Fussy, Peeling cukrowy `Korzenna moc`

Fussy, Peeling cukrowy `Korzenna moc`

100% Naturalnych składników. Peeling na bazie kompleksu ekstraktów CO2 z kurkumy, szałwi, chmielu, lukrecji, goździków. Zawiera drogocenne składniki takie jak: skwalan, który zapewnia skórze młodość i promienny wygląd. Znajdziesz w nim najwyższej jakości olejki z tamanu, awokado, passiflora, jojoba oraz głęboko nawilżający i nadający skórze blasku - słodki migdał. Peeling ma działanie ujędrniające, nawilżające oraz działa sebostatycznie.

peeling cukrowy
nawilżający, odświeżający, oczyszczający
zapachowa
w słoiku
gruboziarniste

Genialny

Korzenna moc to wybawienie dla moich ust! Walcze z wysuszonymi ustami juz od dluzszego czasu, wyorobowalam wiele produktow i dopiero ten mi pomogl. Stosujac go regularnie zauwazylam ogromna poprawe, moje usta sa gladkie i mniej podatne na pogode.
Jestem ogromna fanka zero waste, wiec ten produkt jest dla mnie wprost idealny!
Szczerze polecam.

Mój ukochany peeling <3

Przepiękny korzenny zapach, który działa na mnie niesamowicie kojąco. Zawsze kiedy mam ochotę trochę się zrelaksować, smaruję się FUSSami i życie staje się odrobinę lepsze. :)) Ostatnio po kilku zużytych opakowaniach postanowiłam spróbować jakiegoś peelingu innej marki i już więcej nie popełnię tego błędu.

Bogactwo składników w stosunkowo niskiej cenie. Wydaje mi się, że bardzo ciężko jest znaleźć na rynku podobny produkt z aż tyloma naturalnymi składnikami i w takim stężeniu. :) Po użyciu skóra jest niesamowicie miękka i nawilżona, ale jednocześnie nie zbyt tłusta.

Kocham, kocham, kocham!

Świetnie nawilża i jest mega wydajny

Wydawałoby się że to tylko fusy, a tu miła niespodzianka. Peeling ma bardzo bogaty, naturalny skład. Nie spotkałam się jeszcze z peelingiem o tak bogatym i naturalnym składzie! Ma w składzie nawet skwalan, który ze względu na cenę ma zastosowanie zazwyczaj w dobrych kosmetykach do twarzy. Ten produkt super nawilża skórę, nawet tą z problemami i bardzo suchą. Starcza na długo, jest oleisty, co jest raczej rzadko spotykane w peelingach, dzięki temu nie dzieje się z nim to co z większością peelingów (po nałożeniu połowa ląduje w wannie ponieważ produkt jest suchy) TEN JEST INNY:)))