Essence, Pure Skin, Purifying Face Strips (Plastry oczyszczające do twarzy)

Essence, Pure Skin, Purifying Face Strips (Plastry oczyszczające do twarzy)

Pojemność 3 szt

Face Strips - plastry oczyszczające do twarzy. Twój prosty zabieg dla pięknej i czystej cery: te głęboko-oczyszczające plastry na podbródek i czoło z ekstraktem z zielonej herbaty zostały specjalnie zaprojektowane dla udrożnia zatkanych porów skóry, usunięcia nadmiaru tłuszczu i zaskórników z twojego podbródka i czoła. Regularnie stosowane ulepszają wygląd skóry i pomagają zapobiec powstawaniu nowych zaskórników, by twoja cera była piękna i czysta.

kiepsko

Nie będę sie wielce rozwodzić,bo nie ma nad czym.
Trzeba uważać,by zbytnio nie namoczyć,bo wtedy wszystko zejdzie z plastra i po plastrze.Jak już się przyklei,to ciężko o poprawki.
Wysycha długo.
Po oderwaniu widać,że faktura plastra się zmieniła,ale nie ma na nim nic lub tylko kilka pojedyńczych brzydali.
No niestety.N amnie nie działają.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry na wagry

jeżeli o mnie chodzi bardzo lubię ten produkt : )
uzylam juz 3 opakowania i uwazam ze jest bardzo pomocny jezeli chodzi o zaskorniki ! Raz na jakis czas robie sobie kuracje tymi plasterkami i musze przyznac ze na mnie dzialaja one swietnie!

mam gdzieniegdzie zaskórniki i te plasterki radzą sobie z nimi świetnie oczywiście nie wyciągają wszystkiego gdyż niektóre "dziadostwa" siedzą tak głęboko ze się nie da ale większości daje rade się pozbyć, nie mam pojęcia dlaczego koleżance niżej wyrządziły one taka krzywdę ja posiadam skore wrażliwą i po ściągnięciu plasterka mam przez kilka minut lekko różowawe to miejsce jednak po chwilce "znamię" znika odkleja się także bardzo dobrze, no cóż każda z nas jest inna i na jednego działa owy produkt na innego nie ja osobiście polecam to bardzo dla osób które posiadają zaskórniki [wągry czarne ciapki] jednak nie zbyt głęboko zamiast się męczyć i wyciskać je najlepiej sobie kupić takie plasterki pozostawić na 15min i wszystko fajnie powychodzi :)

PS: używałam również z tej serii plasterków typowo na nos i zaskórniki w nim siedzące jednak ten produkt KOMPLETNIE MI NIE POMOGL:(

Używam tego produktu od:2miesiecy

NIGDY WIECEJ!!!!!!!!!

Zachecona ponizsza ocena pobieglam odrazu na drugi dzien do Natury po te "cudowne" plasterki.Ostatnio mnie sporo obsypalo niespodziankami na twarzy,jak nigdy,postanowilam wiec usunac je tymi plastrami.Wlasnie sie ich pozbylam z twarzy i odrazu pobieglam dodac nowa recencje,zeby Was ustrzec przed tym cholerstwem.A wiec:
Samo nakladanie jest ok,nic nie piecze,plastry sie ladnie trzymaja,ale sciaganie...zrobilam wszystko wg. instrukcji i co?Nie moglam sie pozbyc tych plastrow,namaczalam woda i namaczalam a to sie trzymalo,myslalam,ze skore oderwe!Gdy sie ich pozbylam wygladalam jakbym wpadla na kilka znakow drogowych<?>WTF!(plasterki sa w ksztalcie trojkota),uzylam wszystkich 6 bo akurat mialam taka potrzebe i w rezultacie tego mam 6 pieknych trojkotow na twarzy.Nie mam jakos super wrqazliwej skory,pierwszy raz spotkalam sie z taka reakcja.Z kilku miejsc,gdzie zagoily mi sie wypryski oderwalam sobie skorke,twarz w kazdym miejscu,gdzie byl plaster jest czerwona,zaogniona,piecze,boli i w ogole wygladam okropnie,wszystkie niedoskonalosci mi sie zaognily.Co do zaskorniakow,to fakt kikla zostalo usunietych,ale dopiero jak je sama wydusilam.;/
Dziewczyny nie polecam tego absolutnie!!!!

Używam tego produktu od:uzylam przed chwila pierwszy i ostatni raz

D-Z-I-A-Ł-A-!

Usunął mi wągry to niesaamowite ;)
Jeżeli macie ich duzo to musicie stosować kilka, albo nawt kilka naście razy żeby się ich pozbyć ;) Za pierwszym razem usunął 5 wągrów, potem z każdym kolejnym plastrem było ich mniej ;) Dodatkowo usuwa nadmiar tłuszczu i zanieczyszczenia. Odejmuje jedną gwiazdkę, gdyż jak na tak duży plaster powinien usuwać trochę więcej wągrów za jednym razem, ale mimo wszystko kocham je ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i dwa plastry kolejnego opakowania