Boots, Ruby & Millie Liquid Base (Trwały podkład do twarzy)

Boots, Ruby & Millie Liquid Base (Trwały podkład do twarzy)

Ruby & Millie Liquid Base to długotrwały podkład z filtrem SPF 15. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery, każdego typu skóry. Dobrze matuje. Jest delikatny, nie jest tłusty. Idealny do krycia średniego lub dużego.

Jak dla mnie super !!!!!

Hej!!! Chcialam wam napisac ze mam bardzo duze problemy z cera. Moja cera jest tlusta, widoczne rozszerzone pory i dosc duzo blizn potrądzikowych. Uzywalam duzo podkladow i zaprzestalam na revlonie colorstay, ktory byl moim zdaniem dla mnie najlepszy bo mial doskonale krycie. Ale ten podklad strasznie zapychal moje pory i powstawaly mi zaskórniki. Pewnego dnia wybralam sie do bootsa i poprosilam o porade babeczkek ktore doradzaja w wyborze podkladow i zaoferowaly mi podklad Ruby&Mile. Ten podklad jest rewelacyjny, trzyma mi sie na buzi od rana do wieczora, b.dobrze kryje. Polecam go w 100% procentach dla osob z mieszana i tlusta cera, z problemami siednimi i duzymi. Jedynym minusem jest to ze jest bardzo rzadki ale za to bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Cudny

Niestety niedostępny w PL :(
Jak dla mnie to najlepszy podkład ever, doskonale kryje, kolor jest idealny, nie robi na twarzy "tapety", ma fajny zapach. Idealnie się go rozprowadza. Jest trwały.
Jedynym minusikiem jest opakowanie- słoiczek i szpatułka do nakładania. Niestety ciężko jest wygrzebać resztki i trochę się zawsze zmarnuje przy wyrzucaniu. Mimo to jest bardzo wydajny i nie trzeba nałożyć go wiele, aby dobrze pokrył buzię.
Jak dla mnie KWC!

Używam tego produktu od: 4 lata