Armonia Cosmetica Natural, Urban Protection Mask (Oczyszczająca maska węglowa)

Armonia Cosmetica Natural, Urban Protection Mask (Oczyszczająca maska węglowa)

Pojemność 1 szt

Oczyszczająca maska zawiera węgiel drzewny i ekstrakt z moringi olejodajnej. Doskonały dobór składników aktywnych ze względu na ich wysoką zdolność absorpcji toksyn i czynników zanieczyszczających. Zmniejsza rozszerzone pory i redukuje niedoskonałości spowodowane nadmierną pracą gruczołów łojowych. Dodatkowo zawiera glinę o właściwościach ściągających i oczyszczających. Zalecana dla cer tłustych, trądzikowych.

klasyczne

• Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Świetnie zwęża pory

Jak na posiadaczkę cery mieszanej przystało lubię oczyszczające maseczki, a ta firma zaciekawiła mnie gdyż w ofercie posiada duży wybór maseczek dedykowanych właśnie dla mojej skóry. Ta jest jedną z nich. Zawiera w składzie węgiel drzewny i ekstrakt z moringi olejodajnej. Ma kremową formułę i neutralny, charakterystyczny dla produktów z węglem zapach.

Saszetka wystarczyła mi na dwa użycia - twarz i szyja. Przyjemnie się ją rozprowadza. Trzymałam ją ok 20 min, po tym czasie stała się gęstsza ale nie zastygła całkiem. Coś co zauważyłam od razu po zmyciu to fakt, że skóra jest porządnie oczyszczona, a pory porządnie zwężone. Skóra przy tym była miękka, matowa ale w żaden sposób nie ściągnięta - nie czułam żadnego dyskomfortu. Po zmyciu nałożyłam jeszcze na twarz tonik oraz krem a noc. Rano skóra była nadal uspokojona, a wydzielanie sebum widocznie skontrolowane. Miałam już sporo maseczek z węglem ale ta wyróżnia się skutecznym działaniem. Na plus również cena - 7 zł za saszetkę, a wystarcza na dwa użycia, to fajny wynik. Bardzo udany produkt.