Star Smile, Bezprzewodowy zestaw do wybielania zębów UV-LED

Star Smile, Bezprzewodowy zestaw do wybielania zębów UV-LED

Pojemność 3 szt

Nowy żel wybielający MaxWhite ponownie łączy w sobie wyłącznie naturalne składniki aktywne, ale (!) o zwiększonej mocy działania.

Bez ograniczania ruchów – teraz zęby możesz wybielać dosłownie wszędzie, gdzie zechcesz. W domu, w pracy, w podróży – decyzja należy do Ciebie! Wybielaj podczas domowych czynności.

Nowa nakładka z lampą UV-LED, która wydziela światło niebieskie, gwarantuje szybkie aktywowanie składników zawartych w serum.

W zestawie znajdziesz:
- 3x aplikator z żelem MaxWhite
- bezprzewodowa nakładka wybielająca na zęby z lampą UV-LED
- instrukcja obsługi w języku polskim
- wzornik kolorów uzębienia dla weryfikacji efektów

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

białe zęby w tydzień

Szukałam szybkiej i łątwej alternatywny na wybielenie zębów. myślę że ten zestaw spęłnił moje oczekiwania. widzę rónicę o conajmniej 3-4 odcienie. Szybko, łatwo i bezboleśnie, a co najważniejsze mogę stosować bez wychodzenia z domu.

MaxWhite moc wybielania

Zestaw spisał się na 5+. Zęby stały się jaśniejsze i bez żadnej nadwrażliwości. Łatwy w obsłudze, jednak zabrakło mi w instrukcji ile żelu należy nałożyć - za pierwszym razem zużyłam za dużo żelu przez co nie starczyło mi na tydzień kuracji a na 5 dni, ale z efektu jestem i tak zadowolona, nie sądziłam że zęby będą jaśniejsze o 3 tony

Pozytywne zaskoczenie

Lampa prosta w uzyciu, solidna, ustnik elastyczny i dopasowuje sie do każdego zgryzu. Podczas stosowania nie odczuwam dyskomfortu, zęby nie bolą, nie stały się też wrażliwe. Z efektu końcowego jestem nawet zadowolona, zęby wybieliłam o jakieś 3 odcienie, co nie sądziłam że cokolwiek mi wybieli ;)

Bardzo dobre urzadzenie do wybielania zebow w domowym zaciszu.

zestaw otrzymałam w prezencie, sama pewnie nie kupiłabym sobie. Lampa jest rewelacyjna, bez wychodzenia z domu udalo mi się wybielić zęby o 3-4 odcienie w tydzień. W zestawie znajdziemy lampę zasilaną bateriami, silikonowy ustnik oraz trzy strzykawki z aktywnym żelem. po zaaplikowaniu żelu na ustnik wkładamy lampę, włączamy i po 10minutach sama się wyłączy. Prosta w obsłudze, szybko i bezboleśnie mogę wybielić zęby w domowym zaciszu i super jest to że mogę dokupić sobie żele gdy się skończą.

Bezprzewodowa Lampa

Jak do większości takich wynalazków jestem sceptycznie nastawiona. Chciałam sprawdzić po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie. produkt przyszła dosyć szybko, zapakowana w estetycznym, czarnym pudełku. lampa mała,zgrabna, i łatwa w użyciu. Ustnik silikonowy nawet wygodnie trzyma się w ustach. Żele trochę mało wydajne, mogłaby być instrukcja ile żelu się nakłada. Na początku za dużo nałożyłam przez co starczyło mi na krócej.
Co do efektów bo to jest najważniejsze. Efekty zauważyłam po 3-4 użyciu, nie są może białe jak kartka papieru ale są białe, widzę różnicę więc nie mam do czego się przyczepić. Używanie lampy jest banalnie proste i bezproblemowe. nie odczuwałam żadnych nadwrażliwości, nic mnie nie bolało. będę wracać do kuracji z tą lampą

star smile

Lampa jest łatwa w użyciu, nie muszę jej nigdzie podłączać , jest mała i wygodna.
Żel działa i do tego,ma dobry smak. Zatem wybielanie nie jest koszmarem . większe efekty zauważyłąm po 4 użyciu. żele mogłyby na dłużej starczać