Nivea, Color Crystal Gloss, Odżywka do włosów farbowanych

Nivea, Color Crystal Gloss, Odżywka do włosów farbowanych

Przedłuża świeżość koloru i gładkość włosów farbowanych.
Chroni kolor przed wypłukiwaniem. Podkreśla intensywny blask koloru. Ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy miękkie w dotyku. Odżywiająca formuła z ciekłymi kryształami i filtrem UV utrzymuje kolor wewnątrz łusek włosów na dłużej oraz ochrania je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Nivea BIOSOFT SYSTEM sprawia , że włosy staja się miekkie i gładkie.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Simmondsia Chinensis Oil, Nonanoate, Cholesteryl Chloride, Benzophenone-4, Oryzanol, Guar Hydroxylropyltimonium Chloride, Cocamidiopropyl Betaine, Coco Betaine , C12-15 Pareth-3, Lactic Acid, Sodium Chloride,Methylparaben, Prophylparaben, Phenoxyethanol, Linalool, Benzyl Alcohol, Lomonane,Parfum.

Cena: ok. 10zł / 200ml
/s/

Super!!!

Jak dla mnie Bardzo Dobra gesta konsystencja produktu,nie leje sie przez rece i starcza na dlugo.Wlosy mam zniszczone czestym farbowaniem i suszeniem suszarka ,suche i napuszone.Odzywka bardzo dobrze nawilza i odzywia, moje wlosy po niej sa gladkie mile w dotyku nie pusza sie i nie elektryzuja.Jak dla mnie bomba jetem zadowolona.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Nie!

Ta odżywka zdecydowanie nie przypadła mi do gustu.

- nie zauważyłam, żeby utrwalała kolor czy blask
- dość ostry, chemiczny zapach, na szczęście nie utrzymuje się długo
- nie nawilża
- nie zauważyłam aby moje włosy były po niej miękksze czy gładsze niż po innych odżywkach, są jedynie w trochę lepszym stanie niż jeżeli bym nie użyła żadnej odżywki

+ wydajna
+ w miarę niska cena

Wg mnie nie opłaca się kupować tej odżywki, ponieważ ona po prostu nic nie robi.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy kilka razy na miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 4 x 200ml

dobra

Plusy:
-ułatwia rozczesywanie
-szybkie działanie
-włosy miłe w dotyku, lśniące, miękkie
-cena
-konsystencja
-filtr Uv
-zapach
-opakowanie mogłoby by być półprzeźroczyste ale plus że stoi do góry nogami i nie ma problemu z wydobyciem reszty odżywki

Minusy:
-średnia wydajność
-szybciej przetłuszczają się włosy

Używam tego produktu od: już nie

Świetna

Zupełnie nie zgadzam się z negatywną recenzją poprzedniczki. Po pierwsze. Kosmetyki do włosów Nivei mają to do siebie, że do włosów cienkich i przetłuszczających się nie nadają! Szampony i odżywki są mocno nawilżające ,a więc i silne dla włosów. Ja uwielbiam wszystkie szampony i odżywki Nivei a nowe wersje z BIOSOFT system to rewelacja. Włosy miękkie i pachnące, elastyczne, dobrze się układają. Ja mam włosy grube, ciężkie i dla mnie ta odżywka była idealna. Włosy ładnie lśnią, są miękkie, gładkie i przepięknie pachną. To kolejna z odżywek Nivei, którą próbowałam. Nie ważne jakiej użyję, jestem zadowolona.
Zapach odżywki jest owocowo-słodki, przynajmniej ja mam takie wrażenie.
Konsystencja bardzo gęsta, ubita, ale dzięki temu nie ma szans , aby choć odrobina kosmetyku wypadła, czy wyślizgnęła nam się z rąk.
Cena jest dostępna dla każdego, bo 8-9 zł za tę odżywkę to niewiele.
Opakowanie bardzo fajne, instrukcja bardzo jasna i klarowna. Odżywkę trzyma się pewnie w ręce i się nie wymyka z rąk.
Działanie rewelacyjne. Jak pisałam. Włosy takie, jakie chcę mieć. Miękkie, gładkie, układają się, nawilżone i lśniące. Żadnych podrażnień. Mnie nie obciąża włosów, czego nie mogę powiedzieć o odżywkach Herbal Essences.

Żadna rewelacja

Ta odżywka nie nadaje się do moich włosów włosy robią się po niej tłuste oklapnięte jedyną zaletą jest to że po zastosowaniu tej odżywki są miękkie włosy

Używam tego produktu od:mięsiąca
Ilość zużytych opakowań nie mogę dokończyć pierwszego