Gillette, Gillette for Women, Satin Care, Radiant Apricot (Żel do golenia)

Gillette, Gillette for Women, Satin Care, Radiant Apricot (Żel do golenia)

Żel Gilette for Woman Satin Care o zniewalającym zapachu słodkich moreli. Znana marka produktów do depilacji stworzyła świetny produkt, który jest znakomitym elementem każdej depilacji. Dzięki temu kosmetykowi skóra jest nawilżona i satynowo gładka.

Skład: Aqua, Sorbitol, Kernel Oil

Cena: 13,99zł / 200ml
/s/

Ideałem moim nie zostanie

Żel ma przyjemny, delikatny zapach i miłą w dotyku konsystencję. Niestety włoski szybciej odrastają, niż po innych żelach, a i dodatkowo słabo zmiękcza włosy.
Plusy:
-miła konsystencja
-zapach delikatny i miły
-nie wysusza skóry
Minusy:
-nie zmiękcza mocno włosów, trzeba kilka razy przejechać maszynką
-szybciej, niż po innych żelach włoski odrastają
Jest ok, ale to nie mój ideał.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Obedzie sie i bez pianki...

Dla niektorych uzywanie pianki do golania wydawac sie moze zbedne,mozna do tego celu uzyc zelu do mycia ciala lub spienic mydlo.Ja jednak znudzona wersja "ekonomiczna" zaczalam namietnie kupowac roznego rodzaju zele do golania.Kupilam tez slawne Gillette w roznych wersjach zapachowych.Pianka miesci sie w fajnym pojemniku (butelce?) z dozownikiem.Ladnie prezentuje sie na prysznicowej poleczce.Dozownik dziala bez zarzutu,naciskajac wydobywa sie odpowiednia ilosc zelu,zeby ogolic np.jedna noge.Zel pachnie przyjemnie,moze niekoniecznie morelami ale czyms przypominajacym morele.Rozprowadza sie latwo,teraz wystarczy porzadna maszynka,ja zawsze uzywam tych z trzema ostrzami i suniemy.Faktycznie pianka ulatwia golenie,ale....no wlasnie tutaj wylania sie glowna wada produktu,ktory w moich oczach go praktycznie dyswalifikuje-czesto mam nogi podraznione po depilacji,pomimo tego,ze uzywam zawsze dobrych jakosciowo maszynek.W takim razie po co mi ta pianka,jesli tylko po to,zeby ostrze moglo jechac latwiej po skorze moge w tym celu uzyc zwyklego mydla.Nie musze wydawac ok 15 zl na pianke,choc ja kupowalam ja w usa,gdzie kosztowala ok $3.Mimo wszystko poddalam sie i zrezygnowalam z kupowania zbednego wg mnie kosmetyku.Najlepsza metoda to goraca kapiel i wowczas maszynka w ruch-zero podraznien,a i pianka niepotrzebna.Po za tym na rynku mamy w tej chwili bardzo podobne produkty,wiec i cena ma tu znaczenie.Gillette wg mnie jest troszke za drogie,zwlaszcza,ze pianka wcale nie jest zbytnio wydajna.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

zdecydowanie ulubiony

*sliczny zapach
*wydajny
*lekko nawilza
*idealny poslizg
*zmienia sie w gesta piane
*idealny efekt golenia tylko z tym zelem!

zdecydowanie ulubiony zel do golenia dla kobiet! polecam!

Ilość zużytych opakowań: >3

SWIETNY!

Bardzo dobry zel do golenia,jak wszystkie zreszta od Gillette.
Pieknie pachnie,lagodzi podraznienia,daje fantastyczny poslizg.
Naprawde godny polecenia :)

Używam tego produktu od:dawna

super!

Po pierwsze i najważniejsze: nie wyobrażam sobie golenia bez tego żelu!
Zapach świetny, słodziutki (chociaż wolę ten drugi, nie wiem dokładnie jaki to zapach). Skóra jest wyraźnie gładsza i nawilżona, mniejsze ryzyko podrażnień. Jedynym minusem jest to, że wg mnie jest mało wydajny:( Do golenia nóg potrzebna jest dosyć duża ilość. Ale ogólnie polecam!