Eveline, My Beauty Elixir Glow Berry, Rozświetlający krem łagodzący

Eveline, My Beauty Elixir Glow Berry, Rozświetlający krem łagodzący

CZYM JEST? Rozświetlającym kremem łagodzącym, który jak magiczny eliksir natychmiast koi, nawilża i wygładza Twoją Cerę, zapewniając jej uczucie komfortu i subtelny blask. Lekka formuła idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji, również pod makijaż.
Produkt Wolny od okrucieństwa. Dla Wegetarian i Wegan.
Dla Każdego typu Skóry.

Pozytywnie zaskoczona.Świetny kremik

Ogólnie bardzo lubię markę Eveline.Ten kremik dojrzałam przypadkiem w Biedronce razem z serum z tej samej serii i nie da sie ukryć,że kupiłam i jedno i drugie.Skusiło mnie opakowanie,takie zachęcające do zakupu.Kremik przetestowałam jeszcze tego samego dnia.Po otwarciu zobaczyłam śliczny szklany słoiczek z kremikiem koloru koktajlu z jagód o pięknym owocowym zapachu.Kremy bardziej wolę w opakowaniach z pompką bo są bardziej higieniczne ale słoiczki w ostateczności też aż tak bardzo mi nie przeszkadzają.Po nałożeniu kremiku na serum z tej samej serii miłe zaskoczenie.Krem łatwo się rozprowadza,nawilża skórę nie dając uczucia lepkości ani ciężkości...współgra z moim spf z Iwostin,nie warzy się pod nim.Szybko się wchłania pozostawiając na buzi efekt glow.Skóra wydaje sie zdrowa z naturalnym zdrowym blaskiem.Po dwóch dniach nie zauważyłam pogorszenia stanu cery,wręcz przeciwnie.Niektóre zmiany jakby się zmiejszyły i do tego ten zapaszek miły dla nosa.Rewelacja.Jeśli po dłuższym stosowaniu krem nie zrobi mi masakry na twarzy to napewno zostanie ze mną na dłużej.Do tego ma fajny skład 98% składników jest pochodzenia naturalnego.Od jakiegoś czasu zwracam uwagę na kosmetyki pochodzenia naturalnego.Nie wszystkie się u mnie sprawdzają i może ta seria Eveline to zmieni.Seria warta wypróbowania.

Toż to cudeńko

Krem pięknie, słodko pachnie, dobrze nawilża (mam cerę suchą), skóra jest promienna i uspokojona. Nie pojawia się na niej tyle niespodzianek, co bez tego kremu. Ma lekką, trochę wodnistą konsystencję. Nie zostawia tłustego filmu, tylko taką porządnie nawilżającą warstwę. Tak miło sie go używa, że wreszcie pamietam o nakładaniu kremu na dekolt, ba nawet o ramiona zachaczam. I to w sumie, można uznać za wadę bo dość szybko jak na krem mi sie go złużyło - ok. 25 dni, ale, że jest tani i bardzo fajnie działa, nie będę narzekać. No i mogę więcej nowości testować :) A i skóra na dekolcie wreszcie wygładzona, bez rozszerzonych porów, mocno widocznych załamań skóry po nocy i co było moją zmorą ostatnich miesięcy bez licznych nieprzyjaciół. I UWAGA ten krem przyspiesza gojenie ran. Przypadkiem zauważyłam że rana po zabawie z krostką ekstremalnie szybko sie zagoiła. Miałam długo gojące, zaognione i podchodzące ropą skaleczenie na palcu (octanisept, ani tribiotic nie pomagały) i po posmarowaniu tym kremem na noc, rana była uspokojona i podgojona (TAK!!! PO JEDNEJ NOCY). Krem polecam i pewnie do niego wrócę, ale zaczynam testować inne produkty Eveline (nawilżający z tej serii już otwieram) bo jakoś się uchowałam, że ich pielęgnacji nie znałam. Nie podobał mi się ten agresywny marketing. Ale okazuje się, że oprócz marketingu są jeszcze świetne produkty. Polecam

Uratował twarz

Kupiłam bo śliczny, taki kolorowy. Skład na plus niacynamide i inne bajery. I jakie było moje zdziwienie po 1 użyciu na noc. Na mojej zjechanej twarzy maskne. Wszystko się załagodziło. Nie mówię że nie używam nic innego. Ale tak ten krem wspomogl działanie maści że jestem zachwycona. Ładnie pachnie, robi co ma robić. Jestem na tak

Kupuję ❤

Zauroczona linią kokosową od Eveline, skusiłam się na tę nowość, dostępną w sklepie Biedronka.
Krem znajduje się w szklanym słoiczku o pastelowej szacie graficznej, w odcieniach zielonego ombre.
Konsystencja jest lekka a kolor zniewalający.
Zapach uwodzi, jest przepiękny.
Krem jest lekki, nawilżający, szybko się wchłania. Nadaje się pod makijaż. Używam go na dzień i noc.
Zawiera ekstrakt z borówki, witaminy oraz probiotyki. Cera jest świeża i promienna. Krem przynosi ukojenie i uczucie komfortu.
Krem nie obciąża i nie zapycha skóry. Rewelacyjna seria!