Dove, Go Fresh Energise, Kremowe mydło w płynie

Dove, Go Fresh Energise, Kremowe mydło w płynie

Dove Kremowe mydło w płynie go fresh energise delikatnie myje dłonie. Zawiera specjalną formulację, która chroni naturalny poziom nawilżenia oraz łączy w sobie aktywny krem nawilżający i orzeźwiający zapach grejpfruta oraz trawy cytrynowej. Sprawi, że Twoje dłonie będą świeże i czyste. Odpowiednie również do mycia twarzy.
Nasze dłonie wciąż pracują - najwyższa pora właściwie o nie zadbać. Przy każdym myciu ¼ mleczka nawilżającego zawartego w kremowych mydłach w płynie Dove odżywia skórę rąk. Starannie dobrane składniki myjące pozostawiają skórę dłoni czystą i aksamitnie gładką. Dostępne także w opakowaniu uzupełniającym o podwójnej pojemności.

/s/

Uwielbiam ten zapach

Mydło dostępne w wielu drogeriach i marketach, popularne zarówno w Polsce jak i w UK.
Estetyczne opakowanie, piękny, orzeźwiający zapach, nie wysusza skóry, używam do mycia rąk, zabieram także pod prysznic i do wanny.
Cena nie jest wysoka, można oczywiście kupić tańsze mydła, ja jednak jeszcze nie raz kupię Dove ze względu na piękny zapach który długo utrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4

Świetny orzeźwiający zapaszek

Ten zapach jest po prostu cudowny! Taki świeży i czysty! Uwielbiam, jak pachną nim moje dłonie po umyciu. Dodam, że nie jestem wielką fanką żeli do mycia o owocowych zapachach, ale ten mnie uwiódł do tego stopnia, że postanowiłam sobie kupić żel do mycia o takim samym zapachu (mam nadzieję, że się nie zawiodę).
Ten żelik jest bardzo kremowy, potrzeba niewielkiej ilości, by umyć całe dłonie, wydajność oceniam na bardzo dobrą, w dodatku pozostawia wrażenie czystości na dłoniach i ten piękny cytrusowy zapach przez długi czas. Zdecydowanie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

UWIELBIAM

Uwielbiam zapach tego mydła ale w wersji bez ulepszeń czyli bez NUTRIUM MOISRTURE.
Poprzednia wersja miała świetny orzeźwiający zapach, dość intensywny i dość długo pozostający na dłoniach. Ma gęstą konsystencję i fajny żółty kolor.
Świetnie myje, neutralizuje wszelkie zapachy z dłoni.
Nie każdemu zapewne będzie odpowiadać (radzę sprawdzić zapach przed kupnem) ale ja uwielbiam i kropka .

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

intensywny zapach

Nie wiem dlaczego,ale jakos nie stosuje go z optymizmem.. wole jedwabiste,albo tradycyjne. Hmm mialam zel o rownie intensywnym zapachu i tez jakos nie ciagnelo mnie do uzywania. Ostatnio w domu pojawil sie zapas tego mydla w ekonomicznym opakowaniu pol litrowym,wiec powracam do niego. Ma dobre wlasciwosci pielegnacyjne i mocny zapach,naprawde intensywny greipfrut z trawa cytrynowa.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 250ml i aktualnie w trakcie 500ml

A mi nie przypasowało

Mydło skuteczne i dobre, ale TYLKO do rąk. Po dostaniu się w okolice oczu piecze niemiłosiernie. Stąd mam wątpliwości co do jego formuły - chyba jednak za dużo chemii. Niespecjalnie nawilża, zapach w miarę, choć bardzo chemiczny. Jako mydło uniwersalne odpada.
Oceniam dość słabo; za tę cenę (prawie 11 zł w Rossmannie) to produkt powinien tańczyć i śpiewać, a to mydło jest zupełnie takie sobie. Dobrze, że dostałam od mamy i nie musiałam za nie płacić.
Dopiero zaczynam używać, więc jeszcze nie ocenię, ale wydaje mi się jak na razie, że kremowe wersje mydła w płynie od Dove ("zwykła" i "silk" ) są jednak zdecydowanie lepsze i łagodniejsze dla skóry.

Ten zapach, przechodzą mnie po nim ciarki

Uwielbiam zapach tego mydła ostry świdrujący orzeźwiający grejpfruta rrr i trawy cytrynowej już na sama myśl takiego zestawienia przechodzą mnie ciarki orzeźwienia.
Ma gęstą konsystencję. Kremową, ale żółtą.
Świetnie myje, neutralizuje wszelkie zapachy z dłoni(mydeł w płynie używam w kuchni,kostki lubię w łazience).
Lekko wysusza, ale nie za mocno, to z resztą nie problem bo i tak zawsze po umyciu dłoni nakładam krem do rąk.
Obok Dove Supreme Luscious Velvet Liquid mój numer 1, ale z zupełnie odmiennym zapachu.
Mydła Dove w ogóle to dla mnie pierwsza liga jeśli chodzi o mydła ogólnodostępne-drogeryjne.