraz słodkiej pitai przepełnia radością i chęcią do działania. Wyjątkowo lekka, puszysta piana z opalizującymi, złocistymi drobinkami zmysłowo otula i rozświetla ciało, a zachwycający aromat egzotycznych owoców stymuluje pozytywną energię. Dzięki zawartości kompleksu nawilżającego nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża i zmiękcza. Na długo pozostawia uczucie radości i słodkiego ukojenia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Sodium Chloride, CI16255, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Hydroxide, CI 42090, Disodium EDTA, Mica, Titanium Dioxide, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, d-Limonene.

/s/

Wspomnienie lata

To już mój trzeci olejek z tej serii i trzeci cudowny zapach, który było mi dane poznać :)
Co jak co, ale uważam, że zapachy serii Tutti Frutti są naprawdę fenomenalne! Słodkie owoce przywodzą mi na myśl gorące lato, zachody Słońca na plaży i szum morskich fal... Ahhh można się rozmarzyć :D
Jeśli chodzi o ten olejek, to uważam go za bardzo udany zakup :)
Opakowanie wprost krzyczy ze sklepowej półki ,,kup mnie"! Śliczna naklejka z owockami i ten piękny kolor płynu! To chyba najbardziej przyciąga! Drobinki brokatu zatopione w żelu o tak pięknym kolorze.
Koleje co obezwładnia, to oczywiście zapach :) Dla mnie wprost obłędny! Słodko - kwaśny, orzeźwia i poprawia nastrój :) Dość długo wyczuwalny po wyjściu spod prysznica.
Używałam tego olejku tylko i wyłącznie pod prysznic i mogę powiedzieć, iż jest bardzo wydajny. Nie trzeba wylewać pół butelki, by uzyskać idealną ilość aksamitnej piany.
Gorąco polecam! :)

Lubię

Przyjemny kosmetyk o konsystencji gęstego żelu, dającego obfitą pianę zarówno na myjce, jak i pod bieżąca wodą. Właściwie nie jest ani płynem (za gęsty) ani olejkiem do kąpieli (skład). Prawdziwe olejki kąpielowe nie są zbyt popularne, moje ulubione to Kanu i Alverde, a z nimi ten produkt ma niewiele wspólnego. Owszem, woda jest po nim miękka, nie wysusza skóry, ale brakuje mu właściwości nawilżających i natłuszczających. Daje za to pysznie pachnącą, puszystą pianę. Cukierkowy zapach momentalnie wypełnia łazienkę, delikatnie perfumuje skórę i wprawia w dobry nastrój.
Zużywam obecnie drugą butlę, jednak nie zauważyłam, by zostawiał na skórze rozświetlające drobinki. Jeżeli jakieś posiada, to zmywa je woda, nie trzymają się skóry.
Wydajny (aż 500 ml) i wygodny w obsłudze (dozownik). Kupuję zamiennie z innymi wersjami zapachowymi. W kolejce czeka wiśnia z porzeczką :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2-gie w trakcie

500 ml radości

Plusy:

Uwielbiam jego zapach! Odpręża, relaksuje i wprawia mnie w świetny nastrój!
Nie wysusza skóry.
Robi fajną pianę.
Wydajny - do wody wystarczy dodać niewielką ilość tego płynu. Swoje opakowanie mam już prawie rok i zostało w nim jeszcze trochę produktu.
Gęsta konsystencja - dla mnie jest plusem, bo nawet gdy opakowanie nieszczęśliwym trafem nam się przewróci, produkt szybko się z niego nie wyleje.
Przezroczysta buteleczka - widzimy ile kosmetyku nam zostało.

Minusy:

Olejek, który nie jest olejkiem (skład). Dla mnie to gęsty płyn do kąpieli.

Czy kupię ponownie?
Mam sentyment do tego olejku, który nie jest olejkiem. Dla mnie to bardzo przyjemny płyn do kąpieli. 500 ml radości - tak bym go opisała.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Energetyzujące kąpiele

Mam bardzo dużą wannę, dodaję do niej około czterech zakrętek tego olejku i wystarczają one, żeby wanna była do końca kąpieli zapełniona pianą. Olejek pachnie bardzo odświeżająco, pobudzająco, zapach jest relaksujący. Niestety nie czuć go poza obszarem wanny, ani na skórze, pachnie tylko woda. Skóra po kąpieli nie jest wysuszona, powiedziałabym nawet, że jest delikatnie nawilżona. Butelka jest miękka, dobrze dozuje się z niej płyn.
Olejek mógłby tylko trochę bardziej pachnieć, ale pewnie wystarczyłoby dolać go trochę więcej.
Stosuję go od miesiąca, około dwa razy na tydzień, zużyłam trochę mniej niż połowę, więc według mnie jest nawet wydajny.
Jestem zadowolona z tego kosmetyku, używanie go to sama przyjemność, dobrze relaksuje, odpręża.

super profukt!

plusy:
* zapach - jest po prostu genialny! ożeźwiający, lekki, radosny; długo utrzymuje się na skórze
* nie wysusza skóry nawet przy dłuższej kąpieli
* piana jest gęsta, ale jednocześnie lekka i długo się utrzymuje; pieni się dość szybko
* w słoneczny dzień można dopatrzyć się reklamowanych drobinek na skórze

minusy:
* bardzo gęsty, ciężko trafić na odpowiednią ilość
* mało wydajny
* opakowanie - ciężko zużyć go do ostatniej kropli, a chciałoby się, oj chciało....;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: cztery, 500ml