Bielenda, Granat, Peeling owocowy + maseczka kondycjonująca

Bielenda, Granat, Peeling owocowy + maseczka kondycjonująca

Wyjątkowy, wygodny w użyciu zabieg o silnym działaniu nawilżającym i regenerującym; ekspresowo przynosi odświeżenie oraz przywraca komfort i świetną kondycję skórze normalnej.
Krok 1: peeling - niezwykle przyjemny w aplikacji - skutecznie, ale delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, eliminuje szorstkość, pobudza mikrocyrkulację, przygotowuje skórę do kompleksowego przyjęcia aktywnych składników maseczki. Wygładza, zmiękcza, rozjaśnia i odświeża.
Krok 2: maseczka - błyskawicznie nawilża i regeneruje skórę, widocznie poprawia jej kondycję i wygląd, przywraca jędrność i elastyczność. Skutecznie wygładza i zmiękcza, witalizuje i odświeża, opóźnia procesy starzenia.
Efekt: idealnie nawilżona i zregenerowana skóra o promiennym blasku i zdrowym kolorycie. Wygładzony i odświeżony naskórek.

Skład: Peeling: Aqua (Water), Glycerin, Glyceryl Polyacrylate, PEG-12 Dimethicone, Polyethylene, Polysorbate 20, Punica Granatum Fruit Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Triethanolamine, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Lilial, CI 17200 (Acid Red 33), Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides).

Cena: 4zł / 2x5ml
/s/

Może być

Mam sentyment do tej marki, ponieważ na niej uczyłam się na pracowni. Maskę kupiłam w Biedronie już nawet nie wiem za ile, ale na pewno nie więcej niż 2 złote.

Działanie: ogólnie produkt jest podzielony na dwie części: pierwsza- peeling: delikatny, zapach nie jest powalający, ale też nie odpycha, kremowy z czarnymi drobinkami, delikatnie złuszcza. Druga saszetka to maska o białym zabarwieniu i przyjemniejszym zapachu. Nakładałam ciekną warstwę i pozostawiałam na 10-15 minut po czym resztę usuwałam wacikiem. Skóra w dotyku była miękka, gładka, rano po przebudzeniu nie była zapchana. I nie szczypało przy aplikacji, co się niestety zdarza.

Konsystencja: peeling jest żelowy, o zabarwieniu delikatnego różu, zawiera czarne drobinki. Maska jest kremowa, biała, dosyć gęsta, łatwa w aplikacji.

Opakowanie: przyciąga uwagę. Pomimo iż jest na nim misz- masz to nie odstrasza, ładny, dojrzały granat zachęca do kupna ;)

Zapach: maska ma mocniejszy, przypominający zapach perfumy, trochę intensywny, ale nie agresywny. Peeling pachnie mniej ładnie, przypomina mi żele antybakteryjne.

Dostępność: kupiłam w Biedronce.

Plusy:
- generalnie nawilża
- starcza na dwie aplikacje
- ładne opakowanie
- ładny zapach maski
- fajna, ułatwiająca aplikację konsystencja
- nie wpływa negatywnie na cerę

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 2x 5g.

cudny zapach

Kupiłam za 1,49 zł w Biedronce, więc moja opinia jest dodatkowo entuzjastyczna. Byłam zadowolona ze stosowania tego kosmetyku. Gdybym zapłaciła 4 zł to mój zachwyt byłby znacznie mniejszy, bo nie jest tyle warta.

Peeling - był chyba jednym z lepszych jakiego stosowałam. W każdym razie moja skóra była bardzo zadowolona. Z jednej strony jest delikatny, ale z drugiej widać efekt. Nie podrażnia i nie przesusza. Ma przyjemną gęstą konsystencje i jest wydajny.

Maseczka - raczej ok. Ma przyjemną konsystencje, dobrze się rozprowadza. Mnie raczej natłuszcza niż nawilża i to krótkotrwale, bo dość szybko czułam się ściągnięta na twarzy.

Maseczka pięknie pachnie, nie powiedziałabym, że jest to zapach granatu, ale jest naprawdę boski.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, czyli dwie saszetki

Nie zachwyca

Kupiłam te maseczkę w Biedronce za 1,49zł.

PEELING
Fajnie wygląda-różowy żel z czarnymi drobinkami (pestki granatu)
Moją mieszaną cerę nie podrażnił, delikatnie ściera, drobinki nie są za ostre. Skóra po użyciu jest oczyszczona i gładka . Słodki owocowy zapach. Wystarczył mi na dwa użycia tylko na twarz
Szału nie robi ale jest w porządku.

MASECZKA
Gęsta konsystencja nie spływa z twarzy, kremowa, delikatny zapach . Wystarczyła mi na dwa użycia tylko na twarz. .Ja stosuje na noc bo dość długo się wchłania
Nie uczuliła mnie, nie podrażniła. Dobrze nawilża. Nie zapycha

Używam tego produktu od: kilku dni

Bardzo fajny

Skusiłam się na ten produkt będąc już przy kasie. Wzięłam bez zastanowienia pierwszą lepszą saszetkę z brzegu, kierując się raczej kolorem opakowania niż tym, co jest w środku. W samochodzie doczytałam co i jak i nie mogłam doczekać się wypróbowania. Przyznam, że bardzo lubię sprawiać sobie takie małe drobiazgi, a tymbardziej jeżeli są one całkiem udanym kosmetykiem. Za każdym razem jak na nią trafię to na pewno kupię jedną lub dwie, ale specjalnie wybierać się po nią nie będę, ze względu na cenę. Jest ona trochę za wysoka jak na taki jednoużytkowy gadżet.

Plusy peelingu:
-bardzo solidny,
-dużo naturalnych drobinek peelingujących,
-praktycznie niezniszczalny (można szorować godzinami, a on wciąż będzie ziarnisty),
-ładny zapach i przyjemna kostystencja,
-bardzo fajny efekt na twarzy (skóra jest świeża, nowa, miękka i jedwabna, dokrwiona oraz ożywiona),
-efekt ten utrzymuje się dość długo.

Minusy peelingu:
-brak :)

Plusy maseczki:
-ładny zapach,
-przyjemna, gęsta, solidna konsystencja (długo się wchłania, ale jak się już wchłonie to daje niesamowity efekt odżywienia, nawilżenia, odświeżenia i zregenerowania skóry),
-maseczka faktycznie robi to, co obiecuje producent.

Minusy maseczki:
-po wchłonięciu trzeba uważać z nakładaniem podkładu (po maseczce, gdy przejeżdżałam palcem bądź wacikiem nasączonym płynem micelarnym wszystko niby było gładkie, ale gdy nałożyłam podkład wyszło szydło z worka - zaczął się rolować i grudkować, więc trzeba jednak twarz umyć).

Plusy ogólnie:
-jak najbardziej zestawik spełnia moje wymagania, daje fajny efekt i poprawia humor (cudo to to nie jest, ale jakoś bardzo ten produkt przypadł mi do gustu i będę do niego wracała).

Minusy ogólnie:
-cena (najpierw się dziwiłam, że 3,50 zł to może być dla kogoś za dużo, zwłaszcza, że produkt działa, ale teraz, jak wiem, że dla utrzymania dłużej efektu musiałabym wydać około 7-8 zł tygodniowo to faktycznie trochę za dużo),
-pojemność (ile bym dała, aby móc kupić te produkty w dużych opakowaniach, najlepiej z dozownikiem),
-dostępność.

Polecam !!!

przyjemnie, ale bez szału

Kupiłam w Biedronce, która od dłuższego czasu promuje polskie produkty, za ok 4zł. Za jednorazową przyjemność trochę dużo, ale za to mamy 2w1.

Peeling pachnie pięknie i owocowo, drobinki granatu delikatne, czarne. Bez problemu aplikuje się na buzię.
Nie trze mocno buzi, po prostu bardzo dobrze oczyszcza.

Maseczka delikatna, pachnie tak samo jak masło do ciała z tej serii. Nie jest tłusta. 1 opakowanie wystarcza na całą buzię i dekolt. Pozostawiam do wchłnięcia, bo maseczka jest lekka.

Buzia po peelingu i maseczce jest miękka i nawilżona. Nie jest to co prawda efekt wow, ale oczyszczenie i nawilżenie ok. Przyjemna forma do wykorzystania w podróży. Mieszańce powinny być zadowolone. Plus za skład i za to, że to produkt polski.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Fajny duet.

Podoba mi się połączenie peelingu i maseczki w jednym opakowaniu. Pozwala to zastosować dwa produkty jednego producenta, które odpowiednio "zareagują" ze sobą. :)
Plusy.
+ Zapach peelingu. Cudowny, owocowy, ale nie nachalny, co jest absolutnie plusem.
+ Dość dobrze ściera, ale nie podrażnia przy okazji.
+Skóra po nim jest mięciutka i orzeźwiona, jedwabista w dotyku
+ Maseczka również delikatnie pachnie.
+ Dobrze się ją nakłada na skórę, nie uważam żeby była zbyt ciężka, albo żeby długo się wchłaniała.
+ Ja osobiście zarówno peeling, jak i maseczkę podzieliłam sobie na pół - starczyło na dwa razy.
+ Ponieważ jestem leniuchem podoba mi się, że nie trzeba zmywać maseczki.

-/+ Kupiłam w promocji w Biedronce. Zapłaciłam bodaj 2,5 złotego. Moim zdaniem to maksimum, bo już 4 złote, jak czytamy w opisie to za wiele jak na dwie saszetki.

Minusy.
- Największym minusem jest brak ekstra efektu. Produkty fajnie się stosuje, ale niewiele dają. Trochę odświeżenia, ładne zapachy i miła w dotyku skóra. Natomiast raczej nawilżenie i regeneracja pozostają w sferze marzeń.
- Maseczka bardziej jak krem. Nie odżywia.
- Szkoda, że nie widuję peelingu w osobnych, większych opakowaniach. Chętnie bym zakupiła.

Super :)

Świetny produkt. Pięknie pachnie. Peeling bardzo ładnie ściera, a maseczka nieźle nawilża. Po użyciu tego dwupaku mam buźkę miękką i gładką jak pupka niemowlaka ;) Bardzo wydajna, użyłam obu kosmetyków i zostało mi jeszcze myślę, że tak na 2 razy. Kupiłam za grosze w Biedronce z okazji oferty kosmetykowej - bodajże za 2,39 ;) Na pewno wrócę do tego produktu!

Używam tego produktu od: od dziś ;)
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Godny polecenia

Używałam tego peelingu namiętnie przez około rok. Wykupiłam nawet cały nakład w sklepie kosmetycznym za rogiem :D

+ UWIELBIAM jego zapach. To oczywiście nie jedyna rzecz za co go lubię, ale zapach mnie powala. Granaty zdecydowanie TAAAK!

+ mycie nim twarzy to czysta przyjemność. Orzeźwienie jakiego się doznaje jest cudowne.

+Peelingujące pestki ładnie wyrównują cerę.

+Nie pieni się - jak dla mnie dobrze.

+/- maseczka dość dobrze nawilża skórę, ale nie widzę jakiś jej zbawiennych wpływów. Po prostu skóra jest nawilżona odświeżona i pachnąca - jak po kremie.

+ ogólnie skóra po użyciu obu kosmetyków jeden po drugim jest mięciutka, świetlista, napięta, pachnąca, wygładzona.

Czytałam opinie że maseczka jest zbyt ciężka i powoli się wchłania. Dla mnie to plus. Pamiętajmy, że kremy które uznajemy za "lepsze" bo łatwo się wchłaniają tak na prawdę są gorszej jakości. Ich lepsza wchłanialność powodowana jest dużą zawartością wody, która jest jedynie wypełniaczem. Nigdy krem o dużej zawartości wody nie nawilży dobrze naszej cery, gdyby tak było sam prysznic wystarczałby nam, aby nie mieć suchej skóry. A przecież jest wręcz odwrotnie - po prysznicu skóra jest napięta i sucha. Im krem gorzej i dłużej się wchłania tym lepiej dla nas. Zapewnia większą ochronę i lepsze składniki.

- minus za zawartość. jak na tak małą ilość produktu w opakowaniu cena jest wygórowana. Ja płaciłam 3,50 za saszetkę, ale zrobiłabym wszystko za ten zabójczo piękny zapach :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Fajny duet, ale...

Muszę przyznać, że sam pomysł umieszczenia w jednym opakowaniu peelingu i maseczki z tej samej wersji (tu akurat GRANAT) to fajny pomysł :) Jednak jak dla mnie ponad 3 zł za kosmetyk na jeden raz to trochę dużo... Dlatego też sporadycznie kupuję, ale nie za często :)

ZALETY
- fajny peeling - mocno ściera,
- owocowy zapach,
- wygładza, odświeża skórę,
- nie podrażnia,
- usuwa martwy naskórek,
- po zastosowaniu skóra ma jakby zdrowszy koloryt,

WADY
- maseczka trochę zbyt ciężka, lepi się i kiepsko wchłania,
- jak dla mnie - peelingu w saszetce jest trochę za mało, ledwo starcza na twarz - na szyję nie starcza, szkoda, że peelingu nie można kupić w większym opakowaniu i nałożyć tyle, ile się ma ochotę,
- czasem w tego rodzaju maseczkach denerwuje mnie, iż to producent "wymierza" ilość, którą mamy zastosować - czasem jest za mało kosmetyku (jak. np. tego peelingu) a czasem za dużo, a jak się go zostawi w saszetce, to wysycha i się najczęściej marnuje,
- mimo wszystko trochę zbyt drogo...

Ale ogólnie nie jest źle - czasem kupuję te zestawy, alby urozmaicić sobie pielęgnację twarzy, bo zazwyczaj kupuję większe opakowania.

W zasadzie te 4 gwiazdki to za fajny peeling, za maseczkę dałabym pewnie 2,5 gwiazdki...

Używam tego produktu od: 1 roku

Ilość zużytych opakowań: kilka (5 - 6 saszetek)

Bardzo lubię :)

To jeden z moich ulubionych zestawów: piling + maseczka.
\\n+ Bardzo skuteczny a jednocześnie delikatny piling
\\n+ miła aplikacja - ładny kolor i zapach
\\n+ dokładne oczyszczenie twarzy bez podrażnień+
\\n super pachnąca maseczka
\\n+ nawilża i uelastycznia skórę
\\n+ po zastosowaniu zestawu skóra jest miękka, delikatna, czysta i zadbana - wygląda tak, jakbyśmy zostawiły co najmniej z 200 zł u kosmetyczki
\\n+ cena bardzo niska w porównaniu z jakością i rezultatami

Taki sobie

Uwielbiam testować różne maseczki, a w szczególności zestawy typu peeling+maseczka ;) W końcu przyszła pora na kosmetyk z Bielendy.

Peeling - producent zawarł w nich drobinki, które są dość ostre, w związku z czym moim zdaniem nie powinny go używać osoby o skórze wrażliwej. Moja wrażliwa nie jest, więc peeling nie narobił mi nic złego :) Po jego zmyciu moja skóra była gładka, co bardzo mi się podoba. Ma dziwny zapach, ale nie jest on mocny ani brzydki. Posiada konsystencję żelową, w saszetce umieszczono odpowiednią jego ilość - nie jest go ani za dużo, ani za mało.

Maseczka - nałożyłam ją zaraz po wykonaniu peelingu. Posiada podobny zapach do peelingu, ale ten jest chyba ładniejszy. Po nałożeniu trochę szczypała mnie twarz, lecz po chwili to uczucie zniknęło. Bardzo długo się wchłania, więc nalepiej cały zabieg stosować gdy mamy dużo wolnego czasu. U mnie nie wchłonęła się przez godzinę pozostawiając tłustą warstwę (która nie powoduje świecenia się skóry), która miejscami zaschnęła i powodowała lekkie uczucie ściągnięcia. Nawet po usunięciu nadmiaru wacikiem pozostawia tą tłustą warstwę.

Ogólnie kosmetyk nie zdziałał u mnie cudów, trochę nawilżył skórę i to wszystko. Najlepiej z tego duetu oceniam peeling, który przypadł mi do gustu i w zasadzie chętnie bym go kupiła w jakiejś większej postaci (np. tubki). Maska bez rewelacji.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jeden dwupak saszetek

Świetny

Peeling wygładza i pobudza krążenie, Mam cerę mieszaną, 40 lat i jestem alergiczką, ale ten duet nie powoduje podrażnień. Maseczka matuje i wygładza linie i zmarszczki mimiczne, można od razu nałożyć puder. Zestaw ten jest obowiązkowy przed imprezą lub wyjściem na zajęcia sportowe, gdy chcę młodziej wyglądać.