Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

EcoSpa, Olej z nasion chia zimnotłoczony

EcoSpa, Olej z nasion chia zimnotłoczony

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 50 ml
Cena 14,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Szałwia hiszpańska - Salvia Hispanica (czyli chia) jest gatunkiem rośliny z rodziny jasnotowatych. Pochodzi najczęściej z Meksyku lub Gwatemali. Wysoce ceniona szczególnie ze względu na nasiona, posiadające kwasy tłuszczowe omega-3 (bardzo wysokie stężenie około 64%). Nasiona posiadają też m.in. 20% białka, duży poziom przeciwutleniaczy (kwas chlorogenowy i kawowy) oraz flawonoidy. Olej z nasion chia ECOSPA to olej zimnotłoczony i nierafinowany, dzięki czemu zachowuje wszystkie substancje aktywne. Jest bogaty w witaminy oraz minerały. Regeneruje, nawilża i rewitalizuje wszystkie rodzaje skóry.


Zimnotłoczony olej z nasion Chia posiada duże stężenie kwasu alfa-linolenowego, który jest wyjątkowo cenny ze względu na właściwości nawilżania skóry i włosów.
Działanie oleju zmniejsza drobne zmarszczki, poprawia elastyczność skóry i jest pomocny w leczeniu skóry trądzikowej. Uznawany za jeden z najlepszych olejów odpowiedzialnych za opóźnienie procesów starzenia skóry, świetnie łagodzi skórę (ze względu na wysoką zawartość kwasów omega-3). Poprawia elastyczność skóry i ujednolica koloryt.
Olej Chia posiada naturalne antyoksydanty i witaminy, tak więc dostarcza składniki aktywne, chroniące przed działaniem wolnych rodników. Olej z nasion Chia znajduje się w ścisłej czołówce pod względem ilości posiadanych kwasów omega-3 i 6 oraz witamin. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

Cechy produktu

Rodzaj
olejki
Właściwości
regenerujące, nawilżające
Opakowanie
w butelce
Pojemność
50 – 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Skład jest w trakcie moderacji.

 • Salvia Hispanica (Chia) Seed Oil
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  17
  produktów

  43
  recenzji

  596
  pochwał

  10,00

 2. 2

  19
  produktów

  41
  recenzji

  559
  pochwał

  9,43

 3. 3

  9
  produktów

  43
  recenzji

  453
  pochwał

  8,00

Zobacz cały ranking