Cattier, Nectar Eternel, Soin Anti-Age Anti-Rides (Krem przeciwzmarszczkowy)

Cattier, Nectar Eternel, Soin Anti-Age Anti-Rides (Krem przeciwzmarszczkowy)

Krem przeciwzmarszczkowy Nectar Eternel zapobiega starzeniu się skóry przez optymalizowanie odradzania epidermy. Organiczny olejek arganowy, który jest bogaty w witaminę E doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Bogaty skład kremu działa głęboko w strukturze epidermy i skutecznie redukuje zmarszczki. Micro-algi zielone nadają skórze elastyczność, odżywiają ją i uspokajają. Połączenie organicznego oleju słonecznikowego, organicznego oleju kokosowego i różanej wody kwiatowej dostarcza skórze nawilżenia, którego najbardziej potrzebuje.

Działa

Dostałam go w prezencie zachwycona kilkoma bio kosmetykami i ten mnie nie zawiódł. Używam go pod oczy i okolice ust. Po nałożeniu makijażu świetnie nawilża te okolice i wygładza.

Używam tego produktu od:6 mc

niezbyt ciekawy

Spodobał mi sie opis, naturalnosc...i nazwa ;) Nektar - brzmi bosko :D Niestety - sam krem mi nie odpowiadał i wreszcie poszedł w inne rece.
Ma wygodne, higieniczne opakowanie. Jest drogi, ale wydajny. Dośc dobrze, długotrwale nawilża. Niestety - paskudnie smierdzi :( Kremy bezzapachowe czesto "jadą" plastykiem, clinique na przyklad, ale zazwyczaj mi to nie przeszkadza. Tutaj - won była na tyle natretna, ze zniechęciła mnie do uzywania. Jak mało co - prowokowała u mnie mdłosci 0.0 Dodatkowo - krem sie u mnie paskudnie klei. Lubie film na twarzy, ale nie wrazenie, ze zwabiam wszystkie muchy :(
Totalne rozczarowanie...

Używam tego produktu od:pare miesiecy