Perfecta, Body Comfort, Mleczko do ciała SOS

Perfecta, Body Comfort, Mleczko do ciała SOS

Perfecta Body Comfort: komfort dla twojej skóry. Intensywne nawilżające mleczko do ciała stworzone specjalnie do skóry bardzo suchej, przesuszonej i odwodnionej.

Lekka szybko wchłaniająca się formuła mleczka przystosowana do polskich warunków klimatycznych, tj. uciążliwego zimna, suchego powietrza, wysuszenia skóry przez słońce i twardej wody. Mleczko zapewnia długotrwałe i głębokie nawilżenie przez 24h oraz natychmiastowe uczucie komfortu dla przesuszonej i odwodnionej skóry ciała. Wzbogacone o kwas hialuronowy i 5% gliceryny, które są odpowiedzialne za przywrócenie równowagi poziomu nawilżenia, odżywienie oraz odbudowę bariery ochronnej skóry.

Świetny:)

Jak słusznie zauważyła poprzednia recenzentka, to nie jest mleczko- tylko balsam. Ma bardzo gęstą, tłustawą konsystencję i bardzo ładny ( coś a la Nivea) zapach. Wsmarowuje się dość opornie, jest trochę tępy, ale to chyba przez swoją bogatą konsystencję. Za to jak już go się wklepie- efekt jest znakomity. Od zawsze miałam problem z przesuszonymi łydkami i plecami- teraz dzięki uzyciu tego balsamu- problem zniknął. Obie częsci ciała są nawilżone, skóra a łydkach nie jest już sucha i napięta, wręcz przeciwnie mięciutka i nawilżona. W ogole kosmetyk świetnie wpłynął na kondycję całej mojej skóry- jest odżywiona, nawilżona i jędrna. Plus za wydajność- niewielka ilość wystarczy, aby wklepać w całe ciało. Bede na pewno do niego wracać:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Warto sprobowac

Raz ze to nie MLECZKO tylko BALSAM (nawet na zdjęciu widac)

Dostałam probkę 30 ml, zuzyłam, jest genialny! Idealnie nawilza moją skórę wysuszoną słońcem, daje miłe uczucie chłodu i ma ładny, subtelny zapach.
Konsystencja gęsta, dobrze się wchlania.
Myslę ze dobrze się nadaje na drobne przesadzenie ze słoncem.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jedno - 30ml