Estee Lauder, Hydra Bright Skin Tone Perfecting Moistuizer

Estee Lauder, Hydra Bright Skin Tone Perfecting Moistuizer

Formuła Bio-Water - bogata w minerały woda o molekularnej strukturze zapewnia doskonałe absorbowanie przez skórę i wchłanianie do głębokich warstwy. Intensywnie nawilżające mikrokapsułki sukcesywnie uwalniają wilgoć przez co zapewniają dogłębne i długotrwałe nawilżenie. Krem zawiera składniki, które powodują rozjaśnianie i wyrównanie kolorytu skóry, redukcję juz istniejących przebarwień. Występuje w wersji do skóry suchej i normalnej/mieszanej.

Cena: ok 230zł / 50ml
/s/

Wspaniale nawilża

Nie bez powodu Estee Lauder jest jedną z moich ulubionych firm kosmetycznych. Najlepszy krem nawilżający jaki miałam do tej pory. Ważne jest dla mnie to, że szybko się wchłania, ale w tym momencie musiałam edytować. Jednak za długo trzeba odczekać, żeby nałożyć makijaż, a znalazłam lepszy krem Nuxe dlatego, choć recenzowany krem jest naprawdę świetnym produktem wypada z listy mojej top 10
Naprawdę polecam

mega krem

krem jest rewelacyjny. od razu po nalozeniu skora jest promienna, koloryt znacznie sie poprawia.
krem ma troche tlusta konsystencje ale bardzo szybko sie wchlania i absolutnie nie zostawia na mojej tarzy tlustej warstwy
zaczelam od kupienia miniaturki 7 ml, teraz kupuje 15 ml z allegro, ta pewno wychodzi taniej niz w drogerii. mysle ze bede tego kremu uzywala przez bardzo dlugi czas.
pakowanie 15 ml starcza mi na miesiac. zauwazylam ze skora nie jest tak wysuszona jak byla, jednak zeby taki efekt pozostal trzeba go uzywac rano i wieczorem.

fajny nawilżacz

Osobiście chyba mój ulubieniec spośród nawilżaczy EL. Dla mojej buzi lżejszy niż DWPlus i Revelation ale trochę treściwszy niż Hydrationist. Miałam go zeszłej wiosny razem z serum energetyzującym innej firmy. Daje skórze cudowne wrażenie ukojenia. Przy nakładaniu się jakby się trochę maże ale skora spija go błyskawicznie. Rzeczywiście filtr słabiutki, ale to niestety często spotykane. Nie zostawia nieprzyjemnego filmu. Skóra oddycha. Rozjaśnienie jest delikatne ale całościowo jednak jest. Cera wygląda na wypielęgnowaną, nawilżoną. Być może do niego wrócę, bo jego używanie było przyjemne. Niestety jest niewydajny ale nie ukrywam, że go sobie nie żałowałam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

przyjemny

Przyjemny w uzyciu, jak zreszta wiele kremów Lauder. Za cenę przystepną ( zwłaszcza w miniaturach ;)) otrzymujemy kosmetyk, który niczym nie rózni sie od nawilzaczy diora czy rubinstein...
Ładny, niebieski słoiczek, delikatny, świezy zapach - bardzo przypomina ogórkowy day wear plus :) Krem ma dobra konsystencję - nie jest masełkowy ani rzadki, dobrze sie rozsmarowuje. Wchłania przyzwoicie, nie roluje, nie jest tłusty ani specjalnie lepki. Dobrze i długotrwale nawilza, pozostawiając lekki film. Mam wersję do cery suchej, która jednak (cera normalna) moge spokojnie stosowac wiosna i latem. A raczej mogłabym, gdyby miała klasyczne SPF 15 :( W kremie, który ma nie tylko nawilżac, ale rozjasniac przebarwienia ( ja takowych nie posiadam!) - filtry wydaja się oczywistoscią...A tak - jest to dla mnie krem "domowy" - albo pod cos, co zawiera filtry...

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:30 ml