Sally Hansen, Beyond Perfect, Collagen Lip Lift (Kolagenowa pomadka)

Sally Hansen, Beyond Perfect, Collagen Lip Lift (Kolagenowa pomadka)

KOLAGEN stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i jest odpowiedzialny za: sprężystość skóry jędrność skóry właściwe nawilżenie skóry ciągłą odnowę jej komórek. Skóra traci swoją elastyczność i zdolność pęcznienia z powodu zmniejszającej się zdolności wiązania wody. Ubytek rozpuszczalnego kolagenu jest więc zjawiskiem naturalnym w procesie starzenia, ale z punktu widzenia kosmetyki-nadzwyczaj niepożądanym. Istnieje więc uzasadniona konieczność uzupełnienia niedoboru białka poprzez stosowanie preparatów kosmetycznych zawierających kolagen , który spełnia rolę naturalnego środka nawilżającego.
Kolagen zawarty w pomadce przyczynia się do zwiększenia objętości warg i wypelnienia ich konturów. Pomadka powiększy Twoje usta w 5 dni! (jak obiecuje producent).
Szminka jest delikatna i nadaje naturalnej barwie ust szczególną nutę. Miękka, łatwo się nanosi, jest trwała, przyjemna w odczuciu i zapachu. Nadaje się zarówno na wieczór jak i na dzień. Mieszanka czystych olejków i wosków odnawia wargi, nadając efekt pełnych, miękkich i odżywionych ust. Sprawi, że będą błyszczeć przez długi czas.

Cena: ok. 9zł / 2g
/s/

godna polecenia

lubię ją bardzo. Miałam kolor cielisty, jasny beżowy. Piękny, naturalny kolor. Szminka rozprowadzała się bardzo dobrze ponieważ jest miękka. Usta są po niej gładziutkie i lśniące. Nie zauważyłam specjalnie żeby mi powiększyła usta w 5 dni z resztą i tak w to nie wierzę.
Trwałość na czwóreczkę, nie jest najgorsza i nie najlepsza. Ale za taki efekt na prawdę warto ją mieć!
Używam tego produktu od: rok temu

Fajna :)

Mam odcień Spa Sandalwood - "brudny" róż, na ustach wygląda bardzo naturalnie, "nude".
Sama szminka jest bardzo fajna i przyjemna w użyciu. Ma smakowity zapach jak cukierek toffi. Jest bardzo miękka (niestety, gdy wykręciłam za dużo, złamała się), kremowa, odżywcza - dzięki niej usta są miękkie i wygładzone. Jest też dość tłusta, przez co szybko się ściera z ust.
Co do obietnicy producenta o powiększeniu ust w 5 dni - ja nie zauważyłam żadnego powiększenia, a używam tej szminki codziennie od wielu miesięcy (oprócz lata, bo wtedy była dla mnie zbyt odżywcza i tłusta).
Co do opakowania- trochę słabe, szybko zaczęło się ścierać, a część nakładana pękła.
Ale mimo wszystko polecam - u mnie sprawdziła się bardziej jako skuteczny balsam niż pomadka powiększająca i właśnie dla tego efektu odżywiania jak i dla super koloru, zamierzam kupić ponownie ten sam odcień (została mi dosłownie odrobinka).
P.S. Szminka ma poj. 2,8 g a nie jak podano w zgłoszeniu 2 g.
Używam tego produktu od: koniec ub.r.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1