Oriflame, Essentials, Tropical Fruits Mask (Maseczka do twarzy z owocowymi ekstraktami)

Maseczka bogata w ekstrakty owoców tropikalnych i witaminę E przywraca skórze młody wygląd. Nałóż obfitą warstwę kosmetyku na twarz, omijając okolice oczu, pozostaw na 3-5 minut, następnie zmyj.

Cena: 14,90zł / 50ml
/s/

Ten zapach...

Piękny zapach. Używam zimą alternarywnie do kremu na noc- dosć dobrze nawilża. Jako sama maseczka średnia. Tłusta konsysytencja, cieżko wydobyć resztki z opakowania.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Ten zapach...

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Średnia

Zabrałam się za wykańczanie resztek z mojej łazienki i w tych resztkach znalazła się ta maseczka nie jest najgorsza
ma bardzo ładny zapach i nawet fajnie nawilża cerę ale to na tyle nic szczególnego.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Nienajlepsza

Kupiłam. Szału nie ma. Fajnie pachnie, coś jakoś może nawilża. Wegług mnie żadna rewelacja, bo maseczki, które się zmywa i tak nie lubię. Poza tym cena za tak malutkie opakowanie jest za duża.

Używam tego produktu od: kupiłam, kiedy pierwszy raz się pojawiło w katalogu
Ilość zużytych opakowań: jedno i na tym jednym poprzestanę

Jest ok :)

Super zapach, świetnie nawilża i rozświetla skórę. Ma fajną, żelowo-kremową konsystencję. Piling z tej samej serii super przygotowuje skórę do nałożenia maseczki :)

+ pięknie pachnie
+ nawilża i odżywia

Ilość zużytych opakowań: dwa

Przyjemna

Maseczka ma fajną kremową konsystencję. Bardzo przyjemnie pachnie. Na mojej skórze wchłania się po jakimś czasie prawie niczym krem. Wg mnie delikatnie nawilża skórę. Poza tym raczej bez rewelacji. Od czasu do czasu można zastosować, zwłaszcza,że przywodzi na myśl tropiki i wakacje :)

Nic takiego

Trzy gwiazdki:

* za wydajność
* za piękny zapach
* nie polepsza stanu skóry, ale nie sprawia też, że jest ona gorsza

Podsumowując, nic nie robi. Trochę szkoda by mi było ponownie wydać na nią pieniądze, mimo tego, że jest niedroga.

maseczka bez działania

Kupiłam sobie maseczkę , bo była stosunkowo niedroga i mam nauczkę, żeby nie robić zakupów pod wpływem impulsu.
Ma ona cudowny zapach, łatwo się rozprowadza na skórze, ale po zmyciu nie widzę , żadnych efektów. Może skóra jest trochę miększa, ale nie tego się spodziewałam.

Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Nie robi nic.

Kupiłam tą maseczkę pod wpływem impulsu, żeby od czasu do czasu zrelaksować się z nią na twarzy. Ładnie pachnie-owocowo. Poza tym nie robi nic. Jak ją zmywam to skórę na twarzy mam identyczną jak przed nałożeniem tylko pachnie owocowo.
Nie wiem czy skończę opakowanie, jest dość tłusta i dla samego zapachu nie chce mi się jej nakładać.

Używam tego produktu od: roku?

pacjnie bosko...

Pachnie bosko... Przypomina mi taka owocową pastę do zębów dla dzieci (oczywiście z zapachu)- długo się zastanawiałam bo znam ten zapach;-)

Plusy:
*tania
*piękny zapach
*wydajna

Minusy:
*najważniejszy- nic nie robi. Ani nie nawilża ani nie nadaje miękkości. Nie robi nic.

Zapach to dla mnie za mało. Więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5

Takie nic

Maseczka "nic nie robiąca", jedna z tych dla każdego, które praktycznego zastosowania nie mają, bo wiadomo że nie ma jedneo specyfiku który odpowiada różnym typom skóry.
Oprócz zapachu nic mnie nie skłania do ponownego zakupu. Taki 5 minutowy zastrzyk, który nie działa w jakimś kierunku tj. nie nawilża, skóra nie promienieje, nie zwalcza zaskórników itd....
Więc po co kupować coś dla zapachu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

przyjemna

Stosowanie tej maski nie przynosi żadnych spektakularnych efektów, ale przecież nie została stworzona do zadań specjalnych- jest przeznaczona do każdego typu cery, w każdym wieku. Ma fajną konsystencję, przecudny zapach, jest wydajna i bezproblemowa w użyciu. Jej największą zaletą jest przyjemność stosowania (ten zapach!), stanowi wisienkę na torcie dla całej serii tropical fruits.