Himalaya Herbals, Repair & Regenerate Shampoo (Szampon do włosów `Odbudowa i regeneracja`)

Szampon do pielęgnacji włosów wymagających odbudowy i regeneracji opiera się na formule zawierającej ekstrakt z wyselekcjonowanych ziół bogatych w naturalne proteiny. Szampon odbudowa i regeneracja powstał w celu zaspokojenia trzech najistotniejszych potrzeb włosów: wzmacnia je, zapobiega ich wypadaniu oraz chroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Idealny do włosów suchych, kręconych i zniszczonych przez częste suszenie, szczotkowanie i farbowanie. Zawarty w szamponie olej arganowy odbudowuje i regeneruje włosy oraz chroni je przed niszczącymi czynnikami. Bezpieczny dla włosów farbowanych i po trwałej ondulacji.

oczyszczające, zapobiegające wypadaniu, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów kręconych, do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających

Zdecydowanie poprawia kondycję włosów!

Szampon ten kupiłam w jednej z internetowych aptek w pojemności 400 ml, płacąc około 16 złotych (cena dla mnie w pełni akceptowalna, biorąc pod uwagę pojemność). Z racji, że moje włosy sięgają do pasa, bywają niesforne i tym samym trudne do ujarzmienia oraz zwłaszcza na końcach wysuszone stwierdziłam, iż przyda im się dawka odbudowy i regeneracji.
Szampon zamknięty jest w plastikowym opakowaniu na zatrzask, z którego wygodnie dozuje się produkt. Konsystencja jest dość gęsta, kremowa. Szampon dobrze się pieni i łatwo zmywa z włosów. Zapach jest niezwykle przyjemny, więc umila rytuał mycia. Na dodatek długo się utrzymuje, co jest dla mnie sporym walorem. Po zmyciu produktu z włosów, pasma są dokładnie oczyszczone (w końcu jest to typowy rypacz z SLES na drugim miejscu w składzie).
Pora przejść do efektów. Włosy po myciu są przyjemne w dotyku, niezwykle mięciutkie i łatwiej je rozczesać. Szampon ich nie obciąża ani nie odejmuje im objętości mimo zawartości olejku arganowego. Tak naprawdę jedyny minus tego kosmetyku to skład, którego z pewnością nie można uznać za naturalny, ale poza tym nie mam się do czego przyczepić, bo w swojej kategorii szampon ten sprawdza się doskonale.