Batiste, Dry Shampoo (Suchy szampon) (rózne rodzaje) (stara wersja)

Batiste, Dry Shampoo (Suchy szampon) (rózne rodzaje) (stara wersja)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Kategoria
Marka

Suchy szampon, który błyskawicznie zapewnia jedwabiście miękkie, pachnące włosy bez użycia wody. Do wszystkich typów włosów.

Skład: Butane, Isobutane, Oryza Sativa (rice) Starch, Propane, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Coumarin, Distearyldimonium Chloride.

Cena: 3,19EUR/ 150ml
/s/

Super!

Moje włosy były zmęczone codziennym myciem. Teraz myję co 2, czasem co 3 dni, a jak stają się przyklapnięte to używam tego suchego szamponu. Dzięki temu włosy odżyły, szybciej rosną, mniej się przetłuszczają.
Plusy:
+ odświeża zdecydowanie. Włosy jak umyte
+ miłe w dotyku, sypkie, nie sklejone włosy
+ u blondynek nie widać żadnych śladów użycia
+ wydajny, opakowanie mam na półtora miesiąca, dwa.

Minusy:
nie ma

Ilość zużytych opakowań: około 5

cudo

Szampon jest cudowny :) Wiadomo, że nie u każdego się sprawdzi. Jak dla mnie szampon ma same plusy.

- jest wydajny
- trwały
- odświeża włosy
- nie skleja włosów
- cena
- przyjemny zapach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Must have

Najlepszy suchy szampon, jaki kiedykolwiek miałam. Kupuję jedną buteleczkę za drugą. Świetna wydajność, doskonała cena, a co najważniejsze efekt. Dodaje pięknej obiętości włosom, a świeżość utrzymuję się do następnego mycia. Dodatkowo występuje w wielu wariantach zapachowych. Nie widzę żadnych minusów.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

Na początku byłam sceptycznie nastawiona.
Mycie włosów bez wody? Kojarzyło mi się to z jakąś brudną paskudną babą:)
Spróbowałam bo miałam wrażenie że "wypada". Wszyscy chwalą więc co robić:)
No i się zakochałam.
Mam przetłuszczające się włosy i cerę trądzikową.
Żeby wyglądać jak człowiek włosy muszę myć codziennie. Były przez to suche, zniszczone i "zużyte". Nie chciały rosnąć (pewnie rosły ale łamały się więc na długość nic nie przybywało). Dodatkowo dermatolog kazał myć głowę rzadziej bo to ma wpływ na skórę również na twarzy i produkcję sebum itd.
Sytuacja bez wyjścia.
Z tym szamponem myję włosy wodą co 2,5 dnia, czasem co trzy. Skóra na twarzy się uspokoiła, nie jest już tłusta tylko mieszana. Włosy rosną, mają czas na odpoczynek i przetłuszczają się teraz dużo wolniej niż wcześniej przyzwyczajone do codziennej walki. Nie wypadają tak, nie łamią się.
Same plusy nie tylko związane z włosami i rzadszym myciem.
Dodatkowo szampon ten wykorzystuje do stylizacji czystych włosów bo fajnie podnosi i nadaje objętości i tekstury która ułatwia ułożenie fryzury.
Moje ulubione zapachy to tropikalny (egzotyczny? nie pamiętam nazwy, jest tam kokos) i oryginal.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

jest całkiem ok

Nie jestem zwolenniczką takich wynalazków ale wiadomo, że czasem coś na szybko wypadnie i trzeba się jakoś ratować. Wtedy sięgam po suchy szampon.

+ prosty w użyciu
+ nie skleja włosów
+ nie osiada na włosach
+ ładnie wszystko wyczesuje
+ włosy są po nim są puszyste
+ odświeża przetłuszczone włosy

- po użyciu włosy bez połysku, matowe, jak siano.

Używam tego produktu od: niedawna

Przydatny i skuteczny

Bardzo dobry produkt, spełnia swoją role, włosy wyglądają na świeżo umyte cały dzien. Po spryskaniu włosów zostajembialy nalot na nich, który musimy rozczesać, po rozczesanie nic nie widac, a efekt jest świetny. Szampon jest wydajny, poręczny, w ładnym opakowaniu. Nie wypowiem sie na temat tego czy dłuższe stosowanie niszczy włosy poniewaz nie używam go często, jednak pewnie niszczy bo tak jak nałożymy sypki puder na włosy i osiągniemy ten sam efekt ale włos nie oddycha przez co sie niszczy. Bardzo polecam szczególnie osobom , które jeszcze nie miały styczności z produktami tego typu

przyzwoity

Zapewnienia producenta o absorbowaniu sebum oraz odswiezeniu zostały spełnione w wiekszym stopniu.
Myślę ze warto kupic ten produkt dla szybkiego odswiezenia włosów.
-Nie uczula skóry glowy
-nie skleja włosów
-nie osadza sie na włosach
-odswieza
-absorbuje sebum

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Nie polecam, stracone pieniądze

Szampon zupełnie się nie sprawdził. Po 15 min włosy powróciły do poprzedniego stanu. Mam włosy cienkie i rzadkie, które niewiele wymagają od suchych szamponów, mimo to ten absolutnie mi nie pomógł. Zapłaciłam za niego ok 16zł i mam wrażenie ze płacimy tu za samą markę, która nie idzie w parze z jakością. Oceniam floral essences:

+ włosy są miękkie, nie są sztywne
+ opakowanie fajne kolorowe, chociaż dla mnie nie ma to znaczenia, ale jakby szukać już jakiś plusów

- nie odświeża ( jedynie na kilka minut a i to słabo),
- zapach dla mnie jest duszący,
- cena
- włosy płaskie przyklepane jak i przed użyciem

Żałuję, że kupiłam, wcześniej kupowałam Syoss Volume Lift i był o niebo lepszy jak dla mnie.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

super

Floral essences
włosy są miękkie, pachnące, szampon pochłania nadmiar sebum. Ma ładny kwiatowy zapach. Zauważyłam że włosy są po nim bardziej puszyste. Miunus- szybko się kończy, nie wydajny, starcza na kilka sytuacji awaryjnych . Mi sie skończył po miesiacu (moze uzyłam z 8 razy).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bialy osad go przekresla :(

No niestety ... Po zastosowaniu wygladam jak siwa! Wyczesanie nic nie pomaga, nie mowiac, ze szczotka nadaje sie do mycia i wcale nie latwo ja wymyc. Jedyny plus, ze wlosy sa puszyste.

Batiste to świetne rozwiązanie

Batiste floral essences to jak dla mnie najlepszy zapach ze wszystkich powąchanych przeze mnie Batiste\'ów, a troszkę ich było.
Od jakiegoś czasu dostępny w drogerii w moim mieście, co dodatkowo ułatwia mi jego zakup.
Nie obciąża włosów, ładnie pachnie i spełnia swoją rolę w sytuacjach awaryjnych, bo po to został stworzony! :)
Ja jestem z niego bardzo zadowolona i na bank będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Bardzo przyjemny produkt, wart uwagi :)

Oceniam "FLORAL ESSENCES". Natknęłam się na niego przypadkiem, zupełnie nie planowałam zakupu, jednakże wcześniej widziałam kilka pochwalnych filmików na YT :)) Toteż wiedziałam, że to nie zakup w ciemno, tak więc:

+opakowanie przyjemne w używaniu i "dla oka"
+piękny, długotrwały zapach kwiatów
+włosy zyskują na objętości, są puszyste, miłe w dotyku
+faktycznie odświeża fryzurę, więc na niespodziewane, nagłe sytuacje jak najbardziej OK!
+nie skleja, nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza włosów
+efekt utrzymuje się długo

Jedyny minus to taki, że po nałożeniu "wybiela" włosy, należy dobrze wmasować produkt, aby nie zostawił siwej poświaty, odejmuje to włosom połysk

Używam tego produktu od: kilka użyć w awaryjnych sytuacjach
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie