Avon, Ice Sheers Luscious EDT

Avon, Ice Sheers Luscious EDT

Zapach inspirowany soczystym sorbetem owocowym. Orzeźwiająca mieszanka musujących cytrusów, lilii i mrożonych kwiatów pomarańczowych z akordem kremowej bezy cytrynowej.

Nuty zapachowe: cytrusy, lilia, kwiat pomarańczy, beza cytrynowa

Zimna cytryna ^^

Pachnie bardzo orzeźwiająco, nawet \'zimno\'. Odrobinę słodyczy dodaje mu ta cytryna, bardziej mi się jednak kojarzy z trawą cytrynową.
Nie zafascynował mnie jakoś, ale jest ok. Trzeba po prostu go polubić :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Za tą cenę bardzo fajny

Kupiłam go za jakieś 10 zł. w komplecie z innymi odsłonami tej serii. Wg mnie to najlepszy zapach serii - słodki i świeży zarazem. Niestety bardzo krótko się trzyma, po 2 godzinach nie ma po nim śladu. Za tą cenę jest ok, ale wolałabym zapłacić więcej za zapach, który będzie się trzymał dłużej.

Używam tego produktu od: 2011

Wakacyjny

Zapach lekki i świeży, idealny na ciepły, wakacyjny dzień. Nienachalny, nie czuje się alkoholu. Dosyć szybko zapach ulatnia się, ale cena jest do tego adekwatna. Idealny dla nastolatek i osób młodych, a zwłaszcza na wakacje :)

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy i podarowałam koleżance - jej bardzo się spodobał
Ilość zużytych opakowań: 1 30 ml

Jak Lubelska cytrynówka

Kupiłam ten zapach z katalogu, nie widziałam jak pachnie zachęciła mnie promocyjna cena i podbno ,,świeżość zapachu" strasznie sie zawiodłam...
- Krótko pachnie
- Nie czuje tam nic prócz kwaśnej cytryny zapach przypomina mi ta wódke Lubelską cytrynówke
Nie widze w tych perfumach żadnej zalety :(

Ilość zużytych opakowań: 50 ml

absolutna ochłoda na gorące dni :)

zdecydowanie jestem na tak. zapach jest lekko słodki,ale jest też świeży. jest idealny na gorące,letnie dni. z pewnością nie nadaje się na zimę i jesień.
minusem jest dostępność.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

100% cytryna i Fantasy Spears

Zapach się rewelacyjnie rozwija, co raczej jest nietypowe dla Avonu.

Tuż po rozpyleniu na skórze jest 100% prawdziwą cytryną, z typową dla cytryny goryczką. Po prostu ma się ochotę aż polizać! Potem z minuty na minutę się zmienia w landrynkę. Na końcu pachnie jak Fantasy B. Spears, po cytrynie nie ma śladu.

Podoba się facetom.

Fajny "oszroniony" matowy flakonik.

Trwałość nie powala, zapach wytrzymuje ok. 3 godziny.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Mega :)

A mi sie podoba:) Ma zapach odświeżający, a nie mgly jak niektóre. Czuc wakacje...:) No wiadomo ze perfumy za 20 zl nie beda trzymały sie caly dzien, ale można sie psiknąć przeciez co raz:)Polecam.

Używam tego produktu od: 8 godzin

cytrynowy odświeżacz powietrza

Albo ja dostałam wybrakowany egzemplarz albo mam inny węch bo kompletnie nie podzielam pozytywnych opinii gdyż nie czuję tam ŻADNYCH nut zapachowych oprócz wściekłej cytryny. Zapach nadaje się dla mnie jedynie jako odświeżacz powietrza chociaż za takie pieniądze mogę kupić odświeżacz o znacznie bardziej wyrafinowanym zapachu.
Luscious jest ostry i gryzący, wprost nie do zniesienia a dodatkowo, jak każdy nielubiany przeze mnie, utrzymuje się bardzo długo (na szczęście tylko na ubraniu). Zakupiłam je dlatego, że koleżanka- konsultantka używała z tej serii zapachu ***ing, który bardzo mi się spodobał ale zamówi,lam ten bo zaintrygowała mnie ta beza cytrynowa oraz lilia wodna i myślałam, że będzie to zapach lekki i orzeźwiający, z nutą słodyczy. Niestety bardzo zawiódł moje oczekiwania i są to z pewnością ostatnie zamówione przeze mnie w ciemno perfumy.
Pół gwiazdki za fajną butelkę

Oceniam pozytywnie!

Swego czasu szukałam jakiejś niedrogiej, świeżej wody na prezent. Stanęło na tym, że kupiłam 2 buteleczki tej - jedną dla siebie, drugą na prezent.

Kupiłam ze świadomością, że nie jest to woda super trwała, nie jest to arcydzieło flakonika, nie jest to najbardziej oszałamiający zapach wszech czasów... Czyli krótko mówiąc: nie spodziewałam się, że będzie to zapachowe KWC.

Ale mimo tego - polubiłam tę wodę za przyzwoity flakonik oraz świeży zapach, który przypomina mi 212 Ice od Caroliny Herrery ;-)

Tak naprawdę na minus oceniam tylko trwałość.

Jedna sztuka kosztowała mnie 19 zł i uważam, że to dobrze wydane pieniądze.

Używam tego produktu od: tych wakacji
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

nie nie nie

Kupiony za 1zł, więc żalu nie ma... Jest rozczarowanie.

Zapach bardzo mnie drażni i boli mnie po nim głowa. Mogłabym rzec, że śmierdzi jednak nie chcę tego robić.

Spodziewałam się, że będzie nieco delikatniejszy i bardziej cytrusowy.

Naprawdę odradzam!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Średni

Jak dla mnie słabiutko wypada ta woda. Z pewnością nadałaby się dla 10-latki, ale dla starszych kobiet.. no nie wiem. Choć przyznaję, że w deszczowy dzień poprawia humor.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę 1 butelki

Gruszkowe psikadło

Zapach pachnie gruszką:) Jest to woda delikatna, nie jest wg mnie "kobieca" takie po prostu zwykłe pachnidło... Trwałość marna. Wolę zapachy bardziej kobiece, romantyczne na codzień... Ogółem szkoda kasy:)