Lulu Castagnette, Je t`M :-) EDT

Lulu Castagnette, Je t`M :-) EDT

Zapach kwiatowo-owocowy z 2005 roku. Zmysłowe połączenie owoców tropikalnych i nektaru egzotycznych kwiatów. Nosem zapachu jest Jerome Epinette.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: granat, liczi, brzoskwinia
nuta serca: róża, lotus, malina, passionfruit
nuta bazy: drewno, wanilia, cedr, piżmo, amber

<50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

tropikalny soczek

Dość ładny zapach dla miłośniczek tropików i koktajli z parasolką. Mieszanka tropikalnych owoców, wg mnie najsilniej przebija tam passiflora, i może nieco mango. Nie dla mnie

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: próbka

Tropikalny.

W ktorym mi&#8364;jscu t&#8364;n zapach jest unis&#8364;x&#8364;m to ja ni&#8364; wi&#8364;m. W otwarciu istna &#8364;ksplozja tropikalnych owocow w stylu sezonow&#8364;k &#8364;scady. J&#8364;st owocowo i milo dla nosa. Duzo marakuji w polacz&#8364;niu z delikatnymi bialymi kwiatami. Z p&#8364;wnoscia dla mlodych di&#8364;wczyn.

Trwalosc slaba - do 2 godz.
Proj&#8364;kcja - bliskoskorna.
But&#8364;l&#8364;czka - brzydka.

Używam tego produktu od: wiosna 2013
Ilość zużytych opakowań: odlewka 2,5 ml

Kocham wielbię i uwielbiam :D

Przepiękny flakonik. Jednocześnie uroczy i dający skojarzenia z kobiecymi kształtami. I taki też jest zapach. Dużo w nim dziewczęcej świeżości, ale będzie pasował też w pełni ukształtowanym kobietom. Zwłaszcza tym szczęśliwym.
Nuty głownie owocowe z dodatkiem jakiś kwiatów tworzą słodką letnią kompozycję. Bez śladu ciężkości czy tandetnej cukierkowości. Dodatkowo jest to EDT, a nie EDP, więc na lato, gdy olejki perfum są zbyt duszące nadaje sie idealnie. Naprawdę ciężko jest stworzyć coś słodkiego, ale nie ciężkiego. Nieodmiennie kojarzy mi się z letnią radością i lekkością bytu. Dodatkowo był w sprzedaży z uroczymi misiami w sweterkach z logo perfum.
Jedyny minus: są dość trudno dostępne np w Szczecinie i ogólnie Polsce. Lepiej kupować we Francji.
Trwałość przyzwoita, ale od wody toaletowej nie można zbyt wiele wymagać

Używam tego produktu od:1,5roku
Ilość zużytych opakowań:1 i troszkę 2

TAK! POLECAM

słodko- cukierkowy zapach, ale nie duszący, wręcz taki letni i świeży. Jak dla mnie dziewczęcy i za przystępną cenę. Odpowiedni na wieczór i na co dzień. Wyczuwa się nuty kwiatowe

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęty pierwszy flakon