Lirene Dermoprogram, Pielęgnacja Oczyszczająca, Oczyszczający żel peelingujący do mycia twarzy

Zawarte w żelu delikatne drobinki peelingujące łagodnie oczyszczają twarz, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i odblokowując pory. Wyciąg z cytryny wygładza i dba o piękny, naturalny koloryt skóry. Dzięki zawartości witamin A i E, żel poprawia kondycję skóry i przyspiesza cykl odnowy naskórka. W efekcie cera jest promienna i odświeżona. Żel przeznaczony jest dla cery normalnej, mieszanej i tłustej, dla skóry w każdym wieku.

Skład: Aqua, Polyethylene, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryn Cocoate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylte Crosspolymer, Triethanolamine, Coco-Glucoside, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PPG-26-Buteth-26, Ethylhexyl Salicylate, Mannitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Juice, Glucose, Cellulose, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum, Benzyl Alcohol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 77007, CI 16035, CI 17200, CI 42090

Cena: ok. 12zł / 150ml
/s/

Fajny

Bardzo fajny produkt, super myje, oczyszcza twarz, ale do damakijarzu bym odradzała. Jako peeling też spisuje się super, nie jest za mocny ani za słaby. Całkiem wydajny, jedynie zapach, mocno wyczuwalny, perfumowy może niektórym bardzo przeszkadzać, oprócz tego nie mam zarzutów.

Zdecydowanie zbyt ostry

Peeling nienadający się, moim zdaniem, do skóry twarzy- a w każdym razie, do skory wrażliwej. Używając go, miałam uczucie jak gdybym przecierała twarz pumeksem. A szkoda, bo zapach produktu jest naprawdę zachęcający.

Średni :/

Kupiony zupełnie przypadkowo, a że jestem fanką kosmetyków Lirene bez wahania włożyłam go do koszyka no i dopiero w domu zaraz po pierwszym użyciu okazało się, że jednak nie będzie moim ulubieńcem :/

Może zacznę od plusów: jest niedrogi, całkiem wydajny i zamknięty w wygodnej tubie.
Zapach - delikatny i świeży - bardzo przyjemny dla nosa :)
Żel ma gęstą konsystencję, w której zawarte są bardzo "ale to bardzo" drobne ziarenka peelingujące.
Nie zauważyłam również aby w jakikolwiek sposób pogorszył stan mojej cery - nie podrażnił jej, nie wysuszył i co najważniejsze nie zapchał...

I to tyle jeżeli chodzi o jego zalety :(

Jednak muszę zgodzić się z opiniami, że żel słabo domywa buzię - nie mówię tu o makijażu bo o tym nawet nie ma mowy, ale chodzi mi o takie zwykłe odświeżenie i oczyszczenie skóry twarzy czy to rano czy po wieczornym demakijażu :(
Buzia jest tak jakby czysta dopiero po 2-3 myciu ...

Czy kupię go ponownie - chyba raczej nie :/

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobrze oczyszcza i delikatnie peelinguje

Jest wart uwagi ze względu na:
- przystępną cenę (poniżej 10 zł w promocji)
- wygodne opakowanie, z którego można wydobyć niemal cały kosmetyk,
- zawartość delikatnych, ale dobrze masujących maleńkich cząstek peelingujących - przez co skóra twarzy się pobudza, ujędrnia, wygładza i lepiej przyjmuje krem czy maseczkę,
- skuteczność - zmywa nawet makijaż wodoodporny (trzeba się więcej natrudzić, ale ostatecznie jest usunięty),
- wydajność.

Jedyny minus to zapach - taki zwyczajny, nie wyczuwa się żadnej ciekawej nutki kwiatowej czy owocowej.

Używam tego produktu od: 2óch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Niestety

- nie czyści
-mocno wysusza skórę

Stosując żel regularnie, zauważyłam jedynie większą ilość wyprysków i wągrów. Do tego troszkę zbyt "chemiczny" zapach. Dałam mu szansę ,ale z czasem nic się nie zmieniło. Moim zdaniem, tylko wygładza.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Bubel Wszechczasów!

Nigdy nie trafiłam na tak beznadziejny kosmetyk do mycia twarzy- wolę od niego szare mydło, przyrzekam!
Nie będzie raczej zaskoczeniem przy tak niskiej nocie że zalet nie znalazłam? No bywa...

Żel spełnia wszystkie bublowate kryteria:
-Nie myje twarzy. I nie mówię o zmywaniu makijażu czy smaru, mówię o zwyczajnym oczyszczaniu twarzy chociażby z sebum, potu...czegokolwiek. Nie robi tego. Twarz po myciu jest jakby nie świeża i nie domyta. W sumie- nie jakby, jest niedomyta.
-Odkąd używałam tego żelu stan mojej cery drastycznie się pogarszał. Z dnia na dzień było coraz gorzej- pryszcze, ropne stany zapalne, zaskórniki itd. Istny meksyk!
-Peelingująco-wygładzający.... Powiedzmy że to jeden z mniej bolesnych żartów producenta. Producent to mistrz czarnego humoru, mniemam.
-Cena- wyrzucenie w błoto 5 złotych na taki bubel byłoby bolesne, ale 15 boli 15 razy i 2 dla pewności.
-Wydajność- Może gdyby działał- czytaj "mył" twarz, wydajność byłaby lepsza. Ja próbując ją oczyścić myłam ją 2-3 razy. Niestety niezależnie od tego twarz pozostawała brudna.
-Wysuszał mi skórę

Nie polecam nikomu! Zwłaszcza osobom z cerą skłonną do zanieczyszczeń i trądziku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Całe 1

Ok

Używałam tego żelu wczesną wiosną i muszę przyznać, że był bardzo dobry. Oczyszczał buzię z zanieczyszczeń i makijażu. Działanie rozjaśniające i wygładzające było zauważalne, bo drobinek było bardzo dużo, ale były drobniutkie. Peelingowały delikatnie twarz, nie podrażniając przy tym. Buzia była gładka i czysta, czyli taka jaką lubię gdy użyję żelu. Był wydajny, zapach nienachalny, opakowanie wygodne i poręczne. Do codziennego stosowania jak najbardziej ok :)

Wygładza, odświeża, lecz nie oczyszcza...

Żel posiada gęstą, przezroczystą konsystencję z dość sporą ilością niebieskich kuleczek i sproszkowanych drobinek. Pachnie świeżo, delikatnie, aczkolwiek kosmetycznie. Słabo się pieni, jednakże wydaje się być przyjazny skórze twarzy. Dość sprawnie usuwa nawet cięższy makijaż, nie zostawiając przy tym tłustej ani lepkiej warstwy, czy też nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Nie wysusza ani też nie podrażnia. Cera wydaje się być odświeżona, delikatnie nawilżona, a także wygładzona i zmatowiona, jednak nie oczyszczona. Po użyciu wciąż ma się wrażenie niedomycia, co potwierdza przemycie twarzy wacikiem nasączonym płynem micelarnym czy tonikiem. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 150 ml

warto kupić

+skład- bez SLS
+ładnie pachnie
+uczucie odświeżenia i czystości po użyciu
+drobinki peelingujące, które rzeczywiście trochę wygładzają

-wydajność
-lekkie uczucie napięcia skóry po użyciu
-nie zmienił nic na mojej twarzy- nie oczyścił jej dogłębnie, niedoskonałości pozostały na twarzy (ale raczej nie oczekiwałam niczego innego)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Bubel- nie myje i nie oczyszcza

Dziwia mnie tak pozytywne opinie tego żelu. Jak dla mnie ten produkt wogole nie zmywa z twarzy pudru podkladu - nigdy nie zmywam z twarzy podkladu mleczkiem / micelem robie to tylko żelem do mycia i woda. To cos nie potrafi sie wogole pienić wiec tym samym nie myje. Wydaje sie byc fajnym peelingiem ale nie jest nim wogole , drobinki nie radza sobie z makijazem a nie wspominajac o oczyszczaniu porów. Zero jakiego kolwiek wygladzenia. Nie wart 12 zl ba nie jest wart nawet 5 zl!

Używam tego produktu od: męcze 3 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Jak dla mnie okej

Na początku stycznia poszłam do Rossmanna i postanowiłam wziąć się za pielęgnacje swojej twarzy, szukałam czegoś niedrogiego a skutecznego. Trafiłam właśnie na ten produkt. Kierowałam się tu cen bo był na przecenie, a ja nie miałam jakoś szczególnie dużo pieniędzy. Kupiłam i jestem zadowolona.
+w ciągu 2 tygodni oczyścił mi skórę
+cena
+zapach
+konsystencja
+nie podrażnia skóry
+zmniejszyła mi się ilość wyprysków na twarzy
+uczucie świeżości i czystości na twarzy po użyciu

-wydajność - stosuję go raz dziennie w małych ilościach a już zużyłam prawie całe opakowanie.
I za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dość dobry

Generalnie, to przyzwoity produkt dla posiadaczek tłustych i mieszanych cer. Dla delikatniejszych - do stosowania co kilka dni, dla bardziej gruboskórnych;) - nawet codziennie.

O dogłębnym oczyszczeniu porów to można sobie raczej pomarzyć, ale buzia po użyciu faktycznia gladziutka i odświeżona.

Niestety moją cerę specyfik ten lubił czasem przesuszyć, skóra była dość napięta i wołała o krem, a nie używałam go codziennie.

Cena, zapach, wydajność - na plus.
Można się skusić.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1