The Body Shop, Avocado Body Butter (Masło do ciała)

The Body Shop, Avocado Body Butter (Masło do ciała)

Kochaj i odżywiaj suchą skórę jak nigdy dotąd dzięki masłu do ciała Awokado.

Wykonane w 96% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym pochodzącego ze zrównoważonych źródeł oleju z awokado hass z Republiki Południowej Afryki, ręcznie wytwarzanego masła shea z Ghany i oleju z orzechów brazylijskich z Community Fair Trade z Peru, masło do ciała pozostawia skórę miękką, gładką i odżywioną do 96 godzin oraz nadaje jej naturalny blask.

To kremowe masło do ciała jest dostarczane w opakowaniu nadającym się do recyklingu*, wykonanym z aluminiowej pokrywki i plastikowego pojemnika pochodzącego w 100% z recyklingu, w tym z przetworzonego plastiku pochodzącego z Indii. Oznacza to, że możesz kochać swoją planetę za każdym razem, gdy pielęgnujesz swoje ciało.

Nanieś oszczędnie lub obficie nieklejące się, nietłuste, lecz głęboko nawilżające masło. Poważnie. Kochanie siebie nigdy nie było tak dobre.

*Jeżeli pozwalają na to lokalne udogodnienia.

+ Nawilżające masło do ciała

balsamy
nawilżające, wygładzające
w słoiku
masło

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Stearyl Alcohol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Triethyl Citrate, Parfum/Fragrance, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethicone, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Caramel, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

Bogate masełko

Masło bogate, nie tłuste. Zbite. Opakowanie wygodne. Po rozgrzaniu w dłoniach przyjemnie się rozpuszcza. Bardzo dobrze się wchłania, pozostawia nie tłusty film na skórze. Dobrze nawilża I koi nawet po goleniu. Zapach delikatny, neutralny, dość naturalny. Mam bardzo przesuszajace się kolana, łokcie i stopy. Masełko łagodziło uczucie suchości, zdecydowanie stan skóry w tych rejonach się bardzo poprawił. Masełko jest dość drogie. Słabo dostępne. Dość wydajne choć trzeba sporo użyć na jedno użycie.

ratunek dla bardzo suchej skóry

Szczerze uwielbiam wszystkie masła z TBS, zawsze mam jakieś w domu.
Gdy tylko zobaczyłam nową serię tej marki z Avocado postanowiłam zaopatrzyć się w kilka rzeczy.
Zdecydowanie warto kupować ich kosmetyki w częstych promocjach, wtedy cena jest naprawdę przyzwoita.

-łagodny zapach avocado
-wydajne
-kremowa konsystencja
-szybko się wchłania
-bardzo dobre nawilżenie
-przyjemnie dla oka opakowanie i grafika
-duża pojemność

przyjemne nawilżenie

Produkt zamknięty jest w poręcznym, ładnie prezentującym się opakowaniu, ułatwiającym dozowanie.
Ma gęstą zbitą konsystencję, przypominającą prawdziwe masło. Jednocześnie w moim odczuciu jest ona bardzo delikatna, co sprawia, że kosmetyk bardzo dobrze się rozprowadza i natychmiastowo wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstewki, jak większość podobnych mu produktów.
Uczucie nawilżenia odczuwalne jest natychmiast po nałożeniu.
Skóra staje się bardzo przyjemna w dotyku, wyraźnie gładsza i miękka oraz pachnąca przez wiele godzin. Masło nakładałam po wieczornej kąpieli i zapach było czuć jeszcze następnego dnia, co jest prawdziwym atutem, bo zapach jest naprawdę ładny i unikatowy.
Ponadto kosmetyk jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. Nie nasila podrażnień, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że je koi.
Jego stosowanie to czysta przyjemność.
Polubiłam od pierwszego użycia i zapewne będę do niego wracać, zwłaszcza w okresach, kiedy moja skora przesusza się nadmiernie.
Produkt naprawdę godny polecenia, więc cieszę się, że dzięki wybraniu mnie do testu, mogłam go poznać

Masło do ciała

Masło do ciała Awokado niestety nie zaprzyjaźniła się z moją skórą . Masło nawilża skórę ale na mojej ten efekt nie utrzymuje zbyt długo . Produkt zawiera 95% naturalnych składników i jest w ładnym opakowaniu .

Fajne fajne

Masełko do ciała jak najbardziej spełnia swoją funkcję. Dzięki swojej konsystencji jest wydajne. Delikatnie pachnie awokado. Fajnie i na dłużej nawilża skórę.
Opakowanie również na plus.
Dzięki temu, że jest dość 'tłuste' sprawdza się u skóry suchej i pomaga troszkę z takimi problemami.
Myślę, że jest warte polecenia

Super masło do ciała

Masło do ciała Awokado bardzo dobrze nawilża skórę. Skóra po zastosowaniu tego produktu jest dobrze odżywiona, wygładzona i ładnie pachnie. Zaletą jest też fakt, że masło to nie pozostawia tłustego filmu na skórze i szybko się wchłania. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny w użyciu.

Skóra wygląda zdrowiej, młodziej, jest jakby bardziej napięta.

Skóra wygląda zdrowiej, młodziej, jest jakby bardziej napięta. Delikatny ale skuteczny i wydajny! Dokładnie nawilża oraz delikatnie i subtelnie pachnie. Pozostawia skórę nawet tę 45+ miękką na długi okres czasu. Odkąd stosuję masło do ciała Awokado zauważyłam nawilżenie skóry utrzymujące się nawet do 96 godzi. Naprawdę jestem mega zadowolona z produktu.

Cuda dla ciała

Moja skóra ostatnio przeżywała straszny kryzys była szorstka, sucha, zaczerwieniona, a co najgorsze podatna na uczulenia i na ramionach miałam szorstkie-czerwone plamy! NA całe szczęście pozbyłam się ich, dzięki The Body Shop, Avocado Body Butter (Masło do ciała), które nie tylko zmiękcza naskórek na zewnątrz ale i wchłania się w głębsze warstwy naskórka, dzięki czemu moja skóra jest gładka przez cały dzień noc, a nawet po kolejnym prysznicu! Pozbyłam się szorstkiej i podrażnionej skóry, a aktualnie cieszę się gładkim i miękkim ciałem.

Masło fajnie wsiąka skórę zostawiając na niej delikatny film ochronny, który nie brudzi i nie tłuści piżamy.

Zapach masła jest bardzo delikatny prawie, że nie wyczuwalny, a gdy już wyczujemy jakąś nutkę zapachową to jest ona kojąca.

Opakowanie mega mi się podoba, a szczególnie etykieta, którą czuć pod opuszkami palców jest taka miło chropowata.

Awokadowelove❤️

Masło otrzymałam w duecie z żelem w ramach testu Wizaż z czego ogromnie się ucieszyłam i dziękuję. Na początku bardzo duży plus za opakowanie bo dzięki temu mogę wykorzystać produkt do samego końca bez konieczności rozcinania opakowania. Poza tym opakowanie posłuży pewnie potem jako pojemnik na śrubki czy inne drobne rzeczy :) Zielony kolor i motyw awokado wyraźnie sugeruje z czym mamy do czynienia otwierając pudełko. Zapach obłędny - jeżeli tak pachnie awokado zamknięte w pudełku to proszę o więcej! Konsystencja produktu bardzo gęsta jak na masło przystało ale mimo to łatwo rozprowadza się na ciele. Jeśli już wybieram cokolwiek nawilżającego do ciała to pierwsze na co spojrzę to opinie w internecie,właściwości,firma oraz cena i skład ale z tą kolejnością różnie bywa. Produkt jest wydajny - nie trzeba wielkich ilości nawet,jeśli smarujemy całe ciało. Efekt nawilżenia jak najbardziej jest i co jest świetne,to że utrzymuje się nie kilka godzin lecz dłuższy czas. Mi często zdarza się wieczorem zapomnieć o użyciu balsamu albo zwyczajnie nie chce mi się tego robić. Często kolejnego dnia miałam swędzenie zwłaszcza na rękach i nogach bo tam mam największy problem z odpowiednim nawilżeniem. Do tego na rękach pojawiały się czerwone plamy,które niemiłosiernie swędzą,nawet jeśli dzień wcześniej używałam balsamu. Po stosowaniu duetu żel + masło problem wyraźnie osłabł. Nie mam już tak,że zaczynam się drapać w ciągu dnia i muszę szybko sięgnąć po balsam. Nawilżenie,które zapewniają te produkty jest doskonałe. Nie pojawiają się problemy z suchością łokci i ramion czy kolan. Mam odżywioną skórę i to widać na pierwszy rzut oka. Spojrzałam z ciekawości ile kosztuje masło i jeśli dobrze pamiętam było to ok. 35 zł. Czy warto ? Myślę,że tak bo ja odczułam różnicę i mam nadzieję,że zdania nie zmienię. Skład w porządku - inni producenci mogą brać przykład. Na pewno będę polecać produkt zwłaszcza tym,którzy mają podobne problemy skórne. Czekam z niecierpliwością na kolejne produkty z tej linii.

Niezawodne masełko

Od lat znam i cenię masla do ciała z The Body Shop i z przyjemnością sięgnęłam po masełko z awokado. Konsytencja jesy bardzo przyjemna, produkt jest wydajny i dobrze się rozprowadza. Skóra jest po nim nawilżona i zregenerowana, wygląda zdrowo oraz promiennie. Efekt nawilżenia jest trwalszy niż przy użyciu innych, podobnych produktów.

Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do chropowatosci opakowania, ale potem przywykłam. Bardzo fajnie, że marka stawia na rozwiązania, które można poddać 100% recyklingowi. Masło jest dość drogie w regularnej cenie, ale The Body Shop często organizuje różnego rodzaju promocje i warto na nie polować. Polecam!

Doskonałe masełko!

Masełko to miałam przyjemność wypróbować dzięki akcji testowej prowadzonej przez Wizaż, za co dziękuję. Sama pewnie bym po nie nie sięgnęła, gdyż skutecznie odstraszyłaby mnie cena - zwłaszcza w odniesieniu do pojemności (tylko 200ml).
Produkt zamknięty jest w słoiczku z wieczkiem, szatę graficzną charakteryzuje prostota. Konsystencja jest zwarta, stała, przyjemnie gładka, dzięki czemu masło łatwo sunie po skórze. Masełko po rozprowadzeniu pozostawia na ciele film, ale nie jest to takie uczucie lepkości i tłustości, z jakim dotąd miałam do czynienia. Raczej porównałabym je do przyjemnej, jedwabnej otoczki, więc nie traktuję tego jako mankament. Początkowo rozczarował mnie zapach - wydawał mi się dość mdlący, jednak z czasem nos się przyzwyczaił. Szkoda, że to nie woń czekolady czy cytrusów, gdyż długo utrzymuje się na skórze, a pachnieć aromatami, które lubię na dłużej byłoby niezwykle miło.
Co do efektów: skóra po użyciu produktu jest nawilżona, miękka, gładka i lekko nabłyszczona. Wygląda promiennie i wyraźnie czuć, iż jest chroniona przed odwodnieniem i przesuszeniem oraz ukojona. Po stosowaniu masełka regularnie po każdej wieczornej kąpieli zauważyłam, iż ogólna kondycja skóry uległa poprawie, dlatego bardzo polecam ten kosmetyk! Zwłaszcza, że ma bardzo dobry skład.

Solidne, prawdziwe masło

Zaczne od tego, że określenie "masło do ciała" jedynie w produktach The Body shop faktycznie mowi coś o konsystencji produktu.
To masło to prawdziwe masło, trochę twardawe, ale po rpozgrzaniu na dłonibłyskawicznie mięknie i sunie po skórze niczym jedwabny szal. No masełko, nie da sie tego określić inaczej.
Miałam kiedys masło mango tej samej firmy i było doskonałe- w przypadku awokado jest identycznie, o ile nie lepiej.
Nawilżenie i odżywienie suchej skóry to nie czcza obietnica, to fakt, masło naprawdę działa.
Do tego jest wydajne i pięknie pachnie
Mój ideał, sięgne po więcej.

Ukojenie zmysłów

Maslo jest wykonane aż w 96% ze składników pochodzenia naturalnego. Co ciekawe składniki pochodzące ze zrównoważonych źródeł oleju z awokado hass z Republiki Południowej Afryki, ręcznie wytwarzanego masła shea z Ghany oaraz oleju z orzechów brazylijskich z Community Fair Trade z Peru. Masło do ciała pozostawia skórę niezwykle miękką, a także gładką gładką i pieknie odżywioną uwaga aż do 96 godzin oraz nadaje jej cudownie naturalny blask.

To kremowe masło do ciała jest dostarczane w opakowaniu wykonanym z aluminiowej pokrywki i plastikowego pojemnika pochodzącego w 100% z recyklingu, w tym z przetworzonego plastiku pochodzącego z Indii.