Bielenda, Granat, Peeling do stóp + krem do stóp

Bielenda, Granat, Peeling do stóp + krem do stóp

Wyjątkowy, wygodny w użyciu zestaw do codziennej całorocznej pielęgnacji stóp. Zapewnia błyskawiczne działanie oraz komfort i świeżość przez cały dzień, zapobiega pękającym piętom.
Krok 1: PEELING niezwykle przyjemny w aplikacji - skutecznie złuszcza martwe komórki naskórka, eliminuje szorstkość i zgrubienia, pobudza mikrokrążenie. Przygotowuje skórę do kompleksowego przyjęcia aktywnych składników kremu. Wygładza, zmiękcza, rozjaśnia i odświeża.
Krok 2: KREM do stóp o lekkiej konsystencji - innowacyjna formuła łączy właściwości antybakteryjne i antyperspiracyjne:
- zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów
- zmniejsza rogowacenie naskórka
- przeciwdziała poceniu i neutralizuje przykry zapach potu
- intensywnie nawilża i wygładza
Efekt: zdrowa, miękka i gładka skóra stóp, odświeżona i zadbana.
Zestaw szczególnie polecany dla osób aktywnych sportowo,
korzystających z basenu, podatnych na podrażnienia i infekcje.

Skład: Peeling Ingredients: Aqua (Water), Pumice, Glycerin, Urea, Ceteareth-18, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil,
Stearic Acid, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycine Soja (Soybean) Oil, Punica Granatum Fruit Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Triethanolamine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin,
Parfum (Fragrance), Lilial.
Krem: Aqua (Water), Aluminium Chlorohydrate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate SE,
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Talc, Punica Granatum Fruit Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Triclosan, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Lilial, Limonene, Linalool, CI 17200 (Acid Red 33).

Cena: 4zł / 2x10ml
/s/

zdrowe i pachnące stopy!

Spodobały mi się te saszetki bielendy. Są wygodne, praktyczne. Można zabrać ze sobą na wyjazd, zamiast wożenia całej tuby peelingu i kremu. Produkt zapobiega suchym, pękającym stopom. Pięknie pachnie, działa nawilżająco, pielęgnująco. Odświeża stopy i działa łągodząco. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 saszetki

urzekła mnie zapach

dostała próbke na targach kosmetycznych i tak jak wiele poprzedniczek urzekł mnie przede wszytskim zapach, który utrzymuje się dość długo na stopach. Bardzo fajna kosnystencja dzieki czemu produkt dobrze się rozprowadza.

Jestem na tak!

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Dobry

Zdecydowanie urzekający zapach.
Gruboziarnisty peeling całkiem nieźle zmiękcza skórę. Krem dobrze się wchłania i nawilża.

Nie widzę żadnych argumentów \'przeciw\', zabieg z pomocą tego duetu na pewno dobrze zrobi zmęczonym i suchym stopom.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Spa dla stóp ; )

+Cudownie nawilża
+Nadzwyczajnie wygładza
+Pozostawia efekt świeżości na długi czas
+Prawidłowo złuszcza
+Szybko regeneruje
+Wspaniale pachnie
+Krem jest niesamowicie wydajny

rewelacja!

Plusy:
- peeling rzeczywiście wygładza stopy
- krem odżywia i nawilża stopy
- efekt utrzymuje się długo
- krem bardzo szybko się wchłania
- oba produkty mają cudowny zapach

Minusy:
- mała pojemność

Przyjemny w aplikacji, milutki efekt

Kupiłam z ciekawości. Saszetki kosztują kilka złotych, więc dlaczego nie spróbować?:)
Peeling do stóp ma przyjemny zapach, wyczuwam słodki owoc, a także olejek z migdałów. Drobinki ścierają dość mocno, toteż osobom o wrażliwej, cienkiej skórze radziłabym skupić się na podeszwach, a wierzch stopy masować delikatnie. Już po spłukaniu peelingu efekt jest co najmniej zadawalający. Skóra jest mięciutka, delikatna.
Ilość także wystarczająca, aby dokładnie złuszczyć naskórek z obu stóp.
Natomiast kremu jest aż nadto - myślę, że wystarczyłoby go spokojnie na trzy aplikacje.
Krem nie pachnie intensywnie, a konsystencja przypomina mi delikatną piankę. Jest jednak treściwy i niezwykle przyjemny przy nakładaniu. Długo się wchłania. Kosmetyk przyzwoity, dobrze pielęgnuje.
Podoba mi się, że wszystko jest dokładnie opisane na opakowaniu - sposób aplikacji, działanie składników aktywnych, cel... Zadziwiające, ileż to informacji można zamieścić na saszetce jednorazowej! Duży plus dla firmy. Najgorszy klient, to klient niedoinformowany.

EDYCJA:
Nigdy nie miałam problemów z nadpotliwością stóp, ale chciałabym dodać jeszcze jedno spostrzerzenie dotyczące recenzowanego przeze mnie kilka dni temu produktu Bielendy.
Otóż, producent zwraca uwagę na działanie antyperspiracyjne. Zauważyłam, że przez 2-3 dni moje stopy były jakby przesypane talkiem. A więc nie są to słowa rzucane na wiatr i kosmetyk rzeczywiście wpływa na pocenie się stóp.

Taki sobie

Po raz kolejny skusiłam się na produkt, który w założeniu ma coś robić:P

Plusy:
- duże opakowanie, większe niż standardowe peelingi z maseczkami w saszetkach
- ładny zapach
- peeling - ma małe, ale dość ostre drobinki
- maseczka - po owinięciu nóg torebkami foliowymi (żeby wsiąkało w skórę a nie w skarpetki) i założeniu na to skarpetek po jakiś 15 minutach skóra rzeczywiście była gładsza i bardziej miękka

Minusy:
- peeling może i jest ostry, ale nadaje się tylko do uzupełnienia pielęgnacji stóp, a nie do intensywnego złuszczania
- efekt po maseczce jest krótkotrwały

Osobiście utwierdzam się w przekonaniu, że lepiej używać peelingów domowej roboty (np. z kawy/soli/cukru) z dodatkiem chociażby olejków zapachowych, do tego pumeks co jakiś czas i krem zmiękczający naskórek stóp (najlepiej z mocznikiem w składzie). Taki zestaw wyjdzie taniej i raczej skuteczniej.
Tego typu produkty w saszetkach może dają więcej, ale stosowane regularnie, 1 czy 2 opakowania cudów nie zdziałają.

Używam tego produktu od: 2 użycia

Kiepściutki

Oj! kiepściutki produkt, zwłaszcza, gdy się go porówna z analogicznym saszetkowym dwupakiem (peeling + maska –serum) z Perfecty. Tamten z Perfecty pięknie nawilża stópki, a ten strasznie je wysusza. Skóra stóp jest po nim ściągnięta i jakby talkiem posypana. Chyba jedynym zadaniem, jakie spełnia, jest zapobieganie poceniu się stóp za wszelką cenę, nawet za cenę ich przesuszenia, to po prostu antyperspirant, który ani nie nawilża ani nie wygładza. Zapach przeciętny i krótkotrwały (według mnie z nutą malinową) i o dziwo krem pachnie mniej intensywnie niż peeling. Użyjcie choć raz cudeńka z Perfecty, a na pewno do tego produktu nie zechcecie wrócić.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 podwójne

bardzo fajny

Bardzo fajny zestaw. Ładnie pachnie, doskonale działa. Peeling wystarczył mi na jedno użycie, natomiast krem na 2. Dość szybko się wchłonął.
Jak na takie jednorazowe opakowanie to cena nie jest powalająca, ale chyba w większych tubkach nie ma.

na lato ekstra

Bardzo miły kosmetyk, ślicznie pachnie. Porządne drobiny, które wygładzają skórę stóp, i przy okazji dłoni;) Większe zrogowacenia wygładza faktycznie po systematycznym stosowaniu, ale nie do końca. Krem do stóp równie ślicznie pachnie, zastosowany po peelingu szybko się wchłania, ale stanowi jakby dodatek do tego peelingu. Bardzo fajny kosmetyk, szkoda że nie ma większego opakowania zamiast saszetek, kupuję go regularnie.

Ilość zużytych opakowań: 12 saszetek

bardzo pozytywnie

Świetny pomysł z saszetkowym peelingiem i kremem w jednym komplecie,zwłaszcza gdy się dokądś wyjeżdza, a nie chce się targać ze sobą pełnowymiarówek. Zarówno peeling jak i krem oceniam bardzo dobrze.Peeling spełnia swoje zadanie i porządnie usuwa martwy naskórek, krem ładnie nawilża i relaksuje zmęczone stopy,a do tego ma bardzo miły zapach. Za minus uznaję fakt, że peeling wychodzi mi szybciej niż krem. Saszetka peelingowa powinna posiadać raczej większą objętość,by całość zużywała się równomiernie. Poza tym cena produktu bardzo przystępna. Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 podwójne saszetki rzecz jasna

Tanie a dobre i skuteczne :)

Ten produkt jest naprawdę świetny, peeling jest niby niepozorny a dzila cuda, stopy są aksamitne i gładkie, a zapach dziła terapeutycznie. Krem ma dość duże dziłanie nawilżające, antyspetyczne i chłodzace. Po chwili daje wrazenie nawilzonych ale suchych stóp, jakby lekki talk. Ja jestem zachwycona i będę do niego wracać, jedno opakowanie starcza na dwa razy więc nie jest źle. Polecam!