Matrix, Essentials, Solutionist, So Silver Shampoo (Szampon do włosów rozjaśnianych i siwych)

Pojemność 1 000 ml

Firma Matrix przedstawia srebrny szampon do włosów rozjaśnionych, farbowanych, siwych. Nadaje piękny, platynowy odcień włosom koloru blond. Eliminuje żółty odcień. Wzmacnia i poprawia kondycję włosów. Można go stosować codziennie jako podstawowy szampon pozostawiając na około 5 minut na włosach, a potem porządnie spłukać.

Są jego tańsze (i lepsze) zamienniki.

Producent obiecuje nam, że szampon nada naszym włosom piękny platynowy odcień i wyeliminuje żółty odcień. No gruszki na wierzbie... Żeby on chociaż zapobiegał żółknięciu, to już było by świetnie. Niestety, odnoszę wrażenie, że ten szampon nie robi naprawdę nic poza odświeżeniem włosów, a to generalnie robi większość tego typu kosmetyków.
Lepsze efekty daje tani szampon firmy Balea lub zestawienie odżywki z płukanką srebrną bądź fioletową. Jestem zażenowana jakością tego kosmetyku i tym ile on kosztuje przy nędznej jakości...
Nie polecam.

świetny

Farbowałam włosy nie raz i nie dziesięć i to na różne odcienie blondu. Niestety niezależnie od koloru farby na moich włosach zawsze pojawiał się okropny żółtawy odcień.
Już po dwóch użyciach widzę radykalną zmianę, kolor staje się chłodny, podchodzący pod platynę, a nie pod złoto. Ponadto nie zabarwia włosów na fioletowo ;)

Na pewno wrócę do niego nie raz.

Idealny do rozjasnionych włosów

Stosowałam kilka róznych szamponów tego typu i prawde mówiac ten najbardziej mi przypadł do gustu. Nie za mocny, nie za słaby. Za kazdym razem myłam głowe 2 razy i nigdy włosy nie były niebieskie. Nadaje poprostu idealny odcien. Dobrze myje, jest dosc wydajny.

mój kwc

Szamponu używam raz w tygodniu i już po drugim myciu uzyskałam piękny platynowy odcień moich pasemek.
Szampon nie obciąża włosów są sypkie i błyszczące, gorąco polecam wszystkim "żółtkom":)))

Ilość zużytych opakowań: 1/4

skuteczny i niedrogi

Uzywam tego szamponu raz w tygodniu, by schlodzic nieco moje pasemka.
Juz po pierwszym myciu widac efekt.
Poza tym dobrze myje i usuwa resztki kosmetykow.
Nie pozostawia uczucia lepu na glowie.
Duze opakowanie i konkurencyjna cena: 40 zlotych. W Szwecji, gdzie mieszkam, kosztuje on, w przeliczeniu na zlote, grubo onad 60.
Wydajny.
Estetyczna i praktyczna butelka.

Maly minuz za to, ze niszczy rece, wiec musze myc wlosy w rekawiczkach.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w uzyciu

Moj KWC :)

Uwielbiam ten szampon!!! Jest naprawde niesamowity. Myje nim wlosy codziennie, a moj jasny blond ma coraz ladniejszy odcien. Zero zolci i nie barwi na fioletowo jak to bylo np. ze srebrnym szamponem firmy Joanna bleee. Polecam trzymac go na wlosach nawet do 5 minut, a potem cieszyc sie pieknym platynowym odcieniem :)

Używam tego produktu od: pol roku