Golden Rose, Compact Blush-On (Róż w kompakcie)

Golden Rose, Compact Blush-On (Róż w kompakcie)

Pojemność 6,5 ml

Róż do policzków stanowiący niezbędne uzupełnienie codziennego makijażu. Idealnie podkreśla zarys kości policzkowych, nakłada się równomiernie i doskonale komponuje z resztą kosmetyków. Dostępny w ekskluzywnym opakowaniu wyposażonym w lusterko i pędzelek.

Skład:Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Mica, Lauryl Lysine, Alkylated Polyvinylpyrrolidone, Isostearyl Neopentanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, [+/- May contain: CI.77891, CI.77491, CI.77492, CI.77499, CI.77742, CI.77007, CI.15850, CI.77163, CI.75470]

Cena: 17zł / 6,5g
/s/

jestem zadowolona. ;)

jestem za, zamówiłam go z katalogu avon, bo skończył mi się wcześniejszy innej firmy. Używam go kilka razy w tygodniu, lepszy od poprzedniego. Nie żałuje zakupu. Nie dostrzegam też w nim wad, ale ma wiele zalet, m.in:

+ dobrze się nakłada,
+ nie "osypuje" się,
+ fajnie, że ma lusterko(często noszę go w torebce, więc nie zawsze mam jakieś lustro w pobliżu),
+ wygodny w użyciu,
+ cenę ma przystępną,
+ starcza na długo, przy niecodziennym, ale częstym użyciu.

Używam tego produktu od: niecałego roku

dobra jakość

Wybrałam ten róż ze względu na cenę, ponieważ szukałam czegoś na próby kolorystyczne. Najpierw zakupiłam kolor 309 - dość intensywny, jasny, raczej ciepły, z delikatnymi drobinami. Byłam z niego zadowolona, ale uznałam, że wypróbuję jednak raczej coś bardziej chłodnego - i tu wybór padł na odcień 301 - chyba jeden z najjaśniejszych i matowy.
Uważam, że ten róż jest bardzo dobry - to znaczy, że łatwo go zaaplikować i nie znika z twarzy po pół godzinie. Owszem, w ciągu dnia wymaga delikatnej poprawki - ale ze względu na bardzo poręczne, zgrabne opakowanie z lusterkiem nie stanowi to jakiegoś wielkiego problemu.
Nie używam natomiast załączonych pędzelków - zupełnie nie mam pojęcia jak można umalować się czymś tak niezgrabnym i twardym. Na usprawiedliwienie muszę jednak dodać, że od dawna używam profesjonalnych pędzli do makijażu, stąd moja ocena pędzelka dołączonego do tego różu jest tak surowa.
Jednak jeśli ktoś trafi z kolorem, to jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszych dwóch