Coslys, Shampooing Douche Remineralisant (Szampon i żel pod prysznic 2 w 1 z algami)

Szampon 2 w 1, nadaje się do mycia włosów i ciała. Bogactwo minerałów pochodzących z soli morskiej oraz brązowych alg odżywia skórę, wzmacnia włosy, nadając im połysk oraz świeży zapach. Naturalna witamina E zapobiega wolnym rodnikom.
zampon posiada certyfikat ekologiczny COSMEBIO (Ecocert)
- 98,79% wszystkich składników pochodzenia naturalnego
- 100% składników roślinnych z rolnictwa ekologicznego
- 10% ogółu składników z upraw ekologicznych.

Niezłe 2w1

Produkt nadaje się na krótkie wyjazdy, dlaczego na wyjazdy i do tego krótkie, już wyjaśniam.

Po pierwsze klasyczna butelka, która jednak jest dość zgrabna, niezbyt duża i ma solidną zatyczkę, bez problemu więc nadaje się do torby podróżnej i zastępuje zarówno żel, mydło, jak i szampon. Kosmetyk jednakże sprawdzał mi się jedynie przez 2-3 użycia z rzędu, potem zaczynała mi doskwierać suchość skóry, jak i włosów, i potrzebne były inne kosmetyki, aby stosować w trybie zamiennym.

Produkt ma gęstą, przezroczystą konsystencję, całkiem ładnie pachnie, bardzo dobrze się pieni na włosach, na skórze ciała trochę gorzej, ale dobrze myje, wydajność oceniam średnio.

Włosy były po nim dobrze oczyszczone, bardziej błyszczące i dobrze się układały, nie powodował też szybszego przetłuszczania skóry głowy. Niestety, po kliku zastosowaniach zrobiły się sianowate, trudne do rozczesania i potrzebna była natychmiastowa zmiana, pomimo, że stosowałam odżywki i maski.

Podobnie było ze skórą ciała, na początku zachwyt, łagodnie obszedł się ze skórą, także okolic intymnych i dokładnie ją umył, po każdym kolejnym użyciu skóra jednak wołała o coraz treściwsze smarowidło.

Podsumowując, produkt jest bardzo dobry i ma "zdrowy" skład, ale u mnie nie nadaje się do częstego stosowania, jest za mocny. Po powrocie z wczasów zużyłam go stosując raz w tygodniu po basenie i tym sposobem spisał się świetnie. Nikomu też nie przeszkadzał zapach, który jest taki w typie morskim.

super!

Bardzo dobry kosmetyk w bardzo dobrej cenie. skład prosty i naturalny, zapach świeżego słonecznika, duża butla i całkiem zadowalajaca wydajność.
Kosmetyk stosuje i jako szampon i jako żel pod prysznić.
W obu zastosowaniach sprawdza się doskonale.
Nie wysusza skóry ani włosów, ale tez nie poteguje ich nadmiernego przetłuszczenia.
Będę testować jeszcze inne warianty tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op.