Schwarzkopf Schauma, Połysk Koloru, Odżywka do włosów farbowanych

Schwarzkopf Schauma, Połysk Koloru, Odżywka do włosów farbowanych

Odżywka marki Schwarzkopf do włosów farbowanych. Przedłuża trwałość koloru i nabłyszcza farbowane włosy. Dzięki systemowy Shine Reflex przedłuża intensywność i blask koloru. Włosy są chronione przed szkodliwymi wpływami. Zawiera filtry UV, które dodatkowo zabezpieczają włosy przed niekorzystnym wpływem słońca, powodującym blaknięcie koloru Sprawia, że włosy łatwo się rozczesują i nie elektryzują.
W skład serii wchodzi także szampon.

/s/

słaba

Kupiłam kiedyś na wyjeździe, okazało się, że zapomniałam swojej odżywki i na szybko w sklepie kupiłam tę.

Dla mnie słaba. Nic ciekawego, ot - odżywka, trochę ułtawiła rozczesywanie i tyle. Włosy mam suche i zwracam uwagę na nawilżenie przez odżywkę - ta jest pod tym względem słaba. Włosy się puszyły, elektryzowały, końcówki odstawały.

Dla mnie jedyny plus to cena. Ale przecież cena o czymś mówi.
A opakowanie zdecydowanie mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno, jeszcze nie skończone i raczej przekażę komuś innemu...

Zdecydowanie hit!!!!

Mam cienkie i słabe, kręcone włosy. Ostatnio naszła mnie ochota na pasemka i bałam się farbowania. Dzięki tej odżywce moje obawy poszły w niepamięć!

Po wizycie u fryzjera przyszedł czas na mycie głowy. Moja mama jeszcze do niedawna używała tej odżywki do swoich farbowanych włosów (dziś już nie farbuje więc używa innych kosmetyków) więc trochę jej tej odżywki podkradłam - tak na próbę. I to był strzał w dziesiątkę!

Moje włosy są po niej w jeszcze lepszym stanie niż były przed farbowaniem! Chociaż nie wiem czy to w ogóle możliwe :D

Minusem jest to że jest mało wydajna i chyba lekko obciąża włosy, ale za to są one lśniące, miękkie, pięknie pachną i co najważniejsze - idealnie się rozczesują!

Bardzo polecam tę odżywkę!!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobra

dostałam kiedyś zestaw odżywka+szampon i byłam bardzo zadowolona. Wspominam ją jako jedną z najlepszych odżywek typowo sklepowych, tak mi się na wspominki zebrało, że chyba kupie ją w najbliższym czasie. Była średnio wydajna, bardzo szybko mi poszła, dodawałam ją do masek, włosy po niej były niesamowicie gładkie i lśniące, niemal jak po farbowaniu! bardzo polecam

Używam tego produktu od: kiedys ;d

Niezła

Mam wersję z rynku holenderskiego(tu nie nazywa się Shauma, ale możliwe,że to ten sam produkt,do takiego wniosku doszłyśmy z administratorką w trakcie wystawiania jej).
Odżywka jest dużo lepsza niż szampon. Bardzo gęsta, nieco inaczej pachnąca,ale bardzo ładnie.
Bardzo szybko działa, tzn wystarczy potrzymać ją do 2-3 minut na głowie,a po spłukaniu od razu włosy są wygładzone, pachnące.
Rozczesują się również nieźle,ale mogłyby lepiej.
Polecam, ma filtry, widać,że chroni kolor,ale nie nabłyszcza i nie nadaje refleksów,a to producent też obiecuje. Za to są wyraźnie odżywione,sypkie i gęstsze.
Niezła.
Aha bardzo wydajna jak na odżywkę. Mam jeszcze połowę przy używaniu co 2 dzień dość obficie od ponad 1,5 m-ca.

Używam tego produktu od:21 kwietnia
Ilość zużytych opakowań:połowa przy używaniu co 2 dzień dość obficie