Anida, Krem do rąk i paznokci z woskiem pszczczelim i olejem makadamia (stara wersja)

Krem posiada bardzo dobre właściwości osłonowe i pielęgnacyjne. Odbudowuje zniszczona i popękaną skórę rąk. Zapobiega tworzeniu się suchego naskórka. Wosk pszczeli działa natłuszczająco, ochronnie i zapobiega wysuszaniu skóry. Olej makadamia posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne - zmiękcza i wygładza naskórek, przyśpiesza odbudowę uszkodzeń skóry i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20(and)Cetearyl Alcohol, Glycerin, Beeswax, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, D-panthenol, Polyacrylamide(and)Hydrogenated Polydecene(and)Laureth-7, Allantoin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lilial, Limonene.

Cena: 4zł / 100ml
/s/

świetny;)

świetny krem do rąk za tanie pieniądze. :) odżywia skórę rąk i paznokci. szybko się wchłania, pięknie pachnie :)

- to dostępność, ale to sprawia że jest niepowtarzalny. :D
+szybko się wchłania
+cena
+odżywia też paznokcie

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Niezły

Krem kupiłam zachęcona opiniami Wizażanek, więc czuję się zobowiązana żeby też wystawić mu opinię :-)
Zamówiłam go w aptece internetowej zupełnie nie zdając sobie sprawy, że dostępny jest chociażby w Naturze więc ze zdobyciem go wcale nie ma aż takiego dużego problemu.
A teraz do rzeczy...krem ma raczej rzadką konsystencję ale nie lejącą tylko taką w sam raz, nie obkleja dłoni, dobrze się wchłania, pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Dodatkowy plus za bardzo przyjemny zapach i przyzwoity skład. Niestety nie radzi sobie z suchymi skórkami wokół paznokci za co odejmuję jedną gwiazdkę. Co do tego niezmywania się, o którym piszą poprzedniczki też mam spore wątpliwości ale ja i tak smaruję ręce po każdym myciu rąk.
Generalnie porządny produkt w niskiej cenie. Z pewnąścią warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nie ma wad

W tym kremie nie ma się do czego przyczepić. Jest to jeden z najlepszych kosmetyków do pielęgnacji dłoni jaki dane było mi używać.

Wymieniam plusy, bo minusów w tym produkcie brak:
-świetny, naturalny skład,
-porządnie odżywia, nawilża i natłuszcza skórę,
-piękny zapach,
-wygodna tubka z zamknięciem na klik,
-bardzo przystępna cena,
-dość gęsta konsystencja, jednak kosmetyk w skórę wnika szybko,
-efekt wypielęgnowanych dłoni nie znika zaraz po ich umyciu,
-wzmacnia paznokcie i zmiękcza skórki wokół paznokci,
-nie oblepia dłoni.

Świetny krem do rąk- tani, skuteczny i nasz- polski. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Rączki jak ta lala ;)

Ten krem to prawdziwe cudo. Śmiało pokuszę się o stwierdzenie, że jest to produkt wielofunkcyjny. Stosowałam go nie tylko na dłonie ale także na stopy i ukąszenia po komarach ( a także na zadrapania którymi obdarzył mnie pewien uroczy sierściuch ;) ). Skóra po jego zastosowaniu jest mięciutka i delikatna. Szybko się wchłania, jest bardzo wydajny i nie klei się.

Właśnie zakupiłam kolejną tubkę i tutaj pojawiła się niespodzianka: Producent nie tylko zmienił opakowanie ale także skład. Mam nadzieję, że krem nie straci przez to na jakości.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

bdb !

zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam skusić się na to cudo. Krem jest obłędny, naprawdę działa jak za tak śmieszne pieniądze.

Zalety
-bardzo dobrze się wchłania
-nie pozostawia lepkich rączek
-nawilża i odżywia skórę
-ładnie pachnie
-ma przyjemną konsystencje
-nie podrażnia i jest łagodny dla podrażnionej skóry
-opakowanie proste i estetyczne
-cena!
-wydajność
-polski produkt

Minusem jest jedynie dostępność kremu.

Używam tego produktu od: 5 tyg

Mój wielki KWC!

Używałam wielu kremów z dobrymi opiniami na wizażu, lecz na większości się zawidłam. Po TEN krem chodziłam z apteki do apteki mając nadzeiję, że w którymś Panie aptekarki go dla mnie zamówią.
Po 2 miesiącach!!! poszukawań znalazłam go u siebie w aptece za 5 zł !

Przechodzę do sedna:
- krem bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie
- konsystencja nie jest bardzo gęsta, lecz do rzadkich napewno nie należy, raczej jest jak półtłusty krem do twarzy
- CENA!
- wydajny
- szybko się wchłania
-nawilża dłużej niż do następnego mycia rąk
- nie czuć by spłukiwał sie wraz z wodą
- gdy ręce mi się pocą nie czuję go na skórze
- nie pozostawia tłustej warstwy na skórze

Dla mnie ten krem jest ideałem i już więcej nie szukam. Zawsze będe go kupować !!!

Używam tego produktu od: maja 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nie można się przyczepić

Według mnie jeden z lepszych kremów do rąk z firmy Anida.
+ natłuszcza, nawilża skórę
+ pięknie pachnie
+ taniutki
+ pozostawia skórę miękką

- niestety krem przeznaczony jest do rąk bezproblemowych, tzn nie radzi sobie z wypryskami, zaczerwienieniem wywołanym suchością np przez antybiotyki
- parafina, ale na szczęście nie na 2 miejscu, więc tragedii nie ma

Polecam panią, które mają dłonie suche, które chcą poprawić swoją kondycję skóry, natomiast cudów nie zdziała, bo to zwykły kremik ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy na przemian z innymi
Ilość zużytych opakowań: 3 100ml

Geniusz wśród kremów do rąk

Ten krem jest genialny, robi cuda z wysuszoną popękaną skórą dłoni. Łagodzi, koi, nawilża, odżywia i wzmacnia skórę. Za jego zapach można dać się zabić. Ubolewam, bo chociaż mieszkam w dużym mieście to jest słabo dostępny. Cena śmieszna 4-5 zł, jak już upoluję to kupuję na zapas.

uwielbiam

Cudo! Kupiłam za jakieś śmieszne 4 złote w promocji, skuszona zapachem i olejem makadamia na drugim! miejscu w składzie. I dobrze zrobiłam :) że dałam się skusić. Ten krem świetnie działa na moje nieustająco wysuszone dłonie.

+ dobrze się wchłania
+ pielęgnuje i odżywia
+ nawilża
+ dłonie są po nim gładkie i miękkie
+ łagodzi podrażnienia przy przesuszonej skórze
+ wydajny
+ pięknie pachnie

Z pewnością kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: używałam przez dłuższy czas.
Ilość zużytych opakowań: jak dotąd jedno, ale na pewno będzie więcej :)

Będąc dzieckiem promocji, zawsze jestem łatwym obiektem do kuszenia :) Ale jak tu się nie skusić, jak krem kosztuje 4,49 i ma olej makadamia na drugim miejscu w składzie?

Krem ma jeszcze w składzie wosk pszczeli, olej z jakichś pestek i inne składniki, których nie umiem rozszyfrować. A, jeszcze olej mineralny, ale gdzieś tak w środku a nie na samym przodzie. Frapuje mnie to, że nie mogę rozszyfrować wszystkich składników a pamiętam, że któraś z dziewczyn pisała, że ten krem ma również składnik szkodliwy, tylko który? Ech, dobra, skupię się na tym, co wiem.

Dla laika chemicznego (mnie) skład wydał się przyjazny.

Działanie kremu jest również przyjazne: bardzo dobrze nawilża, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości na skórze, pomaga nawet bardzo przesuszonej skórze dłoni i stóp w okresie jesienno-zimowym.

Ma bardzo ładny, delikatny zapach, pachnie jak dobry owocowy krem.

Konsystencja jest bardzo rzadka, może aż nadto, bo krem potrafi spłynąć z dłoni zanim się go wsmaruje (jeśli wyczynia się różne ewolucje z kremem na ręce, np. jak zaparzanie kawy czy wiązanie butów, co w moim przypadku się zdarza, niestety ;) )

Tuba stoi na głowie, więc łatwo go wydobyć do ostatka, starcza na dosyć długo; kupiłam go w Super-Pharmie, nie wiem czy gdzie indziej też jest normalnie dostępny.

Generalnie jest dobry i pewnie bym do niego wróciła, ale kremy do rąk dają niezwykle obszerne pole do testowania coraz to nowych pachnących specyfików, więc ciężko mi będzie oprzeć się kolejnym pokusom/promocjom :D.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

idealny, tani, doskonale odzywia

W mojej pracy musze czesto myc rece. Do tego doszła alergia. Skora zaczela sie luszczyc miedzy palcami skorki wygladaly tragicznie, szorstka sucha skora dloni doprowadzala mnie do szalu. Stosowalam masc z wit. a lecz beskutecznie. POmagala na chwile ale pozniej problemy wracaly.

Krem otrzymala przypadkiem w prezencie. Zapach cudowny, slodki taki jak lubie. konststencja tez w porzadku juz po pierwszej aplikacji wiedziala ze to bd krem ktory rozwiaze moje problemy skorne.
Krem:

dlugo utrzymuje natluszczenie skory(luszczaca skora miedzy palcami schodzila)
idelanie wygladza
przywraca miekkosc i delikatnosc
skorki nie sa przesuszone, nablyszcza paznokcie wygladaja zdrowo i pieknie

Zachwycona pomyslalam ze krem pewnie bd drogi w okolicach 20 zł. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy zamowilam go sobie do apteki i okazalo sie ze kosztuje jedynie 4, 5 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz polecam go godnie moim pacjentkom ktore przychodza do mnie z podobnymi problemami. Wiem ze dziala nie tylko po sobie ale rowniez po pajcentkach ktore przychodza i dziekuja mi za to ze im go polecilam. Nadaje sie rowniez na suche stopy :)

Pamietaj aby go dobrze wsmarowac i nie przesadzac z iloscia.

Co do kremow z Anidy z pozostalych serii wiem po opiniach znajomych ze nie sa juz tak dobre jak ten z woskiem pszczelim i olejem makadamia.

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Naprawdę rewelacja

Wszystkie pozytywne recenzje tego kremu są jak najbardziej zrozumiałe, bo produkt jest wspaniały!
Zawsze kupowałam kremy z Dove i Nivea, bo wydawały mi się najlepsze z drogeryjnych. Pewnego razu zaszłam do apteki i w oczy rzucił mi się ten krem, kosztował 4 zł, więc stwierdziłam, że wezmę.

Opakowanie to zwykła, estetyczna tubka. Zapach: wspaniały, słodki, miodowy. Utrzymuje się na dłoniach bardzo długo.

Krem ma w miarę gęstą konsystecję, ale absolutnie się nie klei. Po rozsmarowaniu zostawia bardzo delikatną warstewkę, ale po chwili ona znika, a dłonie są idealnie nawilżone.

Produkt nie podrażnia ani nie uczula, ma idealny skład.

Polecam :)