Eveline, Beauty Derm, Pure & Fresh, Drobnoziarnisty peeling do twarzy z witaminami A i E

Przeznaczony do cery normalnej i mieszanej, w każdym wieku, dzięki innowacyjnej formule:
- doskonale usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i zrogowaciały naskórek
- wygładza skórę, niwelując drobne zmarszczki już po pierwszym użyciu
- przywraca skórze energię i ożywia jej koloryt.

Skład: Aqua / Water, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Ceteareth-20, Polyethylene, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate SE, Sweet Almond Oil, Avocado Oil, Glycine Soya Oil, Glucose, Urea, Polysorbate 20 / PEG-20 Glyceryl Laurate / Water / Tocopherol / Tocopherol / Retinyl Palmitate, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Water / Glycerin / Propylene Glycol / Lecithin / Carnitine / Ubiquinone, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA. (15.05.2012)

/s/

Peeling mikroziarnisty

Kupiłam ten peeling bo miałam swego czasu fazę na kosmetyki Eveline. Przy pierwszym użyciu miałam wrażenie, że zamiast peelingu używam kremu ponieważ drobinki są naprawdę małe, ledwo wyczuwalne, gubią się w gęstej, tłustawej i kremowej konsystencji. Ścierania jest mizerne, nie oczyszcza, nie odblokowuje porów, pozostawia na skórze tłusty film (pewnie przez parafinę na czwartym miejscu w składzie). Ogólnie nie spełnia podstawowej roli, nie wspominając już dodatkowych funkcjach sugerowanych przez producenta.

Używam tego produktu od: listopada 2013 z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1x75ml, mniej niż połowa

Działanie na piątkę.

Byłam kiedyś taka mądra że użyłam mocnego samoopalacza na moją jasna cerę na noc.
Po przebudzeniu zobaczyłam żółtą twarz z białymi paskami jak u zebry, tam gdzie się samoopalacz wytarł w poduszkę, no i biało było wokoło oczu, jak okulary a reszta żółta.
W domu nie miałam wtedy peelingu, więc wstępnie twarz wyszorowałam gąbką do kąpieli i żelem do twarzy i pobiegłam do sklepu.
Wzięłam ten peeling bo nie chciałam już twarzy mocno katować, a znajoma sprzedawczyni dała mi zobaczyć jego konsystencję.
Ma drobne ziarenka ale dużo ich jest i dobrze przez to ściera, po zakupie użyłam go w jeden dzień 3 a może 4 razy by zetrzeć żółć samoopalacza i twarz wróciła do normy, jasny odcień cery wrócił a nie przesuszył cery i nie uszkodził jej.
Zużyłam potem resztę tuby już w normalnym, wolniejszym trybie i byłam zadowolona.
Jak go znajdę w sklepie to znowu kupię, bo działał a i cena to około 10 zł wtedy było.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu e.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

Bardzo dobry, delikatny acz skuteczny peeling

Bardzo dobry peeling do cery mieszanej. Idealnie spełnia swoje zadanie, czyli złuszcza nie podrażniając. Jest delikatny, ale dla mnie to akurat jego zaleta. Po wielu innych peelingach mój nos wyglądał, jakbym miała katar i mocno go tarła, skóra schodziła płatami. Po tym peelingu na szczęście żadnych takich przykrych niespodzianek nie zauważyłam. Mimo że jest delikatny, to działa jak należy, a do tego subtelnie pachnie.

Na pewno nie do cery mieszanej i tlustej

Peeling delikatnie zluszcza, drobinki są bardzo drobne, prawie niewyczuwalne, to raczej pylek, a nie drobinki. Preparat ma bardzo ciężką, odżywczą konsystencję. Buzia niby jest po nim odświeżona, nawilżona, ukojona, gladka, miękka, mila w dotyku, promienieje, ale po kilku użyciach zapchal mnie okropnie. Zdecydowanie nie jest to produkt do cery tlustej ani mieszanej, jak moja. Nie jestem z niego zadowolona. Po jego uzyciu muszę doglębnie oczyszczać cerę. Ma przyjemny zapach, ale perfumy w kosmetykach do twarzy też do mnie nie przemawiają. Nie polecam:-(

KWC!

Mam cerę naczynkową, a ten peeling mnie nie podrażnił;)
Zalety:
- delikatność,
- wygładzenie,
- oczyszczenie,
- wydajność.

Za te pieniądze warto. ;-)

(Moja cera jest normalna, u mnie się sprawdził, ale wydaje mi się, ze jest jednak zbyt delikatny dla mieszanej.)

Używam tego produktu od: rok

Fajny

Bardzo go lubię. Ma dobrą konsystencję, przyjemnie się go używa, jest bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień. Skóra jest po nim dobrze oczyszczona, gładziutka, promienna i świeża, nie jest ani trochę ściągnieta, co sie zdarza czesto przy peeligach tego typu. Wydajny i tani :) No i fajnie, że ma witaminy w składzie :)

jestem zadowolona :)

dostałam ten peeling od koleżanki. :) byłam sceptycznie nastawiona do niego, bo nie lubię za bardzo tej marki kosmetycznej. . .
jednak, gdy użyłam kilka razy byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

plusy:
+nie ma uczucia ściągnięcia
+jest tani
+wydajny
+pomimo, że ma bardzo drobne granulki to skóra jest bardzo dobrze oczyszczona
+skóra jest bardzo gładziutka
+ma bardzo przyjemną konsystencję, nie jest ani za rzadki, ani za gęsty

minusów nie zauważyłam jak na razie :)

jednak nie jest to mój KWC, ponieważ moim ulubionym peelingiem jest St. ives morelowy głęboko oczyszczający .
dlatego też zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego