Palmer`s, Olive Butter Formula, Body Lotion (Balsam do ciała z oliwą z oliwek)

Palmer`s, Olive Butter Formula, Body Lotion (Balsam do ciała z oliwą z oliwek)

Unikalna formuła balsamu na bazie certyfikowanego masła z oliwek extra virgin wzbogacona witaminą E oraz emolientami o wyjątkowym działaniu nawilżającym i natłuszczającym dzięki, czemu skóra staje się miękka, gładka i elastyczna. Dodatkowo zawiera polipeptydowy complex antiaging opóźniający efekty starzenia się skóry. Odpowiednio dobrane składniki i formuła balsamu dodatkowo ujędrniają i uelastyczniają skórę, wyjątkowy efekt tuż po nałożeniu balsamu pozostający na długi czas.
Dostępny w pojemności 250 i 400ml.

słaby

Kupiłam za niecałe 20 zł.

Plusy:
wygodna butelka, wydajny, nie tłuści, nie podrażnia

Minusy:
zapach - pachnie baaardzo tanim balsamem, nawilża na niecały dzień, słabo dostępny, obietnice producenta chyba trochę na wyrost, bo nie zrobił ze skórą żadnych cudów

Słabe nawilżenie, okropny zapach. Jedyny plus, to brak podrażnień. Spodziewałam się więcej po tej firmie i opisie na opakowaniu.

dobrze nawilża

Miałam wczesnej balsam palmers shea, chciałam wypróbować kolejnego balsamu z tej firmy.Nie przypadł mi ze względu na zapach balsam o zapachu kakao więc wybór padł na balsam o zapachu oliwkowym. Pomimo tego, że przeważnie nie przepadam za kosmetyki o zapachu oliwkowym to ten nawet ładnie pachnie. Dobrze nawilża nawet zimą, długo utrzymuje się efekt nawilżenia. Wstając rano czułam jeszcze balsam na skórze.

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

może być

Wypróbowałam już całe mnóstwo balsamów do ciała, w tym też większość z Palmersa, stad mam jako takie porównanie.
Moja skóra jest sucha,dojrzałą i tutaj balsam w okresie zimowym nie do końca daje sobie radę z nawilżeniem.
-dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję
-nawilża,ale w moim przypadku niedostatecznie
-jest przystępny cenowo
- ma zapach, ktory mi nie odpowiada, jakiś taki chemiczny
-niezbyt wydajny

Używam tego produktu od: 1 opakowanie ok 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Dobry nawiżacz

Dobrze nawiża skórę. Ładnie pachnie, ale wolę wersję czekoladową. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeć. Nie uczula nie podrażnia i koi skórę przesuszoną.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Dobrze nawilża i pięknie pachnie

Balsam idealnie nadaje się do skóry suchej lub przesuszonej. Dobrze się wchłania i pięknie pachnie. Produkt zamknięty jest w zielonym, wygodnym opakowaniu.

Wcześniej miałam okazję przetestować inne produkty Palmers, jednak nie odpowiadał mi słodki zapach. W tym przypadku, mamy do czynienia z delikatnym zapachem, który długo utrzymuje się na skórze.

Myślę, że jeszcze skuszę się na ten balsam i inne produkty Palmers o mniej intensywnych zapachach. :-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Bardzo dobry jednak nie dla mocno suchej skóry

Przez bardzo długi czas byłam wierna temu balsamowi, wierząc, że firma Palmer\\\'s produkuje kosmetyki wysokiej jakości i przez bardzo długi czas nie zawiodłam się na nim. Kupowałam przez internet wręcz hurtowe ilości tego balsamu w dość przystępnej cenie (ok 18 zł za duże opakowanie).

Balsam sprawia, że skóra ciała jest dobrze nawilżona i miękka w dotyku. Pozostawia na skórze lekko wyczuwalny film - nie lepki, ale czułam przez cały dzień, że jest na swoim miejscu. Nakładając go wiedziałam, że robię dla swojej skóry coś dobrego, bo balsam zawiera oliwę z oliwek i witaminę E.

Jeżeli chodzi o jego konsystencję, to faktycznie potrzeba trochę pracy żeby go wsmarować, ale dla mnie to żaden minus. Jest bardzo wydajny i nie trzeba wiele, żeby pokryć całe ciało.

Zapach nie jest takim jakie lubię najbardziej, ale jest bardzo delikatny i przyjemny. Z reszta trudno spodziewać się po oliwie z oliwek zapachu truskawek.

Opakowanie dużego balsamu jest bardzo wygodne, bo ma pompkę, więc nie trzeba brać do ręki całej butelki i tłuścić jej. Jednak kiedy balsam się kończy i pompka już nie sięga, trzeba rozciąć opakowanie i wydobyć resztę balsamu palcem (a pozostaje go naprawdę sporo).

Balsam zasłużyłby na 5 gwiazdek gdyby jednak był bardziej odżywczy, bo jego nawilżanie jest niedostateczne zimą. Po wielu latach używania poległ w walce z suchą skóra moich nóg. Żeby komfortowo nawilżyć skórę musiałabym ponawiać aplikację w ciągu dnia, a na to nie mam czasu. Nie zdaje też egzaminu nałożenie grubszej warstwy, bo wtedy zaczyna się wałkować. Żałuje bardzo, bo balsam ten jest świetnym kosmetykiem za niewygórowaną cenę. Obecnie poszukuję czegoś bardziej odżywczego, aczkolwiek myślę, że wrócę jeszcze do tego balsamu.

mieszane odczucia

Balsam kupiłam jakoś latem i używałam go w wakacje. Pamiętam, że byłam bardzo zadowolona, dobrze nawilżał, odżywiał, przyjemnie się go używało. Natomiast nie za bardzo sprawdza się zimową porą, kiedy moja skóra jest znacznie bardziej wrażliwa i przesuszona. Konsystencja kremu jest przyjemna, lubię ją - nie obciąża, nie jest zbyt gęsta, ani lejąca się Natomiast mam zastrzeżenia co do samego wchłaniania się balsamu. Trzeba go mocno wcierać, a i tak mała niewchłonięta warstwa trochę zostaje na skórze. Balsam przyjemnie pachnie, zapach utrzymuje się na skórze. Wydaje mi się, że jest to produkt raczej przeciętny, wiele mamy tego typu kosmetyków na rynku. Raczej nie kupię go ponownie ;-)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

maże się

Przy zakupach dostałam parę miniatur po 50 ml, sama bym nie kupiła. Owszem, lubię kosmetyki tej firmy, ale wybieram tez z masłem kakaowym - lubię zapachy słodkie, jadalne...
Balsam jest średnio gesty, średnio wydajny. Konsystencja mi odpowiada, ale buteleczki mam małe, więc problemów z resztkami nie ma ;) Zapach - nie mój styl, powiedzmy mydełko oliwkowe. Daje wrażenie świeżości, umytej skóry ;)
Niestety, balsam się maże, co wymaga starannego jego wmasowania. Nie lubię tego - i za to obniżyłam ocene. Wchłania się szybko, pozostawia tylko lekka wartwe. Nie natłuszcza, w miare nawilża - za lekki dla skóry suchej, ale zadowoli normalną.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: miniatury

Rewelacyjny

Zupełnie nie rozumiem dlaczego dla moich poprzedniczek ten balsam czy też lotion jest gorszy od swoich braci tej samej marki. Dla mnie jest tak samo bardzo dobry.
Juz sam zapach jest obłędny-mocny orzeźwiający,trawiasty, wydaje się bardzo naturalny, może dlatego nie do końca się wszystkim podobać, ja jestem nim urzeczona i kochałam nim pachnieć.
Konsystencja jak wszystkich kosmetyków Palmer\'s bardzo gęsta, wystarczy odrobina aby nasmarować nim ciało czy dłonie. Przez to niezwykle wydajny.

Jak na lotion ciężko go tylko wydobyć z butelki już w połowie żużytej butli trzymałam go denkiem w dół, na szczęscie bez problemu można go tak ustawić.
No i najważniejsze naprawde nawilża, skóra chłonie go średnio szybko(ale nie tak wolno jak masła) no i pachnie nim długo.
Absolutnie polecam, dla mnie hit

Używam tego produktu od: skończone

przeciętne smarowidło

Jedyny produkt tej firmy, który nie przypadł mi do gustu. Balsam jest zbyt lekki, natychmiast się wchłania, bardzo słabo nawilża. Zapach jest niezbyt ładny, z oliwką bynajmniej nie ma nic wspólnego.

Średni

Po udanym eksperymencie z kakaowym balsamem z tej samej firmy, sięgnęłam po wersję oliwkową, gdy zobaczyłam ją na promocji (14zł). Kakaowy był naprawdę bliski mojemu balsamowemu ideałowi, ale oliwkowy się do niego nie umywa.
Balsam ma zielony kolor, łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania. Zostawia po sobie (niby tylko na chwilę) delikatną ochronną warstewkę, czego bardzo w balsamach nie lubię - po pierwsze dlatego, że mam uczucie brudnej skóry, po drugie moja skóra gorzej wygląda (nie łuszczy się, ale nabiera sinawego koloru o.O ). Posiada dość intensywny zapach (nie wiem czy naturalny, ale nie jest drażniący), którego prawie nie wyczuwam na skórze, chyba że się wwącham.
Poza tym nawilżenie jest na ledwie zadowalającym poziomie. Nie poprawia w żaden sposób kondycji skóry.
Opakowanie jest poręczne, ale dość twarde. Pod koniec trzeba przeciąć, by wydobyć balsam do samego końca.
Jest dużo innych, lepszych produktów tego typu. Do tego już nie będę wracać.

Nie szczególny

Balsam ma zielony kolor i specyficzny zapach, który mi nie przypadł do gustu. Już jego niewielką ilością można posmarować całe ciało przy czym trzeba go starannie wetrzeć. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i odżywiona bez podrażnień. Jednak z powodu wspomnianego zapachu i tego. że trzeba go starannie wcierać bo może pozostawiać smugi nie wywarł on na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Znam lepsze i jednocześnie tańsze od niego balsamy do ciała.