Joanna, Professional, Jedwabiste serum wygładzające

Joanna, Professional, Jedwabiste serum wygładzające

Jedwabiste serum wygładzające Joanna Professional zostało specjalnie opracowane do stosowania w salonach fryzjerskich. Nadaje miękkość i zdrowy, piękny wygląd nawet zniszczonym włosom. Zawiera witaminę E oraz sprawdzone składniki silikonowe, pozwalające na nowoczesną stylizację fryzury.
Profesjonalne rezultaty: włosy wygładzone i jedwabiste w dotyku, miękkie i zdrowo wygladające, poskromione i łatwe do rozczesania.

Skład: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

/s/

wiecej szkodzi niz pomaga

Nie polecam. Sama dostałam w prezencie.

Minusy:
szkodliwy, na pierwszych miejscach w skladzie silikony, ktore daja wrazanie nawilzenia, a naprawde oblepiaja wlos tlusta warstwa, ktorej ciezko sie pozbyc i pozniej skladniki odzywcze np z odzywek nie moga wniknac..

nie wygladza ani nie ulatwia stylizacji

efekt nablyszczenia chwilowy i nie warty obciazenia wlosow, nieuniknionego przy tym produkcie

Może użyję na jakieś wyjście żeby nie stał i nie zaśmiecał półki, ale na pewno wiecej nie kupie i odrazam wam ;)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Ja osobiście jestem zadowolona z tego produktu. Ma gęsta konsystencje o baardzo ładnym i przyjemnym zapachu. Po zastosowaniu włosy są miłe w dotyku, sypkie i świecące. Wydają się także zdrowsze. Ale jak to po większości jedwabi i kosmetyków stosowanych bez spłukiwania, przy nałożeniu większej ilości włosy szybciej się przetłuszczają.Używam tego produktu od:jakiś 2 miesięcy

Ps. Po dłuższym sotsowaniu muszę odjąc jedną gwiazdkę, ponieważ pomimo tego że po zastosowaniu go włosy ładnie się świecą to niestety w żaden sposób nie poprawił ich stanu. Gdy nie uzyję jedwabiu na wilgotne włosy to są one tak samo wysuszone jak przed stosowaniem tego specyfiku :/

zawiodłam się

Lubię produkty Joanny i wiele kupuję w ciemno. Tak było i z tym serum, kupiłam dużą butelkę i żałuję. Serum ma wygodną butelkę z pompką, miły zapach i gęstą konsystencję - i to byłoby na tyle jeśli chodzi o plusy. Przede wszystkim mimo silikonów - serum jest dość rzadkie, wodniste. Pokrywa końcówki tłustą warstewką, która jednak wchłania się po kilku minutach i włosy są jakby ... suche i tłuste jednocześnie. Nie ma nawilżenia, lekkości, blasku i zapachu - jak to jest w przypadku "kryształków" i jedwabiu Waxa - tylko tłusto - suche strąki. W rezultacie końcówki nie są chronione, tylko przesuszają się jeszcze bardziej.
Wobec czego nie polecam.