Bobini, Baby Sensitive, Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci

Bobini, Baby Sensitive, Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci

Chusteczki nawilżane Bobini Baby Sensitive przeznaczone sa do oczyszczania i pielęgnacji szczególnie wrażliwej skóry niemowlat i dzieci. Nawilżone są balsamem, pozbawionym substancji drażniących, takich jak perfumy, alkohol. Zastosowany wyciąg z rumianku i aloesu łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie się mikrouszkodzeń skóry oraz nawilża.Szczelne zamknięcie klapkowe gwarantuje zachowanie wysokiej jakości i nawilżenia do ostatniej chusteczki. Nie testowane na zwierzętach.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu `Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka`
nieperfumowany/ bez alkoholu/ z rumiankiem i aloesem/ od pierwszych chwil życia/

podrażniona, wrażliwa
nawilżające

Dobre do zmywania makijażu

Chusteczki nawilżające kupiłam po to by zmywać nimi makijaż i w tym kierunku spisują się świetnie są dobrze nasączone, nie rozrywają się ani nie strzępią, nie wiem jak z wodoodpornym tuszem do rzęs, ale ze zmyciem zwykłego radzą sobie mega dobrze, chusteczki nie podrażniają ani nie uczulają są bezzapachowe i mega wydajne, opakowanie również na plus, plastikowe zamknięcie chroni przed wysychaniem chusteczek przez co każda kolejna jest nadal dobrze nasączona, moja wrażliwa cera je polubiła, jak najbardziej polecam.

Idealne dla całej rodziny

Bardzo lubię te chusteczki bo są mocno nawilżone ( mokre ) . Posiadają wygodne opakowanie ,gdzie łatwo i przyjemnie można wyciągnąć te chusteczki . Chusteczki są mega do rączek ,buzi czy pupy dziecka. U mnie też dobrze się sprawdzają podczas tych dni kobiecych . Jako mama trójki dzieci przetestowałam wiele chusteczkę i wiem które złożą mi i moje rodzinie . Może i Wam będą służyć

slabe

Po cgusteczki jak kazda mama sięgamy bardzo często.. do pupy, do rączek, buzi..A zresztą do Czego ich nie używam. Te są dość słabe, dosc male opakowanie, przy wyciąganiu wychodzi 10 od razu, nawilzone tez moglyby byc bardziej. Jedyny plus to ze Nie podraznia, ma przyjemny delikatny zapach.

w sam raz na podróż

Sa to chusteczki które czest ozabieramy w podróż ze zgdlędu na dobre opakowanie, które po wyjeciu chustecze kmozna bezpiecznie zamknąć i mamy pewność ze chusteczki nam nie wyschną. Maja fajny delikatny zapach i sa odpowiednio nawilżone :-) Polecam

Nie tylko dla dzieci

Chusteczek nawilżanych typowo niemowlęco-dziecięcych już dawno nie kupuje, ale akurat te trafiły do mnie jako gratis przy żelu pod prysznic tej samej marki, a że takie chusteczki często przydają się poza domem, to wrzuciłam je od razu do torebki.

Chusteczki nie mają dużego rozmiaru, ale są na tyle wytrzymałe i dobrze nasączone, że jedna sztuka jest w stanie poradzić sobie np. z wytarciem rąk. Wiadomo, do większych zabrudzeń jedna nie wystarczy, ale tak się sprawa ma nawet przy dużych chusteczkach.
Mają delikatny zapach. Przypomina mi on kosmetyki do kąpieli Babydream.
Z opakowania wyciągają się pojedynczo i nie rozrywają się.
Skórę pozostawiają czystą, odświeżoną i nie pokrywają jej nieprzyjemną duszącą lub klejącą warstwą.

Skład nie prezentuje się idealnie, ponieważ zawiera parabeny i fenoksyetanol, ale naszych skór na szczęście nie podrażnił. Ale dla malucha takich chusteczek sama z siebie bym nie kupiła. Nam były potrzebne od czasu do czasu na spacerze i większej krzywdy nie wyrządziły, chociaż ja mam AZS, a córka mocno wrażliwą i suchą skórę.

Opakowanie jest ładne i estetyczne, pastelowe i typowo dziecięce. Nie rozwala się, a plastikowe zamknięcie z pewnością lepiej chroni chusteczki przed wysychaniem, niż takie na klej, który po czasie przestaje się lepić.
Produkty Bobini nie są drogie, a przy tym dostępne w wielu miejscach, np. marketach.

Rewelacyjnie mokre

Jedne z najlepiej nasaczonych chusteczek. Dzięki nim szybko, sprawnie i delikanie można oczyścić skorę maluszka przy zmianie pieluszki. Dzieki tomu że są dość intensywnie mokre nie musimy pocierać kilkakrotnie delikatnej skóry dziecka a co za tym idzie jest mniejsze ryzyko jej podrażnienia. Idealnie sprawdzają się także do usunięcia kosmetyków z makijażu z dłoni.

Najlepsze chusteczki nawilżane

Nigdy nie zwracałam uwagi na te chusteczki, aż do momentu gdy w hipermarkecie Auchan była promocja 1+1 za 1 gr (czyli drugi produkt za 1 grosz).
Po wypróbowaniu całej pierwszej paczki muszę przyznać, że to są najlepsze chusteczki nawilżane dla dzieci jakie kiedykolwiek miałam ( i potem żałowałam, że nie kupiłam ich więcej w tej promocji.)
Największą ich zaletą jest bardzo mocne nawilżenie, które powoduje, że są bardziej wydajne. Każda chusteczka w paczce była bardzo dobrze nasączona. W opakowaniu, które ma wygodne zamknięcie mamy 60 sztuk chusteczek. Zamknięcie jest super ponieważ chusteczki nam nie wysychają.
Polecam - nie uczuliły mojego dziecka ( AZS) i nie wywołały podrażnienia.

super ;)

Wcześniej używałam wersji niebieskiej ale te są równie dobre.
Plusy:
+dobrze nasączone
+nie uczulają
+posiadają szczelne zamknięcie
+ładny zapach ale wole zapach niebieskich
+cena
+dostępność

Minusów jak na razie nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

dla mnie niezbyt nie wiem jak na dzieciach się sprawdzają

Chusteczki kupiłam na szybko w drogerii. Potrzebowałam czegoś do zmywania rąk poza domem na wycieczce podczas której nie mam dostępu do wody. W sklepie skusiło mnie urocze opakowanie z dinozaurkiem :D Faktycznie zmienili szatę graficzną bo mój dinek nieco inaczej wygląda niż na waszym obrazku. Poręczne opakowanie ma zamknięcie na klapkę więc w podróży mam pewność, że zawartość nie otworzy się sama i nic nie wywietrzeje. Chusteczki są dla mnie raczej słabo nasączone. Aby porządnie umyć ręce muszę zużyć co najmniej 3 sztuki. Druga wada mają bardzo małe rozmiary. Na dłoń dorosłej osoby zdecydowanie nie starczają. Nie mam co prawda styczności z niemowlakami, więc może do buzi i pupy dziecka bardziej one rozmiarowo pasują? Chusteczki nie mają kompletnie żadnego zapachu... Dla mnie to wada bo jednak w kwestii odświeżenia lubię jak mi łapki pachną. Ale możliwe, że ma to większy sens dla dzieci których skóra jest wrażliwa na perfumy. Ogólnie polecam spróbować ale ja do nich raczej nie wrócę. Mi osobiście nie spasowały. Zaznaczyłam że nie wiem bo może kiedyś moje potencjalne dziecko polubi te chustki i będę musiała je kupować dla potomka :)

Używam tego produktu od: od paru miesięcy

oj nie....

Mam te chusteczki tylko teraz zmieniły szatę graficzną trochę. Takich chusteczek używam jedynie gdy gdy jestem poza domem i chcę się odświeżyć w ciągu dnia. Nie nadają się do okolic intymnych, śmierdzą nie odświeżają ewentualnie można nimi wytrzeć ręce gdy są brudne a nie ma dostępu do wody.

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie

najlepsze chusteczki

Dobrze nasączone chusteczki z super praktycznym zamknięciem, dzięki czemu są dobrze nawilżone do ostatniej sztuki.Zapach delikatny i subtelny wiec jak najbardziej polecam dla niemowląt i noworodków. Dla mnie są to najlepsze chusteczki na polskim rynku. Próbowałam wielu ale te chusteczki są zdecydowanie nie do pobicia.

Super !

PLUSY
\'super opakowanie
\'dobrze nawilżone
\'idealnie zmywają makijaż
\'bardzo dobre dla umycia rąk i innych części ciała
\'przystępna cena
\'nie uczula
\'nie wysusza jak inne chusteczki

MINUSY
\'zbyt intensywny zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania