Cattier, Shampooing a la Moelle de Bambou (Szampon z ekstraktem z bambusa do włosów suchych)

Szampon intensywnie odżywia suche włosy, dzięki czemu stają się one mocniejsze i delikatniejsze. Bogata w proteiny pszenicy formuła wzmacnia włosy i sprawia że są one łatwiejsze w rozczesywaniu. Ekstrakt z bambusa i oleju z Makadamii chroni włosy przed osłabieniem. Selektywnie wybrane oleje nadają włosom delikatny zapach. Do włosów suchych i delikatnych.

Skóra głowy
sucha i wrażliwa
regenerujące
w butelce
100 – 250ml

Dla mnie bomba!

Swietny szampon, nie mam powodu dla ktorego moglabym sie do niego przyczepic.
Ma rzadka konsystencje ale wystarczy uzyc niewielka jego ilosc bo jak dla mnie pieni sie bardzo dobrze- mam wlosy do polowy plecow. Wlosy po jego uzyciu sa blyszczace i miekkie, radzi sobie z olejami-zawsze mylam dwukrotnie i nie mialam zadnych problemow. Ostatnio zmienilam go na szampon Propolia i juz nie moge sie doczekac, kiedy mi sie skonczy bo chce jak najszybciej wrocic do Cattier.Szampon Propolia kosztowal mnie owszem wiecej pieniedzy ale tu bardziej o nerwy chodzi. Zuzylam go za duzo jak na dwa tygodnie bo koszmarnie sie pieni i placze wlosy,sa okropnie sztywne. Z ogromna przyjemnoscia znowu kupie szampon Cattier.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dobry, ale dla cierpliwych

Używam tego produktu od paru dni i jest to czwarty szampon ekologiczny jakiego używam. Muszę powiedzieć, że do takich produktów trzeba się przyzwyczaić.

Ten akurat dosyć słabo się pieni, ma też bardzo rzadką konsystencję, która, musze przyznać, irytuje mnie potwornie, bo nie mam wyczucia, ile szamponu wystarczny do umycia moich włosów.

Ma bardzo fajny skład, dobrze oczyszcza włosy, nie przesusza, sprawdza się nawet bez odżywki.

Nie wiem czy kupie ponownie, bo jednak włosy potrzebują różnorodności i nie chcę stosować ciągle tego samego.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: Zero