Dewi Cosmetics, Classic Liquid Lipstick (Pomadka w płynie)

Dewi Cosmetics, Classic Liquid Lipstick (Pomadka w płynie)

Pomadka w płynie firmy DEWI charakteryzuje się wysoką pigmentacją, która zapewnia idealne krycie i nadaje ustom błyszczący efekt wykończenia makijażu. Produkt nie wysusza ust.

w płynie
nawilżające, kryjące

Całkiem niezła jak za taką cenę

Pomadkę kupiłam z ciekawości, będąc w markecie na zakupach. Szafy tej marki są dostępne w sieci sklepów Lewiatan, których jest pełno w mojej okolicy. Bałam się brać stamtąd cokolwiek, bo kosmetyki wyglądają na, delikatnie mówiąc "bazarowe" i trochę z zamierzchłych czasów lat 90-tych, ale jakoś tak przypadkiem wpadł mi w ręce odcień PP002. Nie spodziewałam się nie wiadomo czego po pomadce za 8 zł, ale pozytywnie mnie zaskoczyła. Konsystencję i wykonczenie ma trochę jak lakier do ust albo bardzo gęsty błyszczyk, ale dużo bardziej napigmentowany. Pozostawia błyszczące wykończenie. Może nie jest to 100% krycie, ale mnie satysfakcjonuje. Często odbijam też nadmiar pomadki z ust w chusteczkę, co pozostawia bardziej matowy, delikatniejszy i bardzo naturalny efekt. Do tego ten odcień jest bardzo twarzowy, taki ciepły ciemno- brzoskwiniowy. Wygląda bardzo świeżo na ustach. Odejmuję gwiazdkę, bo nigdzie nie mogę znaleźć składu, a trochę słabo, jeśli okaże się, że jest kiepski.