Vaseline, Healthy Hand & Nail Conditioning Lotion (Odżywka do dłoni i paznokci)

Vaseline, Healthy Hand & Nail Conditioning Lotion (Odżywka do dłoni i paznokci)

@hotmail.com

To nie do wiary, nasze ręce składają się z 5 unikalnych powierzchni. Ale dlatego, że nasze ręce są zawsze narażone na działanie powietrza, łatwo można je wysuszyć. Dlatego też wymagają specjalnej opieki. Vaseline Healthy Hand & Nail lotion jest przeznaczony do rąk i paznokci. Zawiera keratynę i witaminę E. Składniki nawilżające szybko się wchłaniają i utrzymują. Oferuje pełną opiekę dłoni sprawiając, że są one gładkie(od palców po kostki),skórki miękksze, a paznokcie mocniejsze.

Cena: 3,30EUR / 200ml
/s/

Dobra jakość i cena

Kupiłam ten balsam w cenie promocyjnej i był to jak najbardziej trafny wybór, biorąc pod uwagę jego pojemność (200 ml) i wydajność.

Borykam się z wiecznie suchymi dłońmi i praktycznie nie wyobrażam sobie dnia bez kremu do rąk (używanego na potęgę!).
Nie ma chyba nic gorszego od uczucia suchych dłoni. Większość kremów do rąk dobrze nawilżających dość długo sie wchłania ale ten jest cudownym wyjątkiem! Przypuszczam ze to dzięki konsystencji balsamu , którym zresztą jest.

Do największych plusów zaliczam:
+ piękny zapach
+ ogólnodostępność (na terenie UK)
+ wydajność (podczas używania na przemian z innymi kremami do rąk wystarcza na minimum pół roku)
+ nie pozostawia tłustej warstwy, dobrze przy tym nawilżając i odżywiając, można bezpośrednio po nałożeniu robić cokolwiek, bez konieczności intensywnego wcierania i oczekiwania na całkowite wchłonięcie
+ pielęgnuje również paznokcie

Minusy
- trochę zbyt lejąca konsystencja (ale w końcu to balsam nie krem) więc trzeba się przyzwyczaić i dozować delikatnie aby uniknąć przelewania a tym samym marnowania balsamu

Podsumowując zdecydowanie kupię go ponownie gdyż warto mieć pod ręką preparat do rąk o tak błyskawicznym wchłanianiu jak ten.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

moje ukochane KWC

jest to najlepszy krem do rak jaki kiedykolwiek mialam!

+piekny zapach i lekka konsystencja
+swietnie nawilza rece nie pozostawiajac tlustej/klejacej warstwy. mogeod razu dalej pracowac/ pisac na komputerze etc i na niczym nie bedzie sladu kosmetyku, natomiast moje dlonie sa momentalnie odzywione! to dla mnie bardzo wazna cecha bo nie musze czekac az bede mogla czegokolwiek dotknac
+wydajny, dostepny w opakowaniu 200 ml

minusem w zasadzie ie kosmetyku tylko ogolnie marki jest to, ze nie mozemy jej kupic w polsce... :( ja swoj krem ( kupilam od razu dwa ) oraz balsamy tejze firmy, ktore pamietam z dziecinstwa ( paczki z USA ) przywiozlam z UK.

nie wiem co zrobie jak mi sie skonczy ale wiem ze bedzie mi bardzo smutno ...
jak dotad zaden inny krem mu nie dorownal

Dobry, ale nie zachwyca

Kupując ten balsam do rąk liczyłam na cud. Wiele się naczytałam na jego temat, tylko i wyłącznie w samych superlatywach, więc widząc go na półce nie wahałam się ani chwili i zdecydowałam się na zakup.
Moje dłonie są bardzo problematyczne, wysuszone detergentami i przemarznięte. W dodatku nie współpracują ze wszystkimi kremami, bo często mnie uczulają.
Krem spisał się dobrze. Nie uczulił mnie.Nawilżył i odżywił dłonie. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej, nieprzyjemnej, lepkiej warstwy, jednak nie jest moim faworytem. Wiem, że moje dłonie są bardzo kapryśne, ale myślałam, że uczucie nawilżenia będzie dłuższe.
Krem uważam za bardzo dobry kosmetyk, szczególnie dla mniej wymagających. Szkoda, że jest tak trudno dostępny, pewnie przez to już się na niego nie skuszę. Szukam dalej swojego KWC.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0.5

Cudowny

Wiele zawdzieczam temu lotionowi..
Jest cudowny, zmiekcza skóre, nawilża, wygładza , pielęgnuje przy okazji paznokcie...
Zuzywam juz 2 opakowanie..
A i jeszcze ważna rzecz- duża buteleczka 200 ml starcza mi na rok- półtora...
Półtora wtedy gdy także używam innych kremów...
Ale do tego zawsze wracam..

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania duże

uwazam ze jest swietny

Musze przyznac ze przez jakis czas bylam uzalezniona od tego kosmetyku. Zima przeszlam jednak na krem do rak o bogatszej konsystencji. Balsam jest dosc rzadki, swietnie sie wchlania, ma przyjemny zapach. Dlonie sa gladkie i nawilozne. Nie zauwazyalam jakiegos specjalnego efektu na paznokciach.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Skuteczny choć rzadki

Bardzo przyjemny lotion do dłoni. Niestety nieco rzadki,ale to lotion,a nie krem dlatego. Naprawdę porządnie nawilża,wygładza i świetnie pachnie-świeżo i orzeźwiająco. Doskonały na lato ze względu na lekką konsystencję,którą niestety łatwo przelać i trzeba czasami gonić po dłoniach.Niemniej polecam duża pojemność,skuteczność i chyba średnia wydajność, niemniej warto.Dłonie są w dobrym rękach :)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:więcej niż pół